Радио Фаворит

Гледай / слушай - как не трябва да правим
todorIIII

Радио Фаворит

Мнениеот todorIIII » 24 Окт 2006, 23:06

Radio Favorit e nai selskoto radio- prednazna4eno za slivenskite cigani... kak vi zvu4i sledniqt pozdrav v efir.. / citiram ".... pozdravqvam kompaniqta po slu4ai izkopavaneto na noviq klozet ot selo...." za sajalenie seloto ne se 4u, no e fakt, 4alga hitove do ftrasvane,, glupavi vode6ti koito sri4at na vsqka vtora duma, v novinite ili v nqkoi drugi predavaniq. kazvam vi 4esno ne vi trqbva... samo edno 4uute si zodiqtq na on-laine iza4vaneto, ako razberete ne6to mi se obadete... jalko 4e tova varvi i v efir...... e da zavijdam mu na sobstvenika kato im dava 180 leva zaplati nqma kak da si nameri kadarni vode6ti....
Anonymous

Радио Фаворит

Мнениеот Anonymous » 25 Окт 2006, 01:16

Всяко стадо си и има мърша-всяка тема простак!!!
ico_pol
1000+
1000+

Радио Фаворит

Мнениеот ico_pol » 25 Окт 2006, 20:12

Що се възмущавате, че такива изцепки се слушат и толерират!? Това е нормално, като повчето културни и еродирани хора бягат като дявол от тамян от България! И кой остава в тая одрънкана държава!? Именно тези, които им харесва тая музика! Лично аз асоциирам циганските гюбеци и чалгията с мизерия, бълхи, боклуци, ромски каруци, сгобени от кой знае какви материали и пълни до горе с ръждиви тенакии и железа, запушена кръчма, в която се лее гореспоменатата музика, пие се на версия, която кой знае кога ще се върне, дрънкат се глупости, псува се властта и се чака някой да оправи нещата и да се живее супер яко на чужд гръб.
За това и такива тъпи изказвания, такава музика, ала Амет ще се пуска, просто защото болшинството от българите точно това искат. На останалите, които слушат джаз, касическа музика, електронна или нещо различно...остава да врътнат копчето на радиото и да минат на друга станция, или просто да го спрат. Смисъл да се заяждате с почитателите на този бит, lifestyle или както искате да го наричате, няма. Вместо това...да помислим как да се извисим материално и духовно над тези хора...а защо не и да помислим как да се чупим от това късче рай.
FrozenMax
Нов
Нов

Радио Фаворит

Мнениеот FrozenMax » 27 Окт 2006, 01:00

Дам ...работата горе доле е същата.

Най-лошото в случая е, че ако ловиш само една станция какво ще правиш...най-вероятно няма да слушаш радио.
В Монтана почти съм намразил радио ефира...сега съм в Стара Загора студент и там умирам за радио...едвам ми стигат лентите за запаметяване...постоянно нещо трия и слагам друго.
На такова радио като Фаворит нема какво да му се връзваме...минаваш на другата станция и тва е!

Да живее рок'н рола!!!
дин Умира друг му го навира!!!
ico_pol
1000+
1000+

Радио Фаворит

Мнениеот ico_pol » 27 Окт 2006, 13:24

[quote=""FrozenMax""]Дам ...работата горе доле е същата.

Най-лошото в случая е, че ако ловиш само една станция какво ще правиш...най-вероятно няма да слушаш радио.
В Монтана почти съм намразил радио ефира...сега съм в Стара Загора студент и там умирам за радио...едвам ми стигат лентите за запаметяване...постоянно нещо трия и слагам друго.
На такова радио като Фаворит нема какво да му се връзваме...минаваш на другата станция и тва е!

Да живее рок'н рола!!![/quote]
Хехе! Ами какво да ти кажа...при мен, в Троян, е почти същото с малкото уточнение, че чалгата в само в петъчните и съботните вечери. Това да ти е беден ефира е голяма гадост, ама какво да се прави. :) В крайна сметка...ако не друго, с времето може да станеш слушател на БНР. :) Едно време Хоризонт не го пусках, като тръгна Лиани в Троян, а сега...в по-голямата част от времето, през което слушам радио в Троян слушам Хоризонт. :) В заключение ще кажа: наслаждавай се на това, което слушаш в Стара Загора. :)
MasterBoy като гост

Радио Фаворит

Мнениеот MasterBoy като гост » 27 Окт 2006, 14:10

Аз съм на мнението, че като няма какво да се слуша по FM минавам на локалната фонотека. В България FM-а въобще не е качествен, звука е зле, качеството в повечето случай също! Ако имаше радио от типа на тези с електронна музика за ценители и качествени парчета и продукции тогава ще си променя мнението! Но в България такова радио НЯМА! Има само някакви жалки подобия! Само Интернет и сателитите може да Ви избавят от гадния FM ефир. Поне в Световната мрежа и сателитния ефир има много добри радиа от други държави, които са си радиа а не пародии или подобия на такива!
седем

Радио Фаворит

Мнениеот седем » 02 Ное 2006, 16:52

Много умувате, мъдреци, а не се замисляте за много елементарни работи. За някого изкопаването на клозет е важно събитие. За вас не е, тъй като живеете в замъци (кой знае къде сте под наем). Радиото е за това. Не се правете по-богати, умни и възвишени от другите. Явно никога не сте се опитали да изкарата един лев със собствен бизнес. Ето затова всички сме на този хал.
UGLY_BOY

Радио Фаворит

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Ное 2006, 14:00

[quote=""MasterBoy като гост""]Аз съм на мнението, че като няма какво да се слуша по FM минавам на локалната фонотека. В България FM-а въобще не е качествен, звука е зле, качеството в повечето случай също! Ако имаше радио от типа на тези с електронна музика за ценители и качествени парчета и продукции тогава ще си променя мнението! Но в България такова радио НЯМА! Има само някакви жалки подобия! Само Интернет и сателитите може да Ви избавят от гадния FM ефир. Поне в Световната мрежа и сателитния ефир има много добри радиа от други държави, които са си радиа а не пародии или подобия на такива![/quote]
Софийските радиостанции (голяма част от които излъчват поне в няколко града) се опитват да направят нещо, но ще видим. понякога си мисля, че нещата ще зпочнат да вървят надобре, щом ги станции се купуват от големи чужди собственици, които, ако не друго, поне знаят как се прави радио.
MasterBoy като гост

Радио Фаворит

Мнениеот MasterBoy като гост » 07 Ное 2006, 19:22

[quote=""UGLY_BOY""][quote=""MasterBoy като гост""]Аз съм на мнението, че като няма какво да се слуша по FM минавам на локалната фонотека. В България FM-а въобще не е качествен, звука е зле, качеството в повечето случай също! Ако имаше радио от типа на тези с електронна музика за ценители и качествени парчета и продукции тогава ще си променя мнението! Но в България такова радио НЯМА! Има само някакви жалки подобия! Само Интернет и сателитите може да Ви избавят от гадния FM ефир. Поне в Световната мрежа и сателитния ефир има много добри радиа от други държави, които са си радиа а не пародии или подобия на такива![/quote]
Софийските радиостанции (голяма част от които излъчват поне в няколко града) се опитват да направят нещо, но ще видим. понякога си мисля, че нещата ще зпочнат да вървят надобре, щом ги станции се купуват от големи чужди собственици, които, ако не друго, поне знаят как се прави радио.[/quote]

И какво да му слушам на София ? Чалга, Боби Цанков с още чалга ? Хитове ала топ 40 до втръсване или "свежи" хитове? Ония планинарите ли? Или да се хвана на влака може би? В София има радиа които стават ама са прекалено малко. Да пуснат радио с електронна музика, че от тези бози ми писна! От София за слушане стават само NRG Hitmusic Only, NOVA, RADIO 1 и радио ДА.

Назад към