Относно Дарик Сливен/Ямбол

Гледай / слушай - как не трябва да правим
Аватар
PatrioT
500+
500+

Относно Дарик Сливен/Ямбол

Мнениеот PatrioT » 14 Май 2007, 15:52

Не ми е ясно защо това радио се води и за двата града ? Имат един единствен  репортер в Ямбол , който се квлючва точно по 2-3 минутки на ден . Не искам да си мислите , че съм някакъв гаден комплексар , ама не може  Дарик да е национално радио , а да има такъв тип дискриминация на новини  спрямо съседният град ,  Докато примерно дветеголеми електорнни медий  ( http://yambol.dir.bg/  http://vreme.org/ ) на градът публикуват новини и събития от Ямбол, Дарик да ми слагат за водеща новина , че Маги МАлеева щяла да засади 10 дръвчета в Сливен . Или да го направят само за Сливен ДарикРадио или да има фифти фифти сутрин от 8 до 10 да се излъчва от Ямбол , а след обяд от Сливен . Знам , че апетита за реклами е голям ама чак пък толкоз ........
Съвет за Електронни Малоумници
Аватар
misho36
500+
500+

Re: Относно Дарик Сливен/Ямбол

Мнениеот misho36 » 14 Май 2007, 21:12

Ем сигурно е така,Дарик трябва и да икономисват.Направили са го за двата града защото е силно и покрива и двата града.Така е и с радио сити Пловдив- водисе пловдивско ама покрива и пазаржик.А Дарик може да са преценили че Ямбол не е възлов и важен град и затова по-малко репортери.
Аватар
PatrioT
500+
500+

Re: Относно Дарик Сливен/Ямбол

Мнениеот PatrioT » 14 Май 2007, 21:45

misho36 написа:Ем сигурно е така,Дарик трябва и да икономисват.Направили са го за двата града защото е силно и покрива и двата града.Така е и с радио сити Пловдив- водисе пловдивско ама покрива и пазаржик.А Дарик може да са преценили че Ямбол не е възлов и важен град и затова по-малко репортери.

Е не бих нарекъл НЕ важен град през който ще минава магистрала и с подход към граничен пункт и област през която ще минава международен тръбопровод . Но по въпроса за икономисването съм съгласен .
Е че не сме голям град т'ва ясно ама един репортер за 82 000 град , смешно му звучи (пример по-малките - Кърджали , Кюстендил където има регионални станций) . Но явно всички опира до пари и интереси .
Съвет за Електронни Малоумници

Назад към