Радио Гонг

Вие питате - ние отговаряме
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 12 Юни 2005, 13:20

[quote=""iliyan""] За Емилия Стоянова да си чувал? Най-интересно е вечерта, когато са поздравите :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
ооо то и по Темпо Русе беше така, когато в Петък вечер пускаха чалгии. С гадната цел да превлекът аудитория.
Аватар
iliyan
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 12 Юни 2005, 13:46

[quote=""TRANCE_RAVER""]ооо то и по Темпо Русе беше така, когато в Петък вечер пускаха чалгии. С гадната цел да превлекът аудитория.[/quote]

Ама Сигнал+ си имат редовна аудитория(Орландовци, Малашевци, Ботунец,... все от София, не съм чул един от село :lol: :lol: :lol: ) и не променят музикалния си формат.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
RADIO
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот RADIO » 15 Юни 2005, 15:06

[quote=""iliyan""][quote=""TRANCE_RAVER""]ооо то и по Темпо Русе беше така, когато в Петък вечер пускаха чалгии. С гадната цел да превлекът аудитория.[/quote]

Ама Сигнал+ си имат редовна аудитория(Орландовци, Малашевци, Ботунец,... все от София, не съм чул един от село :lol: :lol: :lol: ) и не променят музикалния си формат.[/quote]

Ми как да го променят като са по-слушани даже от ГОНГ!
Аватар
iliyan
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 15 Юни 2005, 15:41

[quote=""RADIO""]Ми как да го променят като са по-слушани даже от ГОНГ![/quote]

Тук нещо фантазираш.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
RADIO
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот RADIO » 15 Юни 2005, 15:46

[quote=""iliyan""][quote=""RADIO""]Ми как да го променят като са по-слушани даже от ГОНГ![/quote]

Тук нещо фантазираш.[/quote]

Просто съм реалист, нищо друго!
Аватар
iliyan
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 15 Юни 2005, 15:55

[quote=""RADIO""]Просто съм реалист, нищо друго![/quote]

Абе помисли, бе!!!! Гонг имат 8 честоти, слушат се онлайн на 3 стрийма, Сигнал+ имат една честота. Да правя ли сравнение и по бройката на работещите и тн.?
Аватар
RADIO
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот RADIO » 15 Юни 2005, 15:57

[quote=""iliyan""][quote=""RADIO""]Просто съм реалист, нищо друго![/quote]

Абе помисли, бе!!!! Гонг имат 8 честоти, слушат се онлайн на 3 стрийма, Сигнал+ имат една честота. Да правя ли сравнение и по бройката на работещите и тн.?[/quote]

АБЕ (Бай Село - забелязвам, че и твоята култура е като на МАНГНАЛ+)
А й много повече народ слуша чалгии, отколкото спорта ти :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
iliyan
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 15 Юни 2005, 15:59

[quote=""RADIO""]АБЕ (Бай Село - забелязвам, че и твоята култура е като на МАНГНАЛ+)
А й много повече народ слуша чалгии, отколкото спорта ти :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Нищо не забелязваш, пееш си ганкината.
Аватар
RADIO
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот RADIO » 15 Юни 2005, 16:06

[quote=""iliyan""][quote=""RADIO""]АБЕ (Бай Село - забелязвам, че и твоята култура е като на МАНГНАЛ+)
А й много повече народ слуша чалгии, отколкото спорта ти :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Нищо не забелязваш, пееш си ганкината.[/quote]

Е, то черно на бяло си го пише, т.е. си го писал ти! А и не плачи, все някога чалгата ще им омръзне на хората и ще почнат да слушат само РАДИО ГОНГ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D
Аватар
iliyan
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 15 Юни 2005, 16:12

[quote=""RADIO""]А и не плачи, все някога чалгата ще им омръзне на хората и ще почнат да слушат само РАДИО ГОНГ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D[/quote]

Не виждам да им омръзва засега. Ама какво съм написал черно на бяло?
Аватар
iliyan
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 10 Юли 2005, 18:07

ТЪПО ТЪПО ТЪПО. *** СИ РАДИОТО!
мичо
Нов
Нов

Радио Гонг

Мнениеот мичо » 13 Юли 2005, 10:50

Илияне,къде ходиш,бе?
Бате огправям ти последно предупреждение.Още веднъж опиташ ли се да се регнеш във форума на Радио Гонг,намирам те и ще те смачкам,разбра ли,бе,цървул?Искаш ли да дойда някъде,където не очакваш,а?такава случка ще ти се случи,че ти е бедна фантазията направо.....

Сега за другите потребители,да не се чудят за какво говоря.Аз съм Администратор на форума на Радио Гонг.Илиян е с БАН лично от поддържащия сайта за системно флудене и мърсене на форума.молбата за БАН на идиота е лично от журналистите на Гонг...направете си сметка.....Само че нашия се прави на хитър...но нека,ще си понесе последствията съвсем скоро селянина прост.....
106FM

Радио Гонг

Мнениеот 106FM » 13 Юли 2005, 13:22

Тук поведението му е не много по-различно. Но понеже Мишо го предупреди и засега държи приличен език.

Той развива много познат синдром - видя ли как си е сменил аватара от Гонг на Спорт:)))))) Това е нелепо. Детски работи.

Аз не слушам нито Гонг, нито Спорт, но т такива "фенове" - опазил ни знаеш кой!
Аватар
iliyan
500+
500+

Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 13 Юли 2005, 13:49

[quote=""мичо""]Илияне,къде ходиш,бе?
Бате огправям ти последно предупреждение.Още веднъж опиташ ли се да се регнеш във форума на Радио Гонг[/quote]

Няма се занимавам с тъпото ви радио. Гледайте си кефа. Аре бегай - че тук не можеш да триеш.

Само, че ти заблуди хората, бе тъпак. Аз и Борислав не го мърсим. Това правиш ти с онова лапе.

Който иска, мога да постна някоя наша тема и да види, кое е "мръсното".
мичо
Нов
Нов

Радио Гонг

Мнениеот мичо » 13 Юли 2005, 15:27

за твое добро е наистина да не се занимаваш с "тъпото" ни радио... :wink:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 13 Юли 2005, 15:48

Не че имам нещо против, ама няма ли да е по-добре ако спора си го разрешите пд формата на Лични Съобщения. Сега ще флуудне и този форум, и после едни хора (едни "Гости") на мене ще ми бучат. Отново ще ме сочат че аз флуудя. :x
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Re: Радио Гонг

Мнениеот georgi bancov » 20 Ное 2007, 19:35

мичо написа:Илияне,къде ходиш,бе?
Бате огправям ти последно предупреждение.Още веднъж опиташ ли се да се регнеш във форума на Радио Гонг,намирам те и ще те смачкам,разбра ли,бе,цървул?Искаш ли да дойда някъде,където не очакваш,а?такава случка ще ти се случи,че ти е бедна фантазията направо.....

Сега за другите потребители,да не се чудят за какво говоря.Аз съм Администратор на форума на Радио Гонг.Илиян е с БАН лично от поддържащия сайта за системно флудене и мърсене на форума.молбата за БАН на идиота е лично от журналистите на Гонг...направете си сметка.....Само че нашия се прави на хитър...но нека,ще си понесе последствията съвсем скоро селянина прост.....

ХАХАХА :G :lol:радио ГОнг вече го спряяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяхаа
Изображение

Назад към