Въпроси за SAM Broadcaster?

Софтуер за правене и слушане на радио
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Re: Въпроси за SAM Broadcaster?

Мнениеот m3gab0y » 28 Юли 2010, 16:48

hot_fan написа:
m3gab0y написа:Тази програма е предвидена да прави такива неща с пряко включване от място, където си имат пулт, миксер и два микрофона въпросните DJ-и :) През SAM вкарването на лайф парти (или друг feed) става през Queue > Add > URL и въвеждаш някакъв адрес от където искаш да приемаш партито, може и през Line In ако ще идва по аудио кабел директно от пулт/миксер.

Не страскай децата. :D Какви пултове, какви миксери? Те не знаят какво е "ротация",а ти ги хвърли в музиката с тия техники просто.

Хаха, какво да им напиша на децата? :) Да си звъннат по skype и да излъчват парти от дискотека през микрофон на някоя нокия на която върви skype? :Devil
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 28 Юли 2010, 22:11

m3gab0y написа:Хаха, какво да им напиша на децата? :) Да си звъннат по skype и да излъчват парти от дискотека през микрофон на някоя нокия на която върви skype? :Devil

Цялата тая схема ми напомня на едно провинциално "радио" :D
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 28 Юли 2010, 23:11

hot_fan написа:
m3gab0y написа:Хаха, какво да им напиша на децата? :) Да си звъннат по skype и да излъчват парти от дискотека през микрофон на някоя нокия на която върви skype? :Devil

Цялата тая схема ми напомня на едно провинциално "радио" :D

Кое от всичките, че на мен ми напомня за доста такива провинционални "професионалисти" >:D
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
Аватар
rickyrcm
Нов
Нов

Мнениеот rickyrcm » 07 Яну 2012, 15:59

След една година открих топлата вода, разбира се не с ваша помощ! Излъчване на двойно диджей парти става с помоща на втори сървър, който да се рилейва! И за инфо на някои от вас съм на 32 години и сигурно съм батко на всички ви! Занимавам се с това, защото имам време и съм меломан, това го пиша в случай че се чудите защо на 32 години човек се занимава с радио. Може и да видите радиото, което със сигурност ще излъчва през цялата 2012г. http://www.centraldjradio.webs.com
Междудругото набирам екип за радиото, ако се интересувате пишете на скайп - central_dj_radio
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 07 Яну 2012, 18:07

rickyrcm написа:След една година открих топлата вода, разбира се не с ваша помощ! Излъчване на двойно диджей парти става с помоща на втори сървър, който да се рилейва! И за инфо на някои от вас съм на 32 години и сигурно съм батко на всички ви! Занимавам се с това, защото имам време и съм меломан, това го пиша в случай че се чудите защо на 32 години човек се занимава с радио. Може и да видите радиото, което със сигурност ще излъчва през цялата 2012г. http://www.centraldjradio.webs.com
Междудругото набирам екип за радиото, ако се интересувате пишете на скайп - central_dj_radio

И с този тон очакваш хората да те уважават, че чак и да смятат, че ще си добър работодател, ако станат DJ-и при теб?
Аватар
rickyrcm
Нов
Нов

Мнениеот rickyrcm » 08 Яну 2012, 10:58

Какво му е на тона ми? Просто изясних на някои господа, че не съм поредното хлапе решило да се занимава с радио, както беше намекнато с ироничен тон малко по-горе в изказванията! Освен това не съм работодател, защото радиото не е направено с комерсиална цел, за сега! Просто който желае може да се включи и да изяви диджей познанията си или атрактивния си стил на радиоводене АБСОЛЮТНО на доброволни начала!
desi326
Нов
Нов

Мнениеот desi326 » 20 Юни 2014, 19:09

Здравейте от скоро работя с тази програма занимавам се с едно радио за слепи и искам да попитам възможно ли е да водят двама човека по скаип с тази програма и ако може да разменим скаипове да ми се обясни как стават нещата?
Георги01
Нов
Нов

Мнениеот Георги01 » 25 Юни 2014, 22:49

Инсталирах SAM Broadcast и как да се регистрирам на ShoutCast или ICEcast ?
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 26 Юни 2014, 11:47

Георги01 написа:Инсталирах SAM Broadcast и как да се регистрирам на ShoutCast или ICEcast ?

Защо трябва да се регистрираш? Инсталираш си SHOUTCast или Icecast сървър или си вземаш някой радио хостинг пакет. Има на доста добри цени в Българи, а също така безплатни (международни)

Назад към