Музикалният / Информационният лидер ?

Гледай / слушай - как не трябва да правим
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 19 Май 2005, 19:05

[quote=""RADIO""]Всъщност, там може би всички са девствени или не знаят какво е секс![/quote]

Не бе, Виктор Костов е гей.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 19 Май 2005, 19:06

[quote=""iliyan""][quote=""RADIO""]Всъщност, там може би всички са девствени или не знаят какво е секс![/quote]

Не бе, Виктор Костов е гей.[/quote]

Е, и те правят секс :lol: всмисъл гейовете :wink:

Но, наистина изумен съм от идиотската идея! :roll:
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 19 Май 2005, 19:10

[quote=""RADIO""]Е, и те правят секс :lol: всмисъл гейовете :wink:
[/quote]

Явно на мъжагите от екипа на Фреш не им допада да бъдат с Виктор през нощта и затова така говорят. И измислят джингли.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 19 Май 2005, 19:12

Илиански...и аз не го обичам, ама... ай, да не зеем само, че... По добре да ги бием с коректна и тиха тактика. 8) Така ще боли повече, а и така само му вдигаш акциите. После ще вика, че видиш ли той бил онеправдан щото незаслужено го хулили. Ако не си забелязал в България е по - хубаво да те плюят, отколкото да не говорят за теб. То и аз минах на тоя принцип, даже на по - добър: просто това радио и тоя човак за мен са никои вече. Радиото си е едно от многото, а Костов един най - обикновен човек. :D По - голямо наказание от това, здраве му кажи! :)
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 19 Май 2005, 19:58

за какво спорите тук не ми е ясно, какъв Биктор, какъв Костов, какъв г*й
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 19 Май 2005, 21:45

[quote=""TRANCE_RAVER""]за какво спорите тук не ми е ясно, какъв Биктор, какъв Костов, какъв г*й[/quote]

Ставаше дума... Пич, пак го поехме през просото, в интерес на истината :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 19 Май 2005, 23:13

между другото Фреш има най-малко фенове. Как ли ще реагира В.Костов на това??? :roll:
Последна промяна 1 на Enchev, променена общо 20 пъти
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 19 Май 2005, 23:13

[quote=""ico_pol""]Ако не си забелязал в България е по - хубаво да те плюят, отколкото да не говорят за теб.[/quote]

То това е правило номер 1 в България. И каква е тази тиха и коректна тактика?
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 21 Май 2005, 02:50

[quote=""TRANCE_RAVER""]между другото Фреш има най-малко фенове. Как ли ще реагира В.Костов на това??? :roll:[/quote]

Елементарно, Уотсън!
Обажда се в статистическата агенция **** и срещу коректна сума те го правят номер едно!
От тази агенция не си поплюват!
Ако им платиш и ти можеш да си най-известния човек в България :lol:
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 21 Май 2005, 03:16

[quote=""ico_pol""]Напълно е вярно! Имат джингъл "радио Фреш - по - хубаво от секс". И по - хубаво от секс го казва едно такова еуфорично... да се чудиш, да се смееш ли, или да вкараш един шут на радиото. 8) Като слушам повечето български радиа, все повече се затвърждава грешното усещане, че от мен може да стане водещ и да правя радио! 8)[/quote]
което ми напомня за подобна реклама: В тази нощ хиляди хора си подаряват секс и още толкова слушат Пристис. направо без думи ;)
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 21 Май 2005, 12:37

Хахаха! Е, това с Пристис изби рибата направо! :) а, колкото до многобройните слушатели на Фреш... леле, ако ни чуе тук един човек, дето бачка в това радио... Ще зее като ощипана госпожица по наш адрес! :) Хиххихи! Дайте наистина да не се занимаваме със западнали български радиа, които отгоре на всичко са се самозабравил, ами да си гледаме кефа...и чуждите ардиостанции. Аз например вчера открих някакво румънско радио от Крайова, дето страшно много ми хареса какво пуска, пък макар и румънско. :) Е, ми като няма сигнали на български радиа в Троян, ще слушам румънските! 8) Които не са чак толкова зле, както ги изкарваха някои.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 23 Май 2005, 01:35

[quote=""ico_pol""]колкото до многобройните слушатели на Фреш... леле, ако ни чуе тук един човек, дето бачка в това радио... [/quote]

Трудно може да се нарече радио. За мен то е аудиоканал.
atb

хахахах

Мнениеот atb » 23 Май 2005, 16:32

махнете мислите на директорите, те не мислят толкова, щото повече от едно радио е притежание на един директор:)))))друг е въпроса, че се избират студиа, които да правят продукция за места където не се слуша друго радио с такъв формат, студиата си копират нещо интересно от радиото което се лови при тях и разбира се не се хваща там за където е насочен джингъла и сичко е ОК
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 23 Май 2005, 16:50

[quote=""iliyan""][quote=""ico_pol""]колкото до многобройните слушатели на Фреш... леле, ако ни чуе тук един човек, дето бачка в това радио... [/quote]

Трудно може да се нарече радио. За мен то е аудиоканал.[/quote]
по-точно аудиоканал с повтарящи се песни.
[quote=""ico_pol""]колкото до многобройните слушатели на Фреш... леле, ако ни чуе тук един човек, дето бачка в това радио... [/quote]
той да чете това дето съм му написал в собствения им форум.
ето и линк http://freshfans.net/forums/index.php?showtopic=1518
ама и той ако види какво сте писали за г-н В.Костов също ще олелеее
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 23 Май 2005, 20:17

[quote=""TRANCE_RAVER""]ама и той ако види какво сте писали за г-н В.Костов също ще олелеее[/quote]

Че и той се знае! Какво има да се учудва?
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 25 Май 2005, 20:58

Добре бе скъпи машинописци, ама не можахте ли да отворите отделна тема за Фреш?
За пореден път сигурно се повтарям, ама колко ковства като ви дойде някоя брилянтна идея да си пуснете тема.
Вярно, коментарите са готини и наистина доста научих от тях, ама толкова ли е трудно да пускате отделни теми?! :wink:
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 26 Май 2005, 12:40

Вярно, малко се заля темата с "любовта"ни към някои хора в това радио, но според мен е на място. Все пак тук се коментира, това, че някои се изкарват лидери, а Фреш точно това прави. :)
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 26 Май 2005, 23:58

И да задръстим форума от тъпи теми. Пък не си и струва за тези нещастници да правим тема.

ВНИМАНИЕ!!!!! Недейте така да задръствате форума? какво се опитвате да направите? инсталирайте си Ай-Си-Кю и там си говорете, неще вече почнахте да ме дразните !
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 27 Май 2005, 03:27

[quote=""iliyan""]И да задръстим форума от тъпи теми. Пък не си и струва за тези нещастници да правим тема.[/quote]

Ами като не си струва за кво изобщо ги коментираш?!?!?! :idea:
ЕЛЕМЕНТАРНО!
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 27 Май 2005, 12:33

[quote=""RADIO""]Ами като не си струва за кво изобщо ги коментираш?!?!?! :idea:
ЕЛЕМЕНТАРНО![/quote]

Всъщност ти се зачуди дали са девствени и аз трябваше да ти обясня, че са хомота. ЕЛЕМЕНТАРНО!

Назад към