Зиг-Заг или Пристис - кой от кого е "откраднал"

Гледай / слушай - как не трябва да правим
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 07 Апр 2005, 19:11

Dnes iskah da si smenq avatara i kakto si razglejdah logata na radiata se uchudih, che edno se povtarq. Vsyshtnost 2! Na radio Veliko Tyrnovo be ednoto - prosto go ima 2 pati v spisyka. Drugoto obache ne beshe povtorenie, a chista proba kopirane!
Hvyrlete edin pogled na logoto na radio Zig Zaf (V. Tyrnovo, ako ne se lyja) i tova na Pristis - Ruse. Mai malko sa dosta ednakvi :lol:
A moji prosto edin i sysht chovek e vzel kinti na 2 radia za edin i sysht proekt! Znam, che i Fresh sa plagiatstvali logoto si, kakto i Vitosha, nqkoi da znae za drugi sluchai?
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 08 Апр 2005, 18:45

Незнам кой от кого е копирал, но знам, че Пристис е с доста повече годинки пред Зиг-Заг, ако не се лъжа. :) А, иначе това си е нормално за България. Вечно някой окрал някой друг. Ами вземете за пример най - масовата музика поп-фолка (не че съм им фен): почти цялата е плагиатствана от сръбско, гръцко и турско. Та...щом музиката се краде, какво остава за някаква си лого на радиа, които се хващат освен това, само в градовете, от които са. 8)
:))

Мнениеот :)) » 08 Апр 2005, 19:31

MUaaaaaaaaaahahahahahaha

Radioata na sobstvenost na edin i sushti chovek!:))

Za tova ne se li setihte???
Аватар
ZZ
Нов
Нов

Мнениеот ZZ » 08 Апр 2005, 22:13

[quote="":))""]MUaaaaaaaaaahahahahahaha

Za tova ne se li setihte???[/quote]

Xaxaxaxa ot kyde tolkova akyl :roll: Baba kazva6e: To malko samo trqbva, ama navreme da ti doide:)
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 09 Апр 2005, 02:24

[quote="":))""]MUaaaaaaaaaahahahahahaha

Кое са на един и същ човек :lol: ???
А и дори да е така като са с еднакви лога поне да бяха и с еднакви имена :wink:
Честно казано Пристис звучи по-добре от Зиг-Заг
Последна промяна 1 на RADIO, променена общо 9 пъти
Аватар
ZZ
Нов
Нов

Мнениеот ZZ » 09 Апр 2005, 12:06

[quote=""101`7""][quote="":))""]MUaaaaaaaaaahahahahahaha

Чесно казано Пристис звучи по-добре от Зиг-Заг[/quote]

101'7 bil hiper kompetenten :lol: ne go znam ot koi grad(selo) e, no 4est mu pravi, 4e e kompetenten i dava mnenie za vsqko edno radio v BG. No puk 4oveka moje da e 'Pantelei putnik" i hobito mu da e da obikalq iz BG i da sluuusha, sluuusha, sluuusha :?: To ne be mnenie za Hot FM(ViVa), za Vitosha, za Ring+, Liani, samo za ve4e nesyshtestvuvashtoto radio Perun v Kustendil oshte nishto ne e kazal :shock:
Аватар
ZZ
Нов
Нов

Мнениеот ZZ » 09 Апр 2005, 12:09

[quote=""ZZ""][quote=""101`7""][quote="":))""]MUaaaaaaaaaahahahahahaha

101'7 bil hiper kompetenten :lol: ne go znam ot koi grad(selo) e, no 4est mu pravi, 4e e kompetenten i dava mnenie za vsqko edno radio v BG. No puk 4oveka moje da e 'Pantelei putnik" i hobito mu da e da obikalq iz BG i da sluuusha, sluuusha, sluuusha :?: To ne be mnenie za Hot FM(ViVa), za Vitosha, za Ring+, Liani, samo za ve4e nesyshtestvuvashtoto radio Perun v Kustendil oshte nishto ne e kazal :shock:[/quote]

PS. A i ne znam dali e pe4atna greshka ili pokazva nivoto na pravopis, no dumata "честно" се пише така: чесТно (идва от чесТен) :wink:
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 09 Апр 2005, 19:43

[quote=""ZZ""][quote=""101`7""][quote="":))""]MUaaaaaaaaaahahahahahaha

101'7 bil hiper kompetenten :lol: ne go znam ot koi grad(selo) e, no 4est mu pravi, 4e e kompetenten i dava mnenie za vsqko edno radio v BG. No puk 4oveka moje da e 'Pantelei putnik" i hobito mu da e da obikalq iz BG i da sluuusha, sluuusha, sluuusha :?: To ne be mnenie za Hot FM(ViVa), za Vitosha, za Ring+, Liani, samo za ve4e nesyshtestvuvashtoto radio Perun v Kustendil oshte nishto ne e kazal :shock:[/quote]

E, to i "PS." nqma nishto obshto s pravilniq pravopis, no haide :lol:
Еми някой имат по-висока радио култура от други. Не се срамувам да изразявам тази култура :wink:
А за радио Петрун - ще се замисля и може да основа подобна верига :lol:
Убеден съм, че съм живял за повече време в повече градове от теб, така че имам поглед над нещата :wink: Може и бегъл да е, но го има! А и като гледам май няма възражения по моите постове :D
Последна промяна 1 на RADIO, променена общо 13 пъти
Аватар
predavatel
1000+
1000+

logota

Мнениеот predavatel » 11 Апр 2005, 15:17

Все пак ставаше въпрос за логота и ето още един брутален пример:

Изображение (http://ultrafan.ru/)

срещу

Изображение (Ultra Перник)

:oops: :twisted: :evil: :x :P :shock: :)

това го видях в clubs.dir.bg, и съм сигурен, че НЕ Е единствен случай, просто в България нещата са така ---- защо трябва да си напрягаш мозъка да мислиш нещо ново, като хората вече са го направили :P :P :P И по тази логика : за какво ти е дизайнер - в интернет има всичко, но това е съвсееем друга тема :roll:
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 01 Май 2005, 20:21

Сега един Русенец ще ВИ отговори. Радио ПРИСТИС (Русе) и радио Зиг-Заг (В.Търново) имат един и същ собственик (или там как да го нарека- човека дето ги стопанисва и финансира). Та радио Зиг-Заг отначало имаше 1:1 същите джингли с Пристис, но това си беше само отначало докато самото радио се разрастне в Търново. Сега двете почти не си приличат. Може да се каже че ЗИГ-ЗАГ е малкото братче на ПРИСТИС. навремето онзи немски МОШЕННИК Ник Щайн (сега нещо май е в пандиза) работеше и в двете в нощните блокове
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Май 2005, 15:25

абе Пристис рулира ;) винаги ми е било любимото радио. не случайно това е предпочитаното русенско радио и по повечето барчета. единственото, което ми танцува по нервите са рекламите на Нетуоркс-БГ :(
сигурен съм, че ако беше в националния ефир щеше да има по-голям успех и от Сити и Фреш :)
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 09 Май 2005, 19:07

[quote=""krassyo""]абе Пристис рулира ;) винаги ми е било любимото радио. не случайно това е предпочитаното русенско радио и по повечето барчета. единственото, което ми танцува по нервите са рекламите на Нетуоркс-БГ :(
сигурен съм, че ако беше в националния ефир щеше да има по-голям успех и от Сити и Фреш :)[/quote]
Напълно съм съгласен. Хора, които са идвали в Русе предпочитат Пристиса пред Темпо. Ако в Пристис отново почнат да виртят повечко ХАУС парчета, ще е супер. Не ми харесва това че отново RnB / Gangsta Hip-Hop изместа ИСТИНСКАТА МУЗИКА. Това му е проблема на Пристис. Трябва да стане Русенското ХАУС радио.
.::TRANCE_RAVER::.::Pyce::.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 10 Май 2005, 12:35

И на мен ми допада! Даже много повече от някои набедени национални медии. Колкото до Темпо... малко съм го слушал, но ми се наби в главата, че е повече за поп, докато Пристис като че ли залага на по - различна музика, с уклон към електронния саунд (което адски ми харесва). Жалко, че в Свищов се приема много трудно (особено, ако си забит в стая с западен исглед, в ниските етажи). :?
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 20 Май 2005, 13:45

към тези две радия ще добавя и едно локално мрежово радио, на моя интернет доставчик "радио JOY". почти еднакви джингли с тези на Пристис. Гласът е един и същ. и рекламите. Явно този човек финасира и моя ISP - "ДСМ-оод" гр.Русе http://www.ru-se.com
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 20 Май 2005, 21:54

го има по много мрежи ама се държи от fxgroup, чийто шеф май дължал пари на шефа на Пристис
Последна промяна 1 на Zen, променена общо 21 пъти
atb

хаха

Мнениеот atb » 24 Май 2005, 10:45

е, че то в Свищов нищо не се лови бе хора, освен едно Радио Велико Търново, което вече е "Фокус", едно национално и едно което се мачих преди време да го направя различно радио за нова и култова музика "Резонанс". е хващат се братята и зависи къде се намираш в тоя град лови се малко и от Русе. Колкото до Зиг Заг и Пристис, само Зиг Заг сам слушал защото пристис тук не се излъчват. Как му беше името на шефа им, майче Петар беше ама за фамиля, убиите ме не мога да се сетя. както и да е де ако някой се сети за фамилията нека помогне на невежите като мен. та иначе какво да кажа освен, че такова животно като радио няма в България и това си е.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 24 Май 2005, 12:51

Петьо Тодоров
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 24 Май 2005, 19:58

Щом в Свищов нищо не се хваща, тогава в Троян въздух ли хващам... :P Хехе! :)
atb

hahhahaha

Мнениеот atb » 25 Май 2005, 08:37

незнам ко се лови в Троян, ама в Свищов бомба паднала братче:)
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 25 Май 2005, 20:48

Е, ако слушаш радио със сателитната чиния може и 1001 радиа да чуеш... Но Троян доколкото си спомням преди 2 месеца хващаха доста неща.

Назад към