Слушате ли радио Nova

Вие питате - ние отговаряме

Слушате ли радио Nova

Анкетата свършва на 20 Мар 2005, 01:48

Не го зная това радио
7
13%
Не го слушам (не харесвам денс, транс и т.н.)
9
17%
Понякога
8
15%
Доста често
11
21%
От както разбрах за него - постоянно :)
5
10%
Не излъчва при мен и не мога да го слушам
12
23%

Общо гласове: 52
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 30 Авг 2005, 09:41

А слушате ли радио Nova и изобщо знаете ли за това радио :)
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Enchev » 30 Авг 2005, 11:12

Радвам се че вече има такива хора, рискували да пуснат радио с различен формат от останалите.
Аз го слушах доста често, когато имаше on-line stream, но сега нещо неработи. А иначе докато бях на почивка край Варна, само него слушах (е и други такива).
Ами ако му дадът лиценз на 10 града мисля че много бързо ще привлече голяма аудитория, и хората много бързо ще забравят за Фреш!. Имам предвид по-модерните хора, с разбиране за музика.
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 30 Авг 2005, 12:41

[quote=""TRANCE_RAVER""]Радвам се че вече има такива хора, рискували да пуснат радио с различен формат от останалите.
Аз го слушах доста често, когато имаше on-line stream, но сега нещо неработи. А иначе докато бях на почивка край Варна, само него слушах (е и други такива).[/quote]
Вземи да идваш по-често на почивка във Варна ;)

[quote=""TRANCE_RAVER""]Ами ако му дадът лиценз на 10 града мисля че много бързо ще привлече голяма аудитория, и хората много бързо ще забравят за Фреш!. Имам предвид по-модерните хора, с разбиране за музика.[/quote]

Хм... не знаех че за тази работа се искат лицензи :roll: (те правилно са казали хората - всичко на този свят се плаща :x ) но поне според този сайт радиото излъчва във Варна и София.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Enchev » 30 Авг 2005, 14:43

СЕМ = МАФИЯ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Последна промяна 1 на Enchev, променена общо 30 пъти
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Enchev » 30 Авг 2005, 14:45

Абе то тия от СЕМ си решават но кого, какъв и до кога ще му дадът лиценза.
Абе неми с е говори за тия хора там, те явно няма си на представа че съществува и друга музика освен тая дето я пускат по кръчмите.
Смешници са, комуняги. Останали са от времето на комунизма.
Незнам кой луд е дал лиценз за съществуване на радио FM+, Фаворит,Лиани.
Бая пари са играли, щом имат радиомрежи тия смешни радия. Незнам. Лошо. Въобще такава шуробаджинащина властва.
Смешни истории направо. Като се почне от собствениците на радията та чак до кабелните оператори - всичко е мафия. Комунистическа мафия.
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 30 Авг 2005, 15:33

Ти направо ги разби :o , но ако трябва да цитирам себе си :lol: :
"Ами което си е истина - истина си е, няма да я прикривам я" :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Anonymous » 30 Авг 2005, 21:49

kakva e tazi anketa, na koyato povecheto hora ne mogat da otgovoriat?
pusnete : slushate li radio.... (koeto e slushano pone v golemite gradove)!
Niakolko stotin grada ima v tazi durjava, potrebiteli na tozi forum ima ot vsichki kraishta na Bulgaria i mi puskate anketa za niakakvo si radio, koeto se hvashta SAMO v 2 grada!
Kakvo ochakvate ot tazi anketa?! Kolko ot nas mogat da vzemat otnoshenie po vaprosa?!
Zen
1000+
1000+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Zen » 31 Авг 2005, 05:41

Притежателите на цифров сателитен тунер.
Рекох и отсекох много отдавна, че това е едно много обичано от мен радио. Обичам чилаут и еймбиънт и ще се радвам ако Нова купят честотата на Шлагер радио в Русе, което е пак с музикална тематика.
Предаването на Карл Кокс е убиец.
За съжаление в последните дни съм завъртял антената за да грабя испанците (пак им излопаха сандалите, горкичките) а и там си имат едно доста добро радио - Максима ФМ, което в общи линии в ранните утринни часове лъчи чилаут.
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 31 Авг 2005, 10:09

[quote=""Anonymous""]kakva e tazi anketa, na koyato povecheto hora ne mogat da otgovoriat?
pusnete : slushate li radio.... (koeto e slushano pone v golemite gradove)!
Niakolko stotin grada ima v tazi durjava, potrebiteli na tozi forum ima ot vsichki kraishta na Bulgaria i mi puskate anketa za niakakvo si radio, koeto se hvashta SAMO v 2 grada!
Kakvo ochakvate ot tazi anketa?! Kolko ot nas mogat da vzemat otnoshenie po vaprosa?![/quote]

Е, само два града.... но все пак в тези два града по официални данни живеят над 1 500 000 :!: Това е доста сериозен процент спрямо цялото население.

И защо да не можеш да отговориш - има отговор че не можеш да приемаш радиото :idea:
Anonymous

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Anonymous » 31 Авг 2005, 18:17

govorim za potrebitelite na tozi forum. Mislish li, che pisheshtite tuk ot Sofia i Varna imat i 20% ot vsichki potrebiteli na foruma? may ne
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 01 Сеп 2005, 09:38

Добре де, какво сте тръгнали да се запъвате! Има анкета с отговори, един от които е:
Не излъчва при мен и не мога да го слушам

Не е ли достатъчно ясно :?:
ico_pol
1000+
1000+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот ico_pol » 02 Сеп 2005, 22:48

Хъм! Като чета какво се пуска по него, може да ми и хареса, но... като гледам колко частни радиа има в Троян, явно и това, ако почне да се предава за Плевен или Велико Търново, ще слушам, все едно излъчва от Мозамбик. 8)
Аватар
Puflet
500+
500+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Puflet » 02 Сеп 2005, 23:04

Az dadoh "dosta 4esto", priznavam si bez boi 4e ot vreme na vreme i po drugi radia se zaslushavm. No za poreden pyt shte kaja 4e NOVA e nai-dobroto bulgarsko efirno radio!!!
LZ1PUF
Anonymous

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Anonymous » 05 Сеп 2005, 19:06

haha! hubavo e chovek da si viarva:)
Anonymous

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Anonymous » 27 Сеп 2005, 23:50

radioto e perfektno i dori to4no v toq moment te4e ubiistven mix.a verno 4e predavaniqta na john digweed,carl cox i roger sanchez sa mnogo dobri i e xubavo 4e ima koi da gi izl14va.ima i drugi dobri predavaniq.spored men tova radio ima golqmo b1de6te.no zasega si e dobre samo v sofiq i varna,kato 4e li v po-malkite gradove vse o6te nqma po4va za tak1v tip radio.ne iskam da obijdam nqkoi,prosto na tozi etap si e taka.
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 28 Сеп 2005, 10:36

Е сигурно не е за всяко градче от по 5-6 хил. жители, но поне могат да си разширят излъчването към областните градове поне и към по-голямо покритие по черноморието (макар че лятото вече свърши :cry: ).
И една страничка да вземат да си направят - направо ще са перфектни :D
Radio Stara

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Radio Stara » 28 Сеп 2005, 12:31

[quote=""Puflet""] pyt shte kaja 4e NOVA e nai-dobroto bulgarsko efirno radio!!![/quote]

Искам само да вметна, че добрата идея не значи добра реализация. Само ще попитам кое му е доброто на това да рипнат един микс на ди-джей Х и после да пускат траковете отделно - считай върви парче, почва друго в микс и след 5 секунди затихва и говори онази умрялата леля Радио Нова! не съм съграсен, че е чак най-доброто.

Дори бих казал, че един професионален ди.джей би се издразнил от такова непрофесионално потъпкване на основния принцип да не се режат безцеремонно и немузикантски чужди произведения.
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 28 Сеп 2005, 13:52

Почти съм съгласен с теб че това, което излиза в ефир не е много професионално заформено - явно имат още на какво да се учат.

Но за мен по-важното е все пак музиката която излъчват в ефир 8) , това че няма безкрайни и тъпи "игри" 8) и водещи, които се чудят как да си оплетат езика в прекалено дългото им отредено време в ефир 8) 8) 8)
Аватар
Nasko
100+
100+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Nasko » 29 Сеп 2005, 02:52

.....Който го харесва - го слуша(ако има възможност).Който не го харесва си слушка Фаворит.... :twisted:
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 29 Сеп 2005, 11:19

Фаворит не беше ли чалгичка :?: :P

Назад към