Re: Radio Fresh- лош мениджмънт

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Bg543f
100+
100+

Мнениеот Bg543f » 16 Ное 2018, 20:38

Днес няма водещи, сигурно Фреш са го закъсали яко. Няма никаква организация
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 16 Ное 2018, 21:55

Bg543f написа:Днес няма водещи, сигурно Фреш са го закъсали яко. Няма никаква организация

Може да са ги пуснали ден платен отпуск, че и без това Гелосаният няма да им го плати. :o
awesome
100+
100+

Мнениеот awesome » 24 Ное 2018, 09:40

В какъв смисъл? Може ли повече инфо? :Clap
пистолети за помпане на гуми
Последна промяна 1 на awesome, променена общо 18 пъти
secet
100+
100+

Мнениеот secet » 27 Ное 2018, 20:18

От радио Фреш вече по време на рикуеста публикуват списък с песни, от които може да се избира. :D

https://www.facebook.com/hitradiofresh/ ... =3&theater

Не знам как не им е неудобно. Излагат се брутално, това радио вместо да се оправя става пълна трагедия. А новата водеща на рикуеста е невероятно зле. Хората си искаха някакви супер известни песни, като например Shakira - Me Enamore, тя им отговаря "не съм чувала тази песен"?!
BBCRadio1
Нов
Нов

Мнениеот BBCRadio1 » 27 Ное 2018, 23:16

JukeBoxHero написа:Катя е безумно секси, перфектният глас. Дори бих казал, че изглежда така, както звучи. Да, може и да звучи изтъркано за някои, но друга като нея няма да намерим. А с тази промяна събираме цели трима от класическия екип - Цвети, Катя и Симеон Атанасов. По този повод последният може да извърти един 24 часов Джубокс! ;)

По твоята логика Борислав Цветков и Калина Спасова трябва да го "извъртят" :)

Г-н Атанасов може да се случи след тях, но само с българска музика
Аватар
JukeBoxHero
100+
100+

Мнениеот JukeBoxHero » 28 Ное 2018, 00:25

Наистина, Симеон Атанасов не беше първият водещ на "Джубокс". За жалост, чак по негово време можех да слушам радио Плюс редовно. През 1999-а да си купя стерео уредба беше непостижима мечта, пък да не говорим и за нужните антена и кабел. Да го слушам в Търговище беше абсурд. Добре, че на село излизаше сигнал :D в съседната стая сложих своя касетофон International, и хванах радиото на 104.8. Като го чух толкова се впечатлих, че MTV ми се стори като пенсионерска телевизия :o . Съжалявам, че задълбах в миналото, но ми изникнаха такива мили спомени! :Icecream
За Боби и Калина не знам, но Монката (както го наричаха някои) изпраска един 18 часов маратон по празниците в края на 2001-а година. ;)
Аватар
marto81
Нов
Нов

Мнениеот marto81 » 28 Ное 2018, 09:18

104,8 си го хванал от В.Търново. И аз имам само добри спомени от 1998-1999-2000г от радио Плюс.
Беше страхотно радио със страхотна музика! Но и то остана само в спомените ми, както и много други радио от онези години...
BBCRadio1
Нов
Нов

Мнениеот BBCRadio1 » 28 Ное 2018, 18:16

Чета и се чудя какво толкова изчерпано има в Миткова?!

Води си жената, колкото си може. Не съм я слушал по Фреш! (то за кой ли път работи там...), но гласа и не е изобщо лош, захабен или изтъркан. Лафовете, донякъде.

Не намирам и да е лош мениджмънта на радиото (абе нали Цветков още е програмен?). Не го слушам това радио така или иначе, лукс е въпросното свободно време.

Но има една кака по една станция на communicorp, която за мен си кърти зверски ефира между 17:00 и 20:00 :D

И мен примерно ФМ+ ме кефеше преди 5 гподини много, ама пазара е такъв, ние/вие тук сме някакъв мега малък процент от аудиторията, от който никой не се интересува - не носим приход :)
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 28 Ное 2018, 22:42

Беше добро и когато стана Фреш в началните години, в Самоков се приемаше софийският предавател на 100,3MHz тогава излъчващ от кулата на Копитото, в неделя имаше топ класация на денс парчета, после предавателят беше свален на хотел Копитото и радиото вече не се чуваше в Самоков.
devedeve
Нов
Нов

Мнениеот devedeve » 06 Дек 2018, 19:47

Днес от Фреш в Троян остана само шум като на места е премесен с много слаб сигнал на румънско радио.
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 09 Дек 2018, 10:05

Прави ми впечатление, че хубавите думи за това радио, неизменно са свързани с доброто му минало. Сега нещата са повече от зле, което си е съвсем нормално за настоящата ситуация там, но няма и изгледи да се промени нещо, докато не се излъже някой да го купи.

BBCRadio1 написа:Не намирам и да е лош мениджмънта на радиото (абе нали Цветков още е програмен?). Не го слушам това радио така или иначе, лукс е въпросното свободно време.

Цветков от години не е програмен там, ако беше, положението нямаше да е чак толкова трагично, видими и от рейтингите. Сега той прави клипове и е "момче за всичко". Ако все пак BBCRadio1 си беше направил труда да послуша малко, щеше да коментира по-адекватно, а не просто да си плямпа наизуст :D
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 09 Дек 2018, 10:38

prassyo написа:Прави ми впечатление, че хубавите думи за това радио, неизменно са свързани с доброто му минало. Сега нещата са повече от зле, което си е съвсем нормално за настоящата ситуация там, но няма и изгледи да се промени нещо, докато не се излъже някой да го купи.

BBCRadio1 написа:Не намирам и да е лош мениджмънта на радиото (абе нали Цветков още е програмен?). Не го слушам това радио така или иначе, лукс е въпросното свободно време.

Цветков от години не е програмен там, ако беше, положението нямаше да е чак толкова трагично, видими и от рейтингите. Сега той прави клипове и е "момче за всичко". Ако все пак BBCRadio1 си беше направил труда да послуша малко, щеше да коментира по-адекватно, а не просто да си плямпа наизуст :D

Както и Фреш така и ФМ+ са зле.. и от към рейтинги , и финансово..
lubopitno
Нов
Нов

Мнениеот lubopitno » 09 Дек 2018, 21:25

Кога е било добре това радио?! Обичам тенденциозно говорене/писане. Историята на Фреш накратко:
1. Господинът, който пуска рок и латино рамо до рамо.
2. Виктор в последните си години там - щипка хаус-ориенталски ритми (донякъде сполучливи опити имаше, да си призная), примесени с блудкаво-сладникав полулигав поп и малко рок и рап отгоре на всичко - миш-маш, ама слушан.
3. Отново дойде човекът, който се опита да върти едногодишни балкански хитове (даже не бяха местни) редом до някои световни на западен принцип, естествено не става баш така, не се получиха добре нещата.
4. Лека-полека започнаха да намират правилната формула с малко по-усърден труд, когато не щеш ли...
5. ...Дойде чалга-хау/o/сът и срина аудиторния дял до някакви си 11%. Нещичко трябваше да се попромени явно и...
6. Спас свърши каквото се очакваше. Именно той измъкна радиото от кълчищата, в които беше започнало да се оплита преди години, най-голямата криза във Фреш. Подходът му и сега търпи критики, но фактите говорят, че дори спрямо онези два пъти по-малко слушатели седмично за няколкото месеца на 2017, когато Боби Цветков пое за малко, делът е 502 175 души по данни за същия период на тази година, информацията е на Nielsen и в двете изследвания. Щото някак си е по-яко да има някакви данни, на които да стъпим, нали така?

За Катя - прекрасен професионалист е и сега, както преди, само ако не трябва да си лафи със слушателите, щото й е страшно досадно и й личи. ;)

П.С.: Боби Цветков е супер добър в подбора тип западно денс радио, който се радва на ограничена популярност тук.

П.с2: Като стана дума за сравнение на Фреш с останалите, поинтересувайте се какво се случва с един от основните конкуренти в София - Дъ Войс, и после пак елате. ;)
secet
100+
100+

Мнениеот secet » 17 Дек 2018, 19:39

lubopitno написа:П.с2: Като стана дума за сравнение на Фреш с останалите, поинтересувайте се какво се случва с един от основните конкуренти в София - Дъ Войс, и после пак елате. ;)

Какво се случва с The Voice? Ако ще казвате нещо, казвайте го направо, а не някакви подмятания, и ние да трябва да гадаем какво имате предвид. :D Все пак вие сте знаещите във форума, повечето сме си просто обикновени слушатели.
Иначе Фреш определено са си пипнали плейлиста, вкарали са повече песни, даже някакви коледни песни са вкарали. Сега радиото е слушаемо, не е толкова зле, колкото беше преди. Което не значи, че е както трябва, разбира се.

Назад към