Най-отвратителния водещ...

Гледай / слушай - как не трябва да правим
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 25 Май 2005, 16:09

[quote=""ogibo""]Това с Турските радия май е само по морето.[/quote]

Охооо - отиди и виж за какво става на въпрос.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 25 Май 2005, 20:44

Еми както казах "500 години НЕ ни стигат!"!
Пристис, Темпо, Зора, Белла, АВС - направете си обхвата международен, дори това да значи да се чувате на 100 метра след БГ граница :lol:
Iэ478
100+
100+

Мнениеот Iэ478 » 28 Май 2005, 12:15

Най-отвратителен водещ на всички времена е Боби Цанков. А също и този от предаването "Радио-пирати" Мартин Карбовски и Томислав Русев, който направо е за лудницата. :D
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 28 Май 2005, 12:46

Най-отвратителните спортни журналисти, живяли някога са Ромето и Грънчов. Досега само с тези двама боклука се занимавах.
ахнах си половинката от подписа. Но вие си знаете за въпросните. Не искам да се занимавам с тях и аз не искам същото от тях. ДОБРИЯТ ТОН НАД ВСИЧКО!!!Изображение
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 30 Май 2005, 11:26

Като става дума за спортни журналисти, първото, което ми се завърта в главата са коментаторита на футболни мачове, предимно по телевизията. Та...въпросните персони са толкова тъпи и прости (казвам го с ръка на сърцето), че няма накъде! Футболем мач се коментира въпросно най - безпристрастно, но не и в родните ни медии и по - специално в БНР, К1 и бТВ. Визирам дазнещо вините коментатори по К1 и БНР и предубедените по бТВ. Специално за последните - сетете се за финала на Шампионската лига и как Алекси Сокачев мазно, мазно се изцепи, че Милан вече са прегърнали купата на полувремето (само за справка, бях за Ливеърпул, но от италианските отбори съм за Милан). Въобще ще имаме ли някога нормални спортни коментатори по ТВ и радио!? Май не, като ви гледам как плюете и по тези в частните радиа. :?
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 30 Май 2005, 12:42

[quote=""ico_pol""]Май не, като ви гледам как плюете и по тези в частните радиа. :?[/quote]

Знаеш ли, как плюхме по Ромето и Грънчов във форума на Гонг? Сега е затворен форума именно заради тях, защото са видели истината за себе си - не им изнася, това е. Ама ти не си ги слушал по Гонг. По Дарик ако съдиш за образите им, ще се заблудиш - няма да получиш обективната оценка. Малейййй по Гонг какви ги дрънкат и каква пристрастеност говорят. Пфууу с този Левски Подуяне:shock: . Вече не слушам това говеждо радио. :evil: Там заради сините лакеи, няма да слушаме и другите(визирам момичетата и наистина безпристрастните Краси и Иво).
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 30 Май 2005, 12:48

[quote=""iliyan""]Знаеш ли, как плюхме по Ромето и Грънчов във форума на Гонг? Сега е затворен форума именно заради тях, защото са видели истината за себе си - не им изнася, това е. Ама ти не си ги слушал по Гонг. По Дарик ако съдиш за образите им, ще се заблудиш - няма да получиш обективната оценка. Малейййй по Гонг какви ги дрънкат и каква пристрастеност говорят. Пфууу с този Левски Подуяне:shock: . Вече не слушам това говеждо радио. :evil: Там заради сините лакеи, няма да слушаме и другите(визирам момичетата и наистина безпристрастните Краси и Иво).[/quote]
ммм ама някои хора отново продължават да предлагат теми за Томето и В.Г във форума на Гонг. поне снощи Борката такива неща беше писал.
Аватар
iliyan
500+
500+

Мнениеот iliyan » 30 Май 2005, 12:53

[quote=""TRANCE_RAVER""]ммм ама някои хора отново продължават да предлагат теми за Томето и В.Г във форума на Гонг. поне снощи Борката такива неща беше писал.[/quote]

Ама ти видя ли снощи каква тема направих? Ама оня Мичо(подлогата на Ромето) не му изнесе и я изтри. Ние с ОТО ще го причакаме някъде. Темата беше: "Как се слуша радио Гонг в трите квартала?" Голям смях беше.
Zlatka

Мнениеот Zlatka » 01 Юни 2005, 14:52

Milena i cialata "3ka na razsumvane" draifa mi se ot tiah!
Аватар
Joro
Нов
Нов

Простотията няма граници!

Мнениеот Joro » 06 Юни 2005, 01:15

Виктор Костов ако има гей-глас, то тогава Вие трябва да имате глас на пишлемета, мисленето го имате.

Да, мисленето го имате, защото в темата се говори за водещ, не за музикален редактор, не за това с кой спи човек.

Боби Цанков, той като спи със съкилийници? Но нали псува по радиото и простотията винаги е на мода в България. Всеки иска простотия, а някой като тръгне да говори факти, то... абе тоя гей с кой спи.
Пример за простотия е и "Тройка на разсъмване".
Не съм слушал предаването за щастие, 1 ден правих мониторинг на Витоша и ми стигна за цялото бъдеще съществуване на това радио.
През 15 минути слушаш джингъл на предаването, (все едно хората живеят само сутрин) и в този джингъл на какво ще се радват хората освен на простотия...
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Re: Простотията няма граници!

Мнениеот Enchev » 06 Юни 2005, 09:56

[quote=""Joro""]Виктор Костов ако има гей-глас, то тогава Вие трябва да имате глас на пишлемета, мисленето го имате.

Да, мисленето го имате, защото в темата се говори за водещ, не за музикален редактор, не за това с кой спи човек.

Боби Цанков, той като спи със съкилийници? Но нали псува по радиото и простотията винаги е на мода в България. Всеки иска простотия, а някой като тръгне да говори факти, то... абе тоя гей с кой спи.
Пример за простотия е и "Тройка на разсъмване".
Не съм слушал предаването за щастие, 1 ден правих мониторинг на Витоша и ми стигна за цялото бъдеще съществуване на това радио.
През 15 минути слушаш джингъл на предаването, (все едно хората живеят само сутрин) и в този джингъл на какво ще се радват хората освен на простотия...[/quote]
хи хи. това предаване "тройка на разсъмване" го слушах три пъти, абе запълни програма.
сега за 'гласа на пишлеметата'. Аз нямам такова мислене, не съм някво пишлеме. И мен ме учуди как се обърна този разговор в една друга посока, нямаща ищо общо с дадената тема. Пет пари не давам кой с кого спи. Чудя се на акъла на това т.н по-младо поколение. Нямат си и на идея за какво става на въпрос, тръгнали да коментират нещо дето тях не ги засяга. ама за какво да се учудвам, то ако изляза навън същото ще чуя. Култура, или липса на такава.
Аватар
Nick
100+
100+

Мнениеот Nick » 06 Юни 2005, 21:30

[quote=""ico_pol""]...сетете се за финала на Шампионската лига и как Алекси Сокачев мазно, мазно се изцепи, че Милан вече са прегърнали купата на полувремето (само за справка, бях за Ливеърпул, но от италианските отбори съм за Милан)....[/quote]
еее пич, тука много сбърка! Алекси Сокачев си е фен на Liverpool от
доста отдавна...защото ако не се сещаш имаше един момент
след като Ливърпул отстраниха Юве и Краси Минев каза
"...и сега уважеми зрители ще видите щастливото лице на Алекси..."
а и самият той често си е признавал на кой отбор подръжава
..просто в момента се е изказал така както е изглеждало..
ти нямаше ли да кажеш същото при тази игра и резултат от страна на Милан на полувремето
Последна промяна 1 на Nick, променена общо 20 пъти
img]http://img90.imageshack.us/img90/825/citybar57di.png[/img]
Аватар
Nick
100+
100+

Мнениеот Nick » 06 Юни 2005, 21:36

а сега по темата - за мен най-отвратителния водещ ще си остане...
....Боби Цанков разбира се!..... :lol: :lol:
img]http://img90.imageshack.us/img90/825/citybar57di.png[/img]
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 06 Юни 2005, 21:45

може ли и аз да предложа един водещ, той стана напоследък доста популярен. Волен Сидеров. че дори и в парламента иска да влиза. простак. а приказваше че никога няма да се занимава с политика.
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 15 Юни 2005, 15:18

[quote=""TRANCE_RAVER""]може ли и аз да предложа един водещ, той стана напоследък доста популярен. Волен Сидеров. че дори и в парламента иска да влиза. простак. а приказваше че никога няма да се занимава с политика.[/quote]

Тоя пич не беше ли от Скат?! Зад гърба му има фон с магазин "DUTY FREE SHOP".. Уффф, ама той е същя като легендарния проф. Вучков!
RJ Speedy
Нов
Нов

Мнениеот RJ Speedy » 20 Юни 2005, 17:02

Joro, ти си смешник - погледни рейтинга - Тройка на разсъмване е едно от най-слушаните сутрепни предавания, твърде пристрастен си към малките пумии от радио Фреш, които се молят да имат аудитория, като тази на Витоша... шанс!
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 21 Юни 2005, 15:30

[quote=""Nick""]а сега по темата - за мен най-отвратителния водещ ще си остане...
....Боби Цанков разбира се!..... :lol: :lol:[/quote]
Съгласен...
още преди няколко години, когато имаше радио 99, въпросният правеше някакво предаване... още тогава го намразих!
LZ1PUF
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 22 Юни 2005, 11:30

[quote=""RJ Speedy""]Joro, ти си смешник - погледни рейтинга - Тройка на разсъмване е едно от най-слушаните сутрепни предавания, твърде пристрастен си към малките пумии от радио Фреш, които се молят да имат аудитория, като тази на Витоша... шанс![/quote]

Абсолютно съм съгласен! Тройката правят възможно най-различния и интересен блок в цяла България! Останалите са супер еднообразни!
Схемата им е една и съща на всички останали: мъж и жена, четящи хороскопи и вестници!
мичо
Нов
Нов

Мнениеот мичо » 13 Юли 2005, 12:04

[quote=""iliyan""]Ама ти видя ли снощи каква тема направих? Ама оня Мичо(подлогата на Ромето) не му изнесе и я изтри. Ние с ОТО ще го причакаме някъде. Темата беше: "Как се слуша радио Гонг в трите квартала?" Голям смях беше.[/quote]
хайде,Илияне,съвсем скоро ще се видим,приятелю.само че без Ото,моето момче. :wink:
106FM

Мнениеот 106FM » 13 Юли 2005, 13:24

[quote=""RADIO""][quote=""RJ Speedy""]Joro, ти си смешник - погледни рейтинга - Тройка на разсъмване е едно от най-слушаните сутрепни предавания, твърде пристрастен си към малките пумии от радио Фреш, които се молят да имат аудитория, като тази на Витоша... шанс![/quote]

Абсолютно съм съгласен! Тройката правят възможно най-различния и интересен блок в цяла България! Останалите са супер еднообразни!
Схемата им е една и съща на всички останали: мъж и жена, четящи хороскопи и вестници![/quote]

Добре де, какво да правим ние ,които не сме по плоските лафове на леко комплексирана девойка и двама пичове, които само и пригласят? :D

Назад към