Re: Най-тъпото радио!

Вие питате - ние отговаряме
sunny
Нов
Нов

Мнениеот sunny » 16 Май 2007, 17:30

Естествено,че класацията държи Ловешкото радио "Лиани".
Независимо къде го слушам, звукът е ужасен, а програмната схема да я слушаш трябва да си най-големият мазохист.
Малко по назад са N-JOY и БГ радио ;)
gotinia
Нов
Нов

Мнениеот gotinia » 20 Май 2007, 11:05

Абе хора като са толкова тъпи радиата ,кои ви кара да ги слушате правете си дискове с mp3 и си слушаите музика,която ви допада  без да слушате тъпи водещи и прочие!!!
[/img]http://www.channel4.com/entertainment/tv/microsites/O/the_oc/images/season4/oc_header.jpg[img]
valbg
Нов
Нов

Мнениеот valbg » 20 Май 2007, 19:42

Във Варна:
89.50 Фокус (Новини + Тъпа крадена и до смърт повтаряща се музика)
90.60 NJOY - УЖАССССссссССс :Chair Тая станция е за комплексарчета, Спенс е ужасен водещ а отностно музиката - на 30мин. некоя готина песен
91.20 NRJ - горе долу бива най доброто предаване е NRJ HOT 30, беше ми любимо преди да чуя френският вариант - nrj.fr
91.70 Алфа - техно радио с претенции да е младежко, водещите са хванали паяжини (нищо против техното, дори напротив)
92.60 Витоша - и след кратките ни реклами (30 мин.) колежката ще каже новините и ще чуете още 30мин. от любимите ви реклами (ана мария ме кефи :) )
93.80 Радио 1 - Тази станция е била с паяжини преди да се създаде....
94.60 FМ+  - Нека отегчим мъртвите, пардон слушателите...
95.90 Z-Rock -  :-X златната рибка на ефира. хубав рок, недобра селекция, липсва последователност
96.40 Bravo - Аматьорско радио с добро качество, добър замисъл за разнообразие на музиката, но за съжеление само водещи травестити и такива с убийствени говорни дефекти
97.30 Вероника  - Засега съм доволен... предвид че тва е на собствениците на сити смятам че само още месец ще е слушаемо, после ще е за ценителите на рекламите
97.80 БГ Радио - Тея хора за разнообразие чували ли са?
98.60 Сity - След 5 мин ще чуем поредната помия на Джъстиин. Не сте ли готови? Все още не - еми 20мин. реклама. Днес в ефир са следните 3 парчета (соя?)
100.30 Fresh! - Супер! Имаме нова песен в ефир. Ще я чуем, след това още 20 нейни вариянта - миксове от цялата страна и  после до края на предаването - реклами
100.90 Хоризонт БНР - Уважаеми слушатели, вие слушате Културното ни предаване. Ако не умрете от скука, то ще заспите... приятно преживяване
101.50 Retro  - Бива, но куца леко от към разнообразие
103.40 Варна БНР  - Супппер! Още 3 световно неизвестни и неслушаеми бози и след това ще ви пуснем и някой друг хит
104.80 Христо Ботев БНР - Тук мисля че е ясно... погледни Хоризонт
105.70 Инфорадио - Новини до скъсване....
106.30 Веселина - Баце, ние не пускаме само чалга - виж има и ретро и сръбско и естествено най много от любимите ти реклами
106.80 Дарик  - Скука!

В заключение: Въренете в ЕФИР JAZZ FM
Пояснение: наскоро варненският ефир бе заглушен от турски радио станции. Влюбих се в една от тях (106.2 ФМ) не и знам името от сорта на NRJ е, но е мн добра за поп, денс, хаус и алтернативна и с много малко реклами. Беше мн яко. Ако може пак да се заглуши веселина с нея нямам нищо напротив.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 20 Май 2007, 20:37

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Алфа радио - техно радио????  :lol2 :lol2 :lol2 :lol2 :lol2 :lol2
Къде е това "техно" по Алфа, аз ли него чувам, или правя разлика между house музика и техно.  :da: Според моето мнение Алфата се поразвали последните 5, 6 месеца и не е същата "Алфа" която беше. :( :Mad
Рекламите по СИТИ са регионални т.е. само за територията на град Варна. В София са други, в Пловдив други и т.н. Това че има по мнооооого минути реклами означва че радиото е слушано.  ::)
Инфо радио - новини и много добра музика. Аз лично съм доволен от музикалното оформление на Инфо. Щом няма хип-хоп значи става за слушане.
Дарик - национално радио е, макар и частно. Слушам го. Само ме притеснява джинглите на денс предаването Утопия. Малко "краденички" ми се чуват от холандското радио 538. Много добре се чува произношението "radio 538". Ако от Дарик радио обяснят защо се чува това, ще се радвам. :)
Последна промяна 1 на Enchev, променена общо 20 пъти
valbg
Нов
Нов

Мнениеот valbg » 20 Май 2007, 21:52

Enchev написа: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Къде е това "техно" по Алфа, аз ли него чувам, или правя разлика между house музика и техно.  :da: Според моето мнение Алфата се поразвали последните 5, 6 месеца и не е същата "Алфа" която беше. :( :Mad
Рекламите по СИТИ са регионални т.е. само за територията на град Варна. В София са други, в Пловдив други и т.н. Това че има по мнооооого минути реклами означва че радиото е слушано.  ::)

сори Алфа си има всичко - и денс и хаус и техно
отностно Сити беше слушано преди комерс фенчетата да усетят за алтернативите (Фреш не е от тях...)
Отностно Инфо съгласен съм. Дарик не го харесвам откакто взе честотата на Експрес (преди колко години беше... да де е оттогаз  :o и да тогава бях невръстно лапе и слушах такива простотии)
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 21 Май 2007, 13:07

По УКВ скалата в Хасково:
87.60 Метроном - добрите години на радиото отдавна отминаха - реклама до скъсване, 1-2 плейлисти, новини от Хоризонт отрепди час... и всеки следобед двама болни мозъци (наречени DJ-и) могат да ти докарат главоболие с изцепките си в стил "каменната ера на радиото"
поне има едно хубаво предаване Club Station: http://jazzanova.club.googlepages.com/home  :Music

89.50 N-JOY (не е ли по-добре да се казва END joy  ;) )
От сърцето на София БОЗА за цяла България!
По-добре 4 години без радио на 89.5 както си и беше, отколкото това подобие на радио!  :Chair  :focus:

91.40 Веселина - не обичам чалгата! Това радио стана манджа с грозде евъргрийни с маанета, сръбска, ... и бой до скъсване  :D
Мисля, че когато програмата беше от Хасково се получаваше по-добре!  :Fool

95.30 Инфорадио - добро като замисъл, само че много на често не излъчва за Хасково поради безхаберие от София...

96.60 Дарик - спасява го единствено местната 4-часова програма и "гонг маратона" иначе сивота...  :Ne

100.40 FM+ - не знам кой още си пада по това радио, и преди не ми харесваше ама сега е станало отврат - май ще последва скоро Радио Експрес!  :Tease

102.10 Z-Rock - колко чаках да спрат Нова Европа, обаче като гледам все таз, от тъпо на тъпо, опс "от трън, та на глог"...  :down
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 07 Юни 2007, 16:52

valbg турската станция е или Metro FM или Power FM :)
Изображение
valbg
Нов
Нов

Мнениеот valbg » 08 Юни 2007, 00:11

http://www.radyomydonose.com.tr/
Radio Mydonose е радиото но наистина кефи на 100 :Tease
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 08 Юни 2007, 12:36

по скалата на Враца:
97.9 рдаио Враца - Хубави песни, но пълна пустош. Никой не се занимава с това радио има няма и се повреди и смао си цикли МР3ойки
88.9 Силвър - през деня музиката не е зле от време на време. Доста глупави водещи и програма, само реклами и смотани песни. И за капак вечер и през уикенда и поразниците - Здрава чалгаа  :down
91.8 Веселина - Ужасно - ужасни джингли ПО ЦЯЛ ден чалга (и то все едни и същи песни), Изнервящи водещи и досадни реклами
107.3 Дарик -  :up, но все пак е национално и по цял ден се приказва и музикате не е много яка, но като цяло Дарик е много добро рдаио
от Радиата от други градове и държави, които се хващат само с хубав приемник може да се избира между националните ни радиа и тези на румъния и сърбия
+Фреш от плевен, Кис фм, и по някаде Деа
страхотен избор  :G
общо взето скалата ни смърди  :down
обясних нашия избор защото радиата са тъпи, а други тупи които съм чувал са Лиани, Бумеранг,
Последна промяна 1 на mita6ki, променена общо 8 пъти
Аватар
just listen
100+
100+

Мнениеот just listen » 10 Юни 2007, 18:14

valbg написа:Във Варна:

хехе добър обзор на радиата :lol: тъкмо се чудех за радио Нова какво ще кажеш, ама се сетих че темата е друга :))
Изображение
van4aa
Нов
Нов

Мнениеот van4aa » 30 Юни 2007, 00:32

радио помия /веселина/ манджа с грозде
metalwar
Нов
Нов

Мнениеот metalwar » 06 Юли 2007, 08:59

В бЪлГАрИЯ ВСИчКИ рАДИА СИ ПрИлИчАТ ЕДНО НА ДрУГО  :down САмО чАлГИЙ  :Drinks И ТЪПО И мОНОТОНО ТЕХНО :Chair . АЗ СлУШАм :Music ТАНГрА мЕГА рОК :Punk :Clap рАЗлИчНИ СТИлОВЕ рОК И мЕТАл :Band САмО НА Г-Н ВЪрбАНОВ НЕ мОГА ДА рАЗбЕрА брЪТВЕЖИТЕ ВСЯШ НЕ ГОВОрИ НА бЪлГАрСКИ
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 06 Юли 2007, 20:17

И рока днешния  не става за слушане !!!    аз предпочитам музика от 70те и 80те !!! там са великите хитове който даже сега ги миксват с тупалки
Няма по голям трол от Джорджи™
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 08 Юли 2007, 03:00

Enchev написа: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Инфо радио - новини и много добра музика. Аз лично съм доволен от музикалното оформление на Инфо. Щом няма хип-хоп значи става за слушане.
Дарик - национално радио е, макар и частно. Слушам го. Само ме притеснява джинглите на денс предаването Утопия. Малко "краденички" ми се чуват от холандското радио 538. Много добре се чува произношението "radio 538". Ако от Дарик радио обяснят защо се чува това, ще се радвам. :)

Техно, хаус, все ми е тая. Това за мен са чекии, но няма БГ радиостанция, която да НЕ Е пускала поне веднъж некомерсиална електронна музика в ефир, а също няма такава, която да Е пускала некомерсиален хип-хоп. Искам хип-хоп. The Voice Radio все още не става, въпреки че ми обещават, че ще се оправи… след билиони години. Дотогава, слушайте това:
http://youtube.com/watch?v=tGsFOmlSyd4
Не мога да си представя, че тази тема, която аз създадох преди година, е набъбнала толкова много.
damageplan
Нов
Нов

Мнениеот damageplan » 09 Юли 2007, 15:26

радио Монтана 90.00Mhz
нищо не става от тех  :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo :Weirdo
grisho
Нов
Нов

Мнениеот grisho » 12 Юли 2007, 16:06

КАЗВА СЕ ЛИАНИ - Ловеч ( стига сте простяли бе ) бахти ужаса е  тва радио, ако може да се нарече радио! ха ха смешници, погледнете конкуренцията какво прави като не се сещате сами, затова никой не ви иска в Ловеч, пък май не само в Ловеч! Тва е от мен, дано не им дадат лиценз пък и на некво си зетра, смеееешни ха хаа!
:Laugh
million
Нов
Нов

Мнениеот million » 22 Авг 2007, 15:20

Почти всички са тъпи. Единствените радиостанции, които правят изключение в случая са NRJ и Darik.
Последна промяна 1 на million, променена общо 22 пъти
naiki963
Нов
Нов

Мнениеот naiki963 » 28 Авг 2007, 17:30

Въпросът за най-тъпото радио е неуместен защото за да дадеш преценка трябва да слушаш всички радия и да кажеш  мнението си! Или поне 90% от радията да си успял да ги чуеш! преценката е субективна защото всеки харесва едно, друг друго така че въпросът може да бъде формулиран така: за и против конкретна радиостанция пример: за и против радио "Вероника" всеки от вас може да даде само по един глас! Стига да го е слушал ако не си го слушал няма как да прецениш дали то е тъпо или не!
azardan
Нов
Нов

Мнениеот azardan » 03 Сеп 2007, 16:17

В Пазарджик има едно чалга радио, в което водещите пищят /във всякакъв смисъл на тази думата ;) / и грачат на фона на мазен поп-фолк, за радост на всички роми, селяни и останали градски сноби. Като изключим лошото качество и различното ниво на пусканите песни, кънтенето на микрофоните в студиото и непрекъснато рекламирания ефирен импулсен телефон, на който в разрес с тълкуването на СЕМ за използването в медиите на номера с добавена стойност никога не се казва каква е  цената на минута разговор или SMS, станцията се радва на привидно спокойствие в местния ефир. Дано мастития му собственик /във всякакъв смисъл на тази думата ;) / и русокосата му дъщеря от време на време успеят да чуят нещо по модерно - пък макар и било в тяхния чалга формат ... :D  /
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 04 Сеп 2007, 00:23

веселина и вероника на 101%

Назад към