Зиг-Заг или Пристис - кой от кого е "откраднал"

Гледай / слушай - как не трябва да правим
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 26 Май 2005, 12:46

Със сателит може, но ефирно в Троян нищо освен Лиани и БНР не може да се приема. Изключение правят тези, които живеят в блок от 5 ераж нагоре и са в по - високата част на града. Иначе... тъмната Индия. Колкото до Свищов, прави ми впечатление, че тук предавателите направо умират при лошо време. Та...ако си уцели такова...
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 27 Май 2005, 03:29

[quote=""ico_pol""]Със сателит може, но ефирно в Троян нищо освен Лиани и БНР не може да се приема. Изключение правят тези, които живеят в блок от 5 ераж нагоре и са в по - високата част на града. Иначе... тъмната Индия. Колкото до Свищов, прави ми впечатление, че тук предавателите направо умират при лошо време. Та...ако си уцели такова...[/quote]

Така като гледам и в сайта май освен Лиани нищо друго не е сложено! Даже и Дарик няма!
Хах, това е смешно! Лиани май заляга малките градове :lol: (като Фокус, те даже имат честота в Добринище - не, не е село!)
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 30 Май 2005, 17:21

Ами, като чета тук, в сайта, явно на това и залагат. И май е почелившо, защото изкарва, ако не се лъжа вече 6 години и дори се разраства. Ако му погледнеш картата на покритие даже е и завладяло Черноморието. Ама... с тая програма какво ли може да завладее в някой град, където се приемат по - професионално направени радиа!? Дискусионно е! Колкото до Дарик, върви ги пирай защо нямат предавател в Троян. И ми се пишат национално радио. Майни! :)
Pristis Exworker

От извора

Мнениеот Pristis Exworker » 25 Сеп 2005, 00:46

Абсолютно вярно е , че Зиг Заг и Пристис са /бяха/ на един и същ собственик. Любопитна е историята около създаването на Зиг Заг. Всъщност това трябваше да е точка на радио Сити и Камен Спасов финансира изцяло създаването на радиото. След това Тодоров /собственика на Пристис/ се измъкна и доколкото знам и до днес К.Спасов го издирва за парите си.
Абсолютно вярно е, че най слушаното русенско радио/ не знам защо намесихте Темпо - в общо взето реално проучване от преди две седмици са на дъното /.
А за това Джо чух от познати. В две от локалните мрежи го имало това.
Ако е същия за която си мисля - ми той беше егати охлюва. Чак радио да е направил не вярвам ,а да финансира някого е абсурд. Балон някакъв е това.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 06 Фев 2006, 20:05

и двете от трето :P:
Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 07 Фев 2006, 05:31

Малко не схванах дълбокомисления замисъл на това мнение :)
Диетолог

Това схващането - трудна работа е.

Мнениеот Диетолог » 08 Мар 2006, 12:19

[quote=""krassyo""]Малко не схванах дълбокомисления замисъл на това мнение :)[/quote]

Абе Красьо, абе тюлен , къде се вреш сред хората бре ? Вземи отслабни, че от плюскане не можеш вече да схващаш.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 08 Мар 2006, 20:17

Задравей. Може ли да те наричам "Русенец" или "_TCP-IP_", защото ми е познат стила на писане?
П.С. Какво стана с твоето радио което просъществува само в локалната мрежа на един русенски и-нет доставчик? Нали щеше да излиза в ефир? Има ли още някой, който вярва на лъжите ти?
П.С.2 Разбирам, че си хобиист и много си мечтаеш да видиш как изглежда студиото на едно радио, но моля те, недей писа във форуми, които се посещават и от хора работещи в радиостанции, защото ставаш смешен.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 01 Юли 2006, 11:49

и двете от трето,като се преведе,че да го разбереш значи:

радио зиг заг и радиом пристис са откраднали от трети радия,които не се споменават в името на темата,тъй като сами по себе си двете радия не могат да крадат едно от друго,защото нямат нищо авторско

капиш?
Изображение
Аватар
deian
100+
100+

Мнениеот deian » 01 Юли 2006, 19:29

zynth, първо, за съжаление, вече няма нито Зиг-Заг, нито Пристис.
Второ... Пристис не мисля, че е крало от някого (най-малкото от Зиг-Заг), защото беше доста по-"възрастно" от него...
А и темата е толкова стара :D
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 02 Юли 2006, 23:07

[quote=""deian""]zynth, първо, за съжаление, вече няма нито Зиг-Заг, нито Пристис.
Второ... Пристис не мисля, че е крало от някого (най-малкото от Зиг-Заг), защото беше доста по-"възрастно" от него...
А и темата е толкова стара :D[/quote]

темата е стара да,мисля че един от отговорите ми също е със стара дата :)
Изображение

Назад към