Dance FM - нищо повече от хитове

Гледай / слушай - как не трябва да правим
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 22 Апр 2005, 14:38

Изображение
Ot Samokov sym i ponqkoga mi se nalaga (ne po moe jelanie) daposlusham mestnoto (selsko) radio Dance FM. Ta... nai-interesnoto e 4e v jinlite postoqnno ti se nabiva v glavata"nishto pove4e ot hitove", to dobre zvu4i ma e nqkak si typo da 4uesh taav jingle i sed nego nqkoq pesni4ka ot 80te. Ok tq moje navremeto da ae bilq hit, no dnes opredeleno ne e. Drugoto typo e imeto.. DanceFM predpolaga (predimno) dance muzika... e da ama ne.
Shte zavarsha posta si s edin citat:
"Ono i na mene mi omrazna da q slusham taq muzika, ama nema drugo" - Hristo Shipo4ki - Sobstvenik na radioto.
LZ1PUF
Силвия
Нов
Нов

Мнениеот Силвия » 22 Апр 2005, 16:16

Наистина радиото има ограничен репертоар от песни. Иначе за джинглите...и други радиа в София си пускат едно и също след всяка песен.
i sed nego nqkoq pesni4ka ot 80te. Ok tq moje navremeto da ae bilq hit, no dnes opredeleno ne e

Тук определено може да спорим,но едно ще ти кажа за дадено поколение израсло с тази музика, тя винаги ще бъде hit.
Като не ти харесва DanceFM има радиа, които се хващат от София. Намери си външна антена и си слушай каквото искаш. :D
За да има природа!
http://forthenature.org/petitions/on-line_letter_for_rila - подписка за прекратяване на незаконното строителство в Рила планина.
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 25 Апр 2005, 15:43

Аз че не го слушам е ясно.
Пуснах темата с цел да не се повтаря грешката на Ицо. Представи си по Ретро Радио да пускаха само най-новите хитове, по Инфо Радио да няма новини и т.н. СЪщото е и когато по ДенсФМ пускат балади.
LZ1PUF
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 26 Апр 2005, 18:56

[quote=""Силвия""]Като не ти харесва DanceFM има радиа, които се хващат от София. Намери си външна антена и си слушай каквото искаш. :D[/quote]

А, тук направо му го каза! Пич, качвай се на Боровец и слушай софийските радиа.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Силвия
Нов
Нов

Мнениеот Силвия » 26 Апр 2005, 23:48

Не е нужно да се качва на Боровец. Имам познат от там, който например си хваща HotFM с външна антена с някакъв усилвател...пък и хващаше някакво радио от Дупница... :D
За да има природа!
http://forthenature.org/petitions/on-line_letter_for_rila - подписка за прекратяване на незаконното строителство в Рила планина.
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 29 Апр 2005, 14:16

Освен да пусна нова тема "Търся антена и усилвател" :)
Така де, и без това въпросното радио го злушам рядко - в някое заведение примерно... ма както и да е... май излишно задълбаваме :)
LZ1PUF
DFM

do Puflet

Мнениеот DFM » 01 Май 2005, 17:48

Интересно ми е, след като познаваш Христо, защо не му предложиш компетентните си улуги. Много е лесно да се говори отстрани. ;-)

Ако имаш идеи, обади се!

Колкото до името и радиото изобщо ... доста неща ще се променят, но всичко с времето си.

088 813 65 65
088 775 33 91
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 02 Май 2005, 19:42

Светът е малък нали?!?
Ами, Христо не го познавам лично. Относно услугите ми - имам поне 2 сериозни причини да не го правя:
1> Преди време двама мои приятели (по техните думи) са предложили помощта си, дори са дали на Христо cd със демо, но всичко е било до там.
Втората причина не искам да я казвам.

И още нещо:
Евала на Христо - и аз искам да имам собствено радио, само дето той е успял, а аз само мога да си мечтая.
LZ1PUF
Аватар
[DOGGY]
Нов
Нов

Мнениеот [DOGGY] » 25 Юли 2006, 12:50

[quote=""Силвия""]

Не е нужно да се качва на Боровец. Имам познат от там, който например си хваща HotFM с външна антена с някакъв усилвател...пък и хващаше някакво радио от Дупница... :D[/quote]

To v Dupnica ima nqkvo hubavo radio... no nz kak se kazva6e sega 6te go vidq. :) Men me kafi Radio ULTRA (Blagoevgrad) ni6to 4e puskat 4alga mnoo e qko. Kefi me tva 4e ima pozdravi redovno. :da: A v Samokov ne slu6am mnoo radio no, DANCE FM goredlu satva. Vse pak govorim za Samokov GOLQMOTO selo :lol:
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 31 Юли 2006, 17:27

Бях я забравил темата за Денс-а...
Има ли го все още това радио? Рекламира ли някои там? Имах подозрения че след пускането на Радио1, 99.4 ще изчезне от ефира на Самоков & Боровец.
LZ1PUF
RJ Speedy
Нов
Нов

Мнениеот RJ Speedy » 05 Авг 2006, 17:21

DFM,
дай някакъв email на който мога да се свържа с вас. Имам едно интересно предложение, естествено няма нищо общо с темата тук... :lol:
Аватар
Puflet
500+
500+

Re: do Puflet

Мнениеот Puflet » 09 Авг 2006, 02:00

[quote=""DFM""]
Колкото до името и радиото изобщо ... доста неща ще се променят, но всичко с времето си.[/quote]
DFM ако случайно влезе отново тук да сподели какви промени претърпя радиото напоследък.

Сега се сетих за предпоследния път когато слушах въпросното радио... нацелих рекламния блок, вървеше си някаква рекламка тип "музикален фон + глас", свърши клипчето и започна друга реклама само дето музикалния фон беше същия... и така 4 реклами, с една и съща музика, само дето гласовете май не бяха същите.

Та... ще го бъде ли радиото, или сега приоритета е да оправите интернета в Самоков?
LZ1PUF
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 09 Авг 2006, 08:55

Абе спиди, стига си предлагал глупавото предаване налиаво и надясно:((( Оправете говорните дефекти преди да правите каквото и да било.

За обявите, до колкото знам, това е такава рубрика, явно са по-евтинки самите клипчета... имаше навремето такова по Радио Плюс, който помни. Вървеше едно сигналче "За едно евро" и после един и същи фон и се четат разни обяви.
RJ Speedy
Нов
Нов

Мнениеот RJ Speedy » 10 Авг 2006, 00:13

Гост,
ти си поредният паднал от Марс и дошъл в този форум да философства. Като смяташ, че предаването е глупаво - не го слушай! А дали ще го предложа... това е друг въпрос и ти не може да знаеш, защо искам да се свържа с тях! Жалко, че във форума останаха малко нормални потребители, а се напълни с въздухарчета :lol:
WeblinkX
Нов
Нов

Мнениеот WeblinkX » 27 Авг 2006, 03:04

Аз пък смея да твърдя, че съвсем скоро ще стартира ново радио в самоков, местно с много здрава музика. Затова Христо ако не побърза ще загуби аудиторията си /не че пак няма да я загуби :)/..... :alabala:
Аватар
[DOGGY]
Нов
Нов

Re: do Puflet

Мнениеот [DOGGY] » 27 Авг 2006, 11:03

[quote=""Puflet""][quote=""DFM""]
Колкото до името и радиото изобщо ... доста неща ще се променят, но всичко с времето си.[/quote]
DFM ако случайно влезе отново тук да сподели какви промени претърпя радиото напоследък.

Сега се сетих за предпоследния път когато слушах въпросното радио... нацелих рекламния блок, вървеше си някаква рекламка тип "музикален фон + глас", свърши клипчето и започна друга реклама само дето музикалния фон беше същия... и така 4 реклами, с една и съща музика, само дето гласовете май не бяха същите.

Та... ще го бъде ли радиото, или сега приоритета е да оправите интернета в Самоков?[/quote]

За това дали ще го бъде радиото ще разбем сами... Като гледам си го има и никой не е трагнал да го спира... Ти като гледам си наватре в нещата ... защо не направиш по-хубаво радио? Така ще е по-добре за всички, защото сега в Самоков няма конкуренция... А това за интернета е друга тема. :party: :party: :lol: :lol: :party: :party:
Аватар
Stani
1000+
1000+

Re: Dance FM - нищо повече от хитове

Мнениеот Stani » 31 Мар 2019, 23:02

Еххх спомени, спомени.....

Назад към