Слушате ли радио Nova

Вие питате - ние отговаряме

Слушате ли радио Nova

Анкетата свършва на 20 Мар 2005, 01:48

Не го зная това радио
7
13%
Не го слушам (не харесвам денс, транс и т.н.)
9
17%
Понякога
8
15%
Доста често
11
21%
От както разбрах за него - постоянно :)
5
10%
Не излъчва при мен и не мога да го слушам
12
23%

Общо гласове: 52
mvp
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот mvp » 10 Май 2006, 12:09

[quote=""Enchev""]Значи най-големия конкурент на Нова във Варна си е Алфа радио. Имам предвид по стил на музиката, единственното друго ефирно ДиДжей радио във България е Алфа
Според моето мнение, Алфа си е класа над Нова.
[/quote]

Че Alpha са реална конкуренция на Nova - спор няма, дали са класа над Nova - не бих казал че са чак толкова по-добри (ако изобщо са).

Но не мога да понасям Alpha с техните прости, кръчмарски и многобройни реклами :mad: По Nova най-много да се съберт две-три реклами в рамките на един час. Това си е само минутка - всичко останало е музика :lol:
ARVEN_VE4ERNICA
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот ARVEN_VE4ERNICA » 25 Май 2006, 22:41

Откакто е тръгнало радиото се опитвам от време на време да го слушам,но е почти невъзможно да се хваща в центъра на София - нито около ЦУМ, нито окоо гарата, нито по пътя между тях. Предавателят е много слаб и ако сигналът не се заглушава от друго радио, то е много шумен, макар не и стерео.

От следобеда на 23 май нашият предавател вече се намира на телевизионната кула в София, с което се надяваме, че сигналът значително ще се подобри, не само в центъра, но и в крайните квартали на столицата. Стискайте палци!
e Are Just A Moment In Time!
UGLY_BOY

Слушате ли радио Nova

Мнениеот UGLY_BOY » 28 Май 2006, 20:59

[quote=""ARVEN_VE4ERNICA""]
Откакто е тръгнало радиото се опитвам от време на време да го слушам,но е почти невъзможно да се хваща в центъра на София - нито около ЦУМ, нито окоо гарата, нито по пътя между тях. Предавателят е много слаб и ако сигналът не се заглушава от друго радио, то е много шумен, макар не и стерео.

От следобеда на 23 май нашият предавател вече се намира на телевизионната кула в София, с което се надяваме, че сигналът значително ще се подобри, не само в центъра, но и в крайните квартали на столицата. Стискайте палци![/quote]
Сигурно имате предвид "Алея Яворов", защото, както сте го казали, звучи сякаш сте си сложили предавателя на Копитото, което е невъзможно.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Слушате ли радио Nova

Мнениеот borosport » 30 Май 2006, 23:48

[quote=""ARVEN_VE4ERNICA""]

От следобеда на 23 май нашият предавател вече се намира на телевизионната кула в София, с което се надяваме, че сигналът значително ще се подобри, не само в центъра, но и в крайните квартали на столицата. Стискайте палци![/quote]
Винаги сигнала на Нова при мен в Дружба е бил супер макара да съм с един кабел за антена :)
Изображение
Аватар
Sunshine_Angel
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Sunshine_Angel » 08 Юни 2006, 23:50

Не го зная това радио
quot;Любовта, не е любов. Която се променя, когато се намерят промени. Тя е трудно поправим белег. Устоява и на най-силните бури и никога не се разклаща.Любовта не се променя за кратки часове и седмици.Но издържа... дори на острието на смъртта".
UGLY_BOY

Слушате ли радио Nova

Мнениеот UGLY_BOY » 09 Юни 2006, 22:33

[quote=""Sunshine_Angel""]Не го зная това радио[/quote]
Инфо за "Нова":
http://predavatel.com/bg/1/sof_nov.htm
Аватар
Sunshine_Angel
Нов
Нов

Слушате ли радио Nova

Мнениеот Sunshine_Angel » 10 Авг 2006, 14:14

мерси
quot;Любовта, не е любов. Която се променя, когато се намерят промени. Тя е трудно поправим белег. Устоява и на най-силните бури и никога не се разклаща.Любовта не се променя за кратки часове и седмици.Но издържа... дори на острието на смъртта".
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Re: Слушате ли радио Nova

Мнениеот georgi bancov » 21 Ное 2007, 23:02

Не го слушам.
Изображение
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 01 Дек 2007, 23:58

Ne e Hubawo! :Mad
Изображение
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 02 Дек 2007, 11:00

Az go slusham predimno v kolata. ::)
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 02 Дек 2007, 12:26

Естесвено, че не го слушам! :vikam:
Радиото е едно- Витоша е то!!!
Аватар
garfield
100+
100+

Мнениеот garfield » 03 Дек 2007, 20:36

Радиото си е много хубаво и мисля , че си е съвсем реална конкуренция на Алфа . За съжаление и двете ги слушам от сателит , понеже в Русе ги няма пък съм се отказал да чакам ново българско радио да се появи тук . Ефирно слушам единствено  Деа и Европа Фм . Почти всичко останало е  :down
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 03 Дек 2007, 22:13

Това е едно от най-слушаните от мен радиа, даже може би най-слушаното. Има уникален и стилен музикален подбор цялостно звучене, има разнообразие, много е оригинално и Алфа не може да му стъпи на малкия пръст.
Много добро радио  :up :Music :)
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 03 Дек 2007, 23:24

Абе нещо не ми допада много. В началото се опитах да го слушам, но просто не е моя стил. Предпочитам Алфа Радио. Доста по-интересно е. Иначе вкъщи на компа си слушкам Дееа. Все пак познавам няколко човека, които слушат Нова помеждодругото, но Алфа е предпочитано от повечрто ми познати (които не слушат чалга, разбира се).

ПП. Като гледам, темата е доста стара, пък и наистина Нова беше сред най-добрите, преди да тръгне Алфа  ;) после всичко стана.....  :Clap :Clap
Последна промяна 1 на vt1bg, променена общо 3 пъти
Изображение

Назад към