Радио България Он Ер

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
runo radio
Нов
Нов

Re: Радио България Он Ер

Мнениеот runo radio » 10 Авг 2016, 19:14

newto написа:Значи нищо не знаеш. Алфа Радио не се е преименувало на БГ он Еър. А са две отделни станции. Алфа Радио дори и до ден днешен си има онлайн излъчване.

Да, така е! Просто сложиха радио "БОЕ" на мястото на "Алфа" в българския ефир.

Относно "БОЕ": Радиото ефирно се излъчва с много тих звук. Песните като цяло ги бива. Телевизията също не е лоша - дават някои хубави предавания. "БОЕ" не е силна медия, но горе-долу става.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 10 Авг 2016, 22:32

Извинявам се за оффтопика
Някакви хора, чието мнение никой не го интересува, коментират медии, които никой не слуша/гледа...
Напълни се с някакви неадекватни хора, които бълват тема след тема, коя от коя по-безмислена. Спамят стари такива и общо взето пишат, колкото да има нещо написано. Едно време влизах тук с ясната идея, че ще разбера нещо, което се знае от тесен кръг хора или пък изобщо не се знае. Имаше полезна информация за радиата, собствениците, водещите и какво ли още не. Сега предавател.ком се превърна в място, където разни "разбирачи" си изливат душата... Тъжно ми е да гледам как един специализиран форум се превръща в урудливо копие на дата.бг. Ще вземете ли мерки господа администратори и модератори?

PS
На всички, които биха ме посъветвали да не влизам тук като не ми харесва ще кажа, че все още ми харесва, но ще бъде по-хубаво без тяхното присъствие ;)
Аватар
viliqnko.petkov
100+
100+

Мнениеот viliqnko.petkov » 10 Авг 2016, 22:38

БОЕ малко лош звук ефирно, на сателита няма проблем. А всеки си слуша като Хоризонт.

А и безтова защо не излъчиха ТВ новините в 17:30 и 21:30, а БТВ и Нова всичките емисии по радиата си.
Последна промяна 2 на viliqnko.petkov, променена общо 16 пъти
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 11 Авг 2016, 13:41

Съгласен съм с това мнение:
hot_fan написа:Извинявам се за оффтопика
Някакви хора, чието мнение никой не го интересува, коментират медии, които никой не слуша/гледа...
Напълни се с някакви неадекватни хора, които бълват тема след тема, коя от коя по-безмислена. Спамят стари такива и общо взето пишат, колкото да има нещо написано. Едно време влизах тук с ясната идея, че ще разбера нещо, което се знае от тесен кръг хора или пък изобщо не се знае. Имаше полезна информация за радиата, собствениците, водещите и какво ли още не. Сега предавател.ком се превърна в място, където разни "разбирачи" си изливат душата... Тъжно ми е да гледам как един специализиран форум се превръща в урудливо копие на дата.бг.

Ще вземете ли мерки господа администратори и модератори?

PS
На всички, които биха ме посъветвали да не влизам тук като не ми харесва ще кажа, че все още ми харесва, но ще бъде по-хубаво без тяхното присъствие ;)

От тук дори модераторите офейкаха без да се "извинят" ! :D
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 12 Авг 2016, 11:17

М, дам. Нивото на форума от известно време се доближава до това на бг мама.
Vladimirov
Нов
Нов

Мнениеот Vladimirov » 12 Авг 2016, 17:43

Здравейте!
До сега не съм си позволявал да се регистрирам, и съответно коментирам в този форум а само ви чета!
Бих искал да отбележа, че изказванията тук особено на Hot FM са злобни и некомпетентни!
1. Г-н Кирил Маричков от години не е в радио "България Он Ер"!
2, Този, които твърди, че музикалната селекция на радиото е слаба или е тотално некомпетентен на тема музика, или просто заядлив. Има и други опции, но няма да ги гадая, за да ви правя кефа :) .
3. Да радиото има ниско ниво на сигнал, към момента това е максималното, което може да се направи, но нещата ще се променят!
4. Относно странността на радиото се посмях от сърце!
Желая ви успех и благодаря на всички, които се забавляват и информират с радиото!
За нас е чест!

Благодаря и на "Хейтърите" така разбирам, че всичко е ОК :Horray
Моля, модераторите да си свършат работата и да почистят темата на радиото, от писаниния свързани с други медии!
Хубав уикенд на всички :) :) :)
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 12 Авг 2016, 17:53

Важното е, че има изгледи за промени в звука, покритието е ок като цяло. Успех!
Vladimirov
Нов
Нов

Мнениеот Vladimirov » 12 Авг 2016, 18:00

Благодаря ви!
:) :) :)
Аз също се надявам, да е максимално скоро!
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 13 Авг 2016, 12:14

Господин Владимиров, написаното от мен е по-скоро критика, отколкото евтино заяждане. Винаги съм се старал да аргументирам несъгласието си по дадена тема. Понеже искам да се получи смислен разговор, а не просто постове, базирани на разни подмятания, Ви моля да ми отговорите на следните въпроси, свързани с радиото:

Към каква възразстова група е насочено то?
Смятате ли, че музиката е достатъчно популярна и разпознаваема от хората, за които е предназначена програмата?

Наясно ли сте, че живеем в 21-ви век и, че медия с такова финансиране, каквато е България Он ЕР, не може да звучи по този начин, докато същевременно претендира да е станция с национално покритие?

Далеч съм от мнението, че това е "максималното", което може да се направи по въпроса със звука и покритието. По-скоро всичко опира до слаб технически екип и липса на каквато и да е концепция за развитие на радиото. Поздрави :Drunk
Vladimirov
Нов
Нов

Мнениеот Vladimirov » 13 Авг 2016, 12:52

Vladimirov написа:Не си заслужава, но ще ви отговоря!

Към каква възразстова група е насочено то?
Смятате ли, че музиката е достатъчно популярна и разпознаваема от хората, за които е предназначена програмата?
Ако си бяхте направили труда да слушате радиото щяхте да знаете колко нелепи са тези два въпроса :)

Наясно ли сте, че живеем в 21-ви век и, че медия с такова финансиране, каквато е България Он ЕР, не може да звучи по този начин, докато същевременно претендира да е станция с национално покритие?

На ясно съм и дори каква дата е днес и доста по-наясно какво е финансирането ни :)))

Далеч съм от мнението, че това е "максималното", което може да се направи по въпроса със звука и покритието. По-скоро всичко опира до слаб технически екип и липса на каквато и да е концепция за развитие на радиото. Поздрави :Drunk

Вие може да сте далече от каквото си искате, но аз знам какви проблеми си имаме а вие не!

Относно музиката ще поясня още веднъж, е няма нищо общо със селекцията на старта на радиото.
А вие не се изказвате аргументирано, защото ви липсва информация!

Възрастовата група е 35-60г.
Музиката е класически, хитове кото сме отделили място за българската песен на всеки час и две песни от новите хитове в, които има потенциал!
Това веднага става ясно, ако слушате радиото!
Колкото и да се заяждате това е реалността, и много ви моля да престанете да пишете нелепости тук![/quote]
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 13 Авг 2016, 13:04

Значи всяко мнение, което е различно от идеята, че това е най-великата AC станция на света е заяждане? Уважаеми, съвсем наясно съм как стоят нещата при вас поради простата причина, че имам достатъчно на брой приятели, които работят във въпросната медия, за да бъде информацията ми достатъчно актуална и адеквеатна. Относто българската ви песен на всеки час, мога да кажа, че хората не слушат радиото по график. Ако искам да чуя нещо, което ми харесва, ще очаквам да го чуя не на кръгъл час, а когато пусна радиото и ако не го получа от вас ще го получа от някой друг, ако ме разбирате ;) А за двете нови песни, дето имат потенциал... сипах си, честно! С това изчерпвам желанието си да влизам в бъдещи спорове с Вас. Успех!
Аватар
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 13 Авг 2016, 13:34

@ Vladimirov
Разбрахме, че работите към "музикалните подобрения"... но кога ще поработите и върху техническите?
Просто е срам на срамотите това нещо > http://forum.predavatel.com/viewtopic.php?p=182195#p182195
ИзображениеИзображение
Vladimirov
Нов
Нов

Мнениеот Vladimirov » 13 Авг 2016, 13:44

hot_fan написа:Значи всяко мнение, което е различно от идеята, че това е най-великата AC станция на света е заяждане? Уважаеми, съвсем наясно съм как стоят нещата при вас поради простата причина, че имам достатъчно на брой приятели, които работят във въпросната медия, за да бъде информацията ми достатъчно актуална и адеквеатна. Относто българската ви песен на всеки час, мога да кажа, че хората не слушат радиото по график. Ако искам да чуя нещо, което ми харесва, ще очаквам да го чуя не на кръгъл час, а когато пусна радиото и ако не го получа от вас ще го получа от някой друг, ако ме разбирате ;) А за двете нови песни, дето имат потенциал... сипах си, честно! С това изчерпвам желанието си да влизам в бъдещи спорове с Вас. Успех!

Отнов се заяждате, но очевидно така постъпват всички хейтъри.
Благодаря ви, че ще постъпите правилно и ще спрете да пишете глупости.
Относно многото приятели в тази медия, само ще кажа, че оевидно и те не са на ясно :)
Ако искате си сипете още едно и дано се успокоите! :)
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 13 Авг 2016, 13:58

От време на време слушам радиото, имам го запаметено на телефона. Хвърлям по едно ухо на новините или на сутрешния блок, понякога.
Музиката - не е лоша, но има доста как да кажа неизвестни парчета, които някак не ми задържат слуха. Освен това, руските песни някак не ми се връзват с цялостното звучене на радиото.
Осъзнавам, че всичко опира до пари, но помислете и за някакви предавания на самото радио, не от телевизията. Промените там са за добро, определено.
Нещата със звука и покритието си мисля, че ще ги изчистите, макар и бавно.
Vladimirov
Нов
Нов

Мнениеот Vladimirov » 13 Авг 2016, 14:18

Няма неизвестни песни!

Има 3 руски песни на ден, това не е проблем, защото в тази възрастова група си има фенове.
Относно звука ще пповторя, че това може да се направи към момента...
С това мисля, че отделих достатъно време да пиша тук. :)
Желахя успех на всики и прекратявам учатието си в този форум!
Благодаря ви и успех !
Аватар
viliqnko.petkov
100+
100+

Мнениеот viliqnko.petkov » 17 Авг 2016, 09:18

Да, Радио БОЕ стана телевизия. Но звука по време на новините и предаванията е ужасен. Защо ли не слушаме западни песни, а само руски. Трябва радиото да бъде както бТВ радио и Нова нюз, филми и сериали няма там, а колко града се чува, искало да привлече най-голяма аудитория (като на БНР Хоризонт.)
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 17 Авг 2016, 10:09

Аз ли само нищо не разбрах от този пост??
az
500+
500+

Мнениеот az » 17 Авг 2016, 12:58

Не си само ти.
Аватар
runo radio
Нов
Нов

Мнениеот runo radio » 17 Авг 2016, 22:17

И аз така.
fetish_mi
Нов
Нов

Мнениеот fetish_mi » 23 Авг 2016, 15:51

Музикалният подбор ми харесва на мен, но имам два въпроса относно това радио - къде може да се види програмата на радиото (програмната схема), аз лично не намерих никъде. И втория е защо не излъчват и предаването "Гол", което би звучло добре в радио ефира според мен. Като цяло ми е направило впечатление, че и в телевизията не е много "обичано" това предаване, а по мои наблюдения, е едно от гледаемите им предавания.

Назад към