Джаз ФМ - само за столицата, в страната - CHR Радио NJoy !!!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 17 Май 2006, 17:57

Viv Varna na 90.6 FM ima nyakakvi pukotevici tova li e NJOY inache ot nyakolko dena pak se poyavi na 100 FM Power FM s RDS info za pesnite...
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 20 Май 2006, 00:28

Малко информация за големината на градовете в България

1.София- 1 192 000(2002)
2.Пловдив- 340 000
3.Варна- 313 000
4.Бургас- 192 000
5.Русе-166 000
6.Стара Загора-149 000
7.Плевен- 119 000
8.Сливен- 105 000
9.Добрич- 99 000
10.Шумен- 97 000
11.Перник- 86 000
12.Ямбол- 82 000
13.Хасково- 80 000
14.Пазарджик- 78 000
15.Благоевград- 73 000
16.Враца- 72 000
17.Габрово- 70 000
18.Велико Търново- 63 000
19.Видин- 59 000
20.Казанлък- 57 000
21.Кюстендил- 51 000
22.Монтана- 50 000
23.Димитровград- 50 000- не е областен
24.Ловеч- 49 000
25.Разград- 48 000
26.Търговище- 46 000
27.Горна Оряховица- 40 000-не е областен
28.Смолян- 34 000-най-малкия областен град в България

Удебелени са градовете, където ще излъчва.Както се вижда първите 7 са най-големите.Колкото до Хасково и В.Търново те са на специфично централно място, а пък Видин е част от Северозападна България където има дефицит на БГ радиа особно музикални и ще спечелят много от това, че пускат там радиото поне според мен.Все пак не се слуша само чалгийка там :)
Изображение
Аватар
electronics
Нов
Нов

Мнениеот electronics » 20 Май 2006, 00:57

По дяволите! :mad: Това беше едно от любимите ми радиа. Това радио тежеше на мястото си, и беше едно от най хубавите. Единствената станция на която можех да съм напракъснато и всяка песен да ми харесва. Е браво. Ама то в България е обичай да се разяваля всичко хубаво, така че .... Надявам се поне да не посегнат на Ретро радио или Радио 1. Едни от малкото по който можеш да чуеш нещо различно. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

А относно новото радио ... нещо не го схващам, незнам аз ли не съм добре или какво но в Бургас ми се струва че на 101.80 чувам някакви странни звуци напомнящи за насекоми ?!?!? :shock: :lud: :oops:
img]http://drmelectronics.hit.bg/UB.JPG[/img] Изображение
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 20 Май 2006, 01:00

Ами това са само реклами засега.Самото радио ще тръгне на първи юни.
Изображение
Gambrinus

Bye bye JAZZ FM...

Мнениеот Gambrinus » 20 Май 2006, 11:04

Не мога да се побера в кожата си от яд, че ще си остана само в София с JAZZ FM!!!
:break: :ne: :mad: :x :fool: :megashock: :o
Аватар
electronics
Нов
Нов

Мнениеот electronics » 21 Май 2006, 00:24

И аз все още не съм го осъзнал че повече няма да чуя хубав джаз на бургаски честоти. :sorry: Защо не махнаха Веселина например. :megashock: Добре че поне он лайн все още върви S)
img]http://drmelectronics.hit.bg/UB.JPG[/img] Изображение
Аватар
rafiki
100+
100+

Мнениеот rafiki » 21 Май 2006, 22:05

interesno :da:
Gambrinus

Мнениеот Gambrinus » 29 Май 2006, 13:46

[quote=""electronics""]... Добре че поне он лайн все още върви S)[/quote]
Абе то върви, ама е моно... :(
По принцип работата ми е свързана с много пътуване и винаги в колата съм на Джаз ФМ, ама сега...
Ще се принудя да купувам mp3 плеър, че да си слушам Майлс...

Тук, преди време вдигнах една пушилка и още не съм се отказал, пък да видим какво ще стане и ще се увенчаят ли усилията ми с успех на финала...

A тук също може да се изнамери нещо, което да е полезно за Джаз феновете...
Аватар
Gambrinus
Нов
Нов

Октопод!

Мнениеот Gambrinus » 16 Юни 2006, 01:27

Гергов взе Стария Пловдив
[size=7px]Стандарт нюз[/size]
Бизнесменът Георги Гергов спечели битката за Стария Пловдив. С 36 гласа "за" общинският съвет разреши създаването на акционерно дружество "Пълдин тур инвест" със 75% дялово участие на общината и 25% на Гергов. Предложението бе подкрепено от групите на ОДС, ВМРО, ДПС и червените. Гласувалите "против" от ДСБ и независимите Димитър Костов и Николай Кузов се мотивираха, че изборът е без конкурс и без гласуване в общинските комисии. Съветниците отхвърлиха предложението на Гергов представители на общината в борда на фирмата да бъдат трима вместо двама и избраха Степан Ерамян и Красимир Обретенов. Предстои да се направи оценка на активите, с които участват двете страни, и да се внесе бизнес план.

Интересно, кой ли ще се нареди след Кюлев, лека му пръст... :shock:
Векове наред да запалиш огън беше предизвикателство...
Предизвикателство, оставащо и днес...
UGLY_BOY

Re: Октопод!

Мнениеот UGLY_BOY » 16 Юни 2006, 16:27

[quote=""Gambrinus""]Гергов взе Стария Пловдив
[size=7px]Стандарт нюз[/size]
Бизнесменът Георги Гергов спечели битката за Стария Пловдив. С 36 гласа "за" общинският съвет разреши създаването на акционерно дружество "Пълдин тур инвест" със 75% дялово участие на общината и 25% на Гергов. Предложението бе подкрепено от групите на ОДС, ВМРО, ДПС и червените. Гласувалите "против" от ДСБ и независимите Димитър Костов и Николай Кузов се мотивираха, че изборът е без конкурс и без гласуване в общинските комисии. Съветниците отхвърлиха предложението на Гергов представители на общината в борда на фирмата да бъдат трима вместо двама и избраха Степан Ерамян и Красимир Обретенов. Предстои да се направи оценка на активите, с които участват двете страни, и да се внесе бизнес план.

Интересно, кой ли ще се нареди след Кюлев, лека му пръст... :shock:[/quote]
Я дай малко повече инфо. Каква е тази битка за Стария Пловдив? Да не би да "купуват" и него, че то всичко се разпродаде в тая държава.
Аватар
Gambrinus
Нов
Нов

Мнениеот Gambrinus » 21 Юни 2006, 01:21

[quote=""UGLY_BOY""]Я дай малко повече инфо. Каква е тази битка за Стария Пловдив? ...[/quote]
Ами - немога да ти кажа нищо повече...
Просто това прочетох във вестника тогава...

А за себе си съм взел решение!!!
Като израз на негодувание по отношение на случилото се с Джаз ФМ в страната - бойкотирам всичко "Гергов-ско"!!!
Радио-тунера в къщи и в колата никога няма да спре на NJoy!!!
АМА НИКОГА!!!
bTV & GTV също са изритани от "програмната ми схема"...

Остава само любимото ми Джаз ФМ, което слушам с огромно удоволствие вече единствено на територията на наричаният от мен "ЛУД ГРАД" - София, и на вилата, от Thor 3, въпреки, че там (на вилата) разнообразието и респективно ИЗБОРЪТ на радиа с Джаз звучене е много по-голям... :(
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 26 Юни 2006, 21:09

[quote=""Gambrinus""]Ами - немога да ти кажа нищо повече...
Просто това прочетох във вестника тогава...

А за себе си съм взел решение!!!
Като израз на негодувание по отношение на случилото се с Джаз ФМ в страната - бойкотирам всичко "Гергов-ско"!!!
Радио-тунера в къщи и в колата никога няма да спре на NJoy!!!
АМА НИКОГА!!!
bTV & GTV също са изритани от "програмната ми схема"...

Остава само любимото ми Джаз ФМ, което слушам с огромно удоволствие вече единствено на територията на наричаният от мен "ЛУД ГРАД" - София, и на вилата, от Thor 3, въпреки, че там (на вилата) разнообразието и респективно ИЗБОРЪТ на радиа с Джаз звучене е много по-голям... :([/quote]
Някъде четох, че Старият град в Пловдив е обявен за нещо като резерват (предварително се извинявам, ако не използвам правилната дума и се изцепвам), което автоматически би трябвало да означава, че някой би следвало да се грижи за него и да го стопанисва. Изглежда, оттук нататък това ще е споменатият Гергов.
Относно София - предполагам си студент там. Аз също съм студент в столицата, но за мен градът си е ОК. Ти, иначе, откъде беше? От Стара Загора ли?
Аватар
Gambrinus
Нов
Нов

Мнениеот Gambrinus » 16 Юли 2006, 00:55

[quote=""UGLY_BOY""]Относно София - предполагам си студент там. Аз също съм студент в столицата, но за мен градът си е ОК. Ти, иначе, откъде беше? От Стара Загора ли?[/quote]
:sorry: Ееееххх, минаха моите студентски години преди цяла петилетка вече... :sorry:
:roll: Но въпреки всичко ти благодаря за комплимента де... :friends:
Да, раждан съм в "Центърът на Вселената" (както гласи рекламата на Собиески за родния ми град), но преди много години вятърът ме отвя към "Лудият град" :roll:
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 16 Юли 2006, 23:01

Аз не съм на мнение, че на града нещо му има, ама да не спамим, че вече се улях с това спамене.

Назад към