Най-добрата комбинация ... ?

Софтуер за правене и слушане на радио
Kaz
Нов
Нов

Най-добрата комбинация ... ?

Мнениеот Kaz » 11 Мар 2009, 20:54

Кажете с какво да пускам своето радио двоумя се м/у шоуткаст + линамп , ама тоя линамп не ми е любимец искам да го пускам през аимп2 ,ама не знам с коя програма да пускам радио през аимп2 има ли такава и как се справя по-добра ли е от шоуткаста дайте ми идея искам да пускам през аимп2 струва ли си или да си стоя на линампа ?

отговорете бързо моля ви ... ;)
Аватар
chebaev
500+
500+

Re: Най-добрата комбинация ... ?

Мнениеот chebaev » 12 Мар 2009, 12:14

Ами според мен за сървър ползвай [url=http//www.icecast.org]Ice Cast[/url].

Иначе за автоматизация на радиото има адски много програми, които можеш да ползваш - RASystem, Instudio, Jazler, SAM Broadcaster и др. Търси в интернет има много неща
Kaz
Нов
Нов

Мнениеот Kaz » 12 Мар 2009, 12:49

chebaev написа:Ами според мен за сървър ползвай [url=http//www.icecast.org]Ice Cast[/url].

Иначе за автоматизация на радиото има адски много програми, които можеш да ползваш - RASystem, Instudio, Jazler, SAM Broadcaster и др. Търси в интернет има много неща

до някъде ми помогна за сървар ще ползвам айскаста щом е по-добър от шоуткаста , ама на мен ми трябва безплатен софтуер искам да го пусна радиото ми за известно време пък , ако се хареса тогава вече ще купувам програми и етц та сега ми трябва нещо удобно практично шоуткаста ми хареса не е зле програмата за фрее , ама искам да пускам на аимп2 не на тоя линамп пък не знам как да я подкарам на аимп2 пък и имам няколко въпроса по нея в другата ми тема по който пак никой не отговаря :( ;) та идеята ми е да ми обясните как да подкарам някаква друга програма на аимп2 такава безплатна пък , ако може и друга да е различна , ама няква лека и опростена не ми трябва много неща да има искам да видя 1-во дали ще се хареса радиото пък после може да купя някоя благодаря предварително чебаев на теб разчитам да ми помогнеш ;)
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 12 Мар 2009, 23:58

Ако искаш нещо безплатно ползвай ZaraRadio и ODDCast. Самата ZaraRadio не е кой знай каква, но все пак върши работа според мен. Пък и ODDCast мисля, че работи и с IceCast и с SHOUTCast.
Kaz
Нов
Нов

Мнениеот Kaz » 13 Мар 2009, 12:29

chebaev написа:Ако искаш нещо безплатно ползвай ZaraRadio и ODDCast. Самата ZaraRadio не е кой знай каква, но все пак върши работа според мен. Пък и ODDCast мисля, че работи и с IceCast и с SHOUTCast.

Нека да задам въпроса по тоя начин.Мога ли да подкарам оддкаст на аимп2 програмата или зарарадиото сега съм с оддкаст , ама на линамп пък искам на аимп2 искам някаква програма за аимп2 и , ако може да се подкара оддкаста на аимп2 би ли обяснил как aimp.ru

Назад към