Форума на Радио Гонг

Интересни радио-телевизионни места в интернет
Аватар
iliyan
500+
500+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 09 Апр 2005, 23:27

Е, по интересно от това в Интернет свързано с радио - здраве! Всякакви типове има там.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 04 Май 2005, 00:17

Ами да. И аз съм един от редовните посетители там. както вече казах това радио нещо се превърна в Говорилня.Бре бре бре то не би Левски, ЦСКА, Локо Пловдив, Ботев Пловдив ама то на нищо не прилича. И това предаване "Пред Банята" може да го преимануват на "В ГОВОРИЛНЯТА". И аз съм футболен фен,ама то само футбол там, все пак има и други спортове. Ама не е тук мястото да се оплаквам за напоследък тъпата програма на ГОНГ. Ако Томето иска все пак да запази някакъв интерес да вземе малко да по-обнови това радийце (за мене си е радийце). Нека да направи ПОНЕ един ден в който да не се говори за ЦАР ФУТБОЛ. Също така да направи и един конкърс за водещи. Тия ги слушам вече 5 години. Днеска (03.05.05) голямо хвалене че фен клуба на Челси Лондон са им пратили някакви "сини" песнички. То ако можеше Томислав сигурно ще направи и тревата СИНЯ, Левски та Левски. Той заедно с Вальо Грънчаров негледат през СИНИ очила, то РЕТИНИТЕ им са сини. То аконе беше ЦСКА да бие Левски (и то категорично) щяха да ги сравнят с Реал Мадрид, едва ли не. Ако тръгна да коментирам всички водещи в това радийце няма да ми стигне един екран място. Единственото хубаво нещо в това радио знаете ли кое е? МУЗИКАТА, колкото и малко да е в тази синьо-червена ГОВОРИЛНЯ
Аватар
iliyan
500+
500+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 11 Май 2005, 00:03

Тези неща нали знаеш къде ги говорим? :wink: Аз създадох темата, за да видя мнението на такива, които не са фенове на Гонг.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 11 Май 2005, 00:09

[quote=""iliyan""]Тези неща нали знаеш къде ги говорим? :wink: Аз създадох темата, за да видя мнението на такива, които не са фенове на Гонг.[/quote]
е да разбира се че знам. но просто се интересувам и пт радио и затова и тук пиша. Направо съм resident на тези два форума. когато ме няма в единия, значи съм тука.
Аватар
RADIO
500+
500+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот RADIO » 14 Май 2005, 17:58

99 % от радиата с лични страници си имат форуми... така, че е нормално като харесваш радиото да си въудошевен и от форума :wink:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Re: Форума на Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 14 Юли 2005, 14:53

В началото бе това:
[quote=""iliyan""]Е, по интересно от това в Интернет свързано с радио - здраве! Всякакви типове има там.[/quote]

После
[quote=""iliyan""]По Гонг има рок.[/quote]

И накрая
[quote=""iliyan""]Така... Ако решите да НЕ мислите за аудиторията си, ако мислите да НЕ ви е грижа за нея, ако затваряте телефоните на слушателите, когато се интересуват от нещо - просто се учете от радио Гонг. Надменни в излишно количество, считат свестните за луди, като им приписват незнайна "болест" с термина пациенти. Форумът им е тъп, няма какво повече да говоря. Сумати и приказки съм изговорил и теми правих, рейвъра знае за какво става на въпрос. И сега не ми идва нищо ново наум. Просто ще изчакам мението ви.[/quote]
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 14 Юли 2005, 14:57

Това е нещо като мини сериал. Отначали всичко е ОК, после нещо става и накрая завършва с развод.
Не разбрах защо не ти харесва. Зарежи форум им. Радиото е хубаво. Да не би онова радио без-СПОРТ да е по-хубаво.
Аватар
iliyan
500+
500+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 14 Юли 2005, 14:57

Да, направи си изводя и начертай диаграмата. В живота всяко нещо се променя. Няма постоянни неща и застой. Кажи ми хора, преуспели лиочностти и каквото се сетиш, постоянно да са на върха. Трудно ше се сетиш. Може да е за дълго време (Т Ж), но идва момент, в който са на дъното. И недей да изкарваш мен луд, защото не съм.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 14 Юли 2005, 14:59

[quote=""iliyan""]Да, направи си изводя и начертай диаграмата. В живота всяко нещо се променя. Няма постоянни неща и застой. Кажи ми хора, преуспели лиочностти и каквото се сетиш, постоянно да са на върха. Трудно ше се сетиш. Може да е за дълго време (Т Ж), но идва момент, в който са на дъното. И недей да изкарваш мен луд, защото не съм.[/quote]
Е ама защо сега трябва да мразиш цялото радио, само заради един форум. Не си ли съгласен че това е най-спортното радио в България. От там се чуват новините.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 14 Юли 2005, 15:02

Е, днеска пак някои ме провокираха. Защо трябва да си отежнявам полужението. (говоря за един друг човек, от друг форум). Не ми е приятно да ме сочат с пръст, ама тва е полужението. (но това не означава че се примирявам. напротив. винаги действам по свой начин. стратегия, му е майката)
Аватар
iliyan
500+
500+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот iliyan » 14 Юли 2005, 15:12

[quote=""TRANCE_RAVER""]Е ама защо сега трябва да мразиш цялото радио, само заради един форум.[/quote]

Ооо, не си ли разбрал още, че не е само заради форума им.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Форума на Радио Гонг

Мнениеот Enchev » 20 Юли 2005, 15:32

НОВО: Поезия.
http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t=880

Бисери: http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?p=27861#27861

да се посмеем малко :lol:

Назад към