RADIO FRESH- хитовете днес

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Re: RADIO FRESH- хитовете днес

Мнениеот ЖОРО » 29 Фев 2020, 14:05

MCKristiyanPro написа:
ЖОРО написа:
Stani написа:Щом е в топ 20 за най добър летен хит, значи не е скучна ;)

У Фреш няма нито една свястна песен.. всичко е от Б-С каталозите с които запълват незнайно какво всичко слуша Енерджи Сити и Дъ войс . а и Витоша.. покрай жената..

Едно шоу на блондинки не прави радио ..

По скоро:
У Фреш няма нито една песен
, защото веднъж като бях на басейн и бяха пуснали една песен, я въртяха през час (при Авторадио както съм казал, вече ежедневно пускат някои еднодневки, които вдъхват разнообразие; някои от които се класирват за Топ 20)

Пич Авторадио не се слуша никъде .. цялата работа е че се взеха едни пари от Европа и ще е с живот 5г. после на честотите ще тръгне нещо друго ..така че престани да хвалиш недоносени проекти ... нито Кола ще стане рекламодател ,нито Олинеза ..само може да подкрепя магистралния бизнес на плътски удоволствия !
az
1000+
1000+

Мнениеот az » 29 Фев 2020, 14:50

Хм, само за инфо. В Чехия има радио Далнице (Автомагистрала), което покрива с маломощни предавателчета само магистралите им:

https://fmscan.org/net.php?r=f&m=s&itu= ... +D%E1lnice
Последна промяна 1 на az, променена общо 29 пъти
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 29 Фев 2020, 15:48

Момци Фреша не е чак толкова лошо радио, тия дена слушах Енерджи и ми направи впечатление, че се въртят някакви скучни парчета с по тих звук и то не целите, нещо подобно има при Радио 1, вероятно от там са копирали, но плей листата не ми хареса, преди въртяха Лабуш, Доктор Албан и много други от 90-те но тия дни не ги чух, явно и това радио са го развалили.
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 29 Фев 2020, 15:49

az написа:Хм, само за инфо. В Чехия има радио Далнице (Автомагистрала), което покрива с маломощни предавателчета само магистралите им:

https://fmscan.org/net.php?m=m

то изпълнява функции и се финансира от тяхното транспортно министерство кога ли ще стигнем Чехия
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 29 Фев 2020, 19:00

Със сигурност не е с плейлист назаем, нито пък радиобушон! Сайтът му е направен професионално, а аудиторията едва ли се свежда до 10 пубера, коментиращи в някога сериозен форум.
В България реално Авторадио покрива малка част от аутобаните: Кричимската честота обхваща периметъра Пазарджик - Пловдив - Плодовитово; Ябланишката - последните довършени километри от "Хемус". Едва ли по Хаинбоаз слушат радиото от Елена. Във Видин след появата и на Витоша, радиото е загубило и малкия интерес, които е породило. По Южното Черноморие със сигурност туристите едва ли следят за трафика от тях, нито пък приемат насериозно плейлистът им.
pinko
Нов
Нов

Мнениеот pinko » 29 Фев 2020, 20:04

Stani написа:Момци Фреша не е чак толкова лошо радио, тия дена слушах Енерджи и ми направи впечатление, че се въртят някакви скучни парчета с по тих звук и то не целите, нещо подобно има при Радио 1, вероятно от там са копирали, но плей листата не ми хареса, преди въртяха Лабуш, Доктор Албан и много други от 90-те но тия дни не ги чух, явно и това радио са го развалили.

Няма разлика в 90те по Енерджи. Няма и разлика в звука. Явно си хванал филърите, които са за синхронизиране на ефира.
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 29 Фев 2020, 21:07

pinko написа: Явно си хванал филърите, които са за синхронизиране на ефира.

Да, най вероятно е било това.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 01 Мар 2020, 19:00

BestRadio написа:Със сигурност не е с плейлист назаем, нито пък радиобушон! Сайтът му е направен професионално, а аудиторията едва ли се свежда до 10 пубера, коментиращи в някога сериозен форум.

Аз мисля, че Фреш губи заради "консервативните" водещи ма*ами и прехвалата на тях, скучни предавания и скучни реклами.
Изтегли Авторадио стрийм (.m3u файл)

Моите машини за радиоприемане:
Sony CMT-FX205 - мини домашна аудиосистема
Philips Radiosat 6010 - авторадио
Huawei Y5 2019 - моят скромен телефон има също радио

YouTube канал

Назад към