чалга на 93.9 София (Б.Цанков)

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
tv6
100+
100+

Мнениеот tv6 » 04 Юли 2006, 19:38

[quote=""crimson""][quote=""radiator""]Предавателят във Враца работи. Не работеше по време на смяната на точка на излъчване от през март. Това, че не е на хижата, не значи че не работи.
:da:[/quote]

През целия месец Юни когато минавах от там не можах да хвана радиото в ефир. Ако са били само временни прекъсвания щях да го приема все пак поне веднъж. Имате ли наблюдения над този предавател, или разчитате някой слушател да се оплаче. Доста гръмотевични бури имаше там миналия месец. Видях доста други съоръжения повредени от мълнии...[/quote]

a na tozi link: http://predavatel.com/bg/1/sof_hot.htm
pishe: Берковица 102.70 м.Ашиклар, 300 W, (8-21ч.: Радио БерКК)

mislish li, che i tova otgovaria na istinata? kolkoto pati sam minaval ottam, sled 21h. pak si bichi radiio Berkk i nikakav Hot FM.
Ni Sofia, ni Berkovica. Ostavat si s Vratza i Pazarcik.
img]http://www.estnet.bg/site/images/programs/client_30.gif[/img]
Sofia, Bulgaria 95.7 FM
Beograd, Srbija 89.4 FM
Pri?tina, Kosovo 88.6 FM
Tiran?, Shqip?ris? 106.0 FM
Bucure?ti, Romania 88.5 FM
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Юли 2006, 21:56

[quote=""tv6""][quote=""UGLY_BOY""]Интересно ми е как така, ако студиото ви е в "Кемпинки-Зографски", а предавателната антена - над главите ви в същия хотел, някой ще ви използва предавателя, за да излъчва друго радио? Едва ли кабелът от студиото до предавателя е толкова дълъг. Разбирам да сте в "Кемпински", а предавателят ви да е на "Фохар", че някой да ви прецака връзката от студиото до него, ама това, което се случва сега, не го разбирам.[/quote]

ohhhhhhhhhhh bahti glupostite!
aman ot razbirachi![/quote]
В крайна сметка кой позна каква е работата, преди да са дали официално заявление по случая? И друг път ще помоля да не ме наричаш "разбирач".
AP
Нов
Нов

Мнениеот AP » 05 Юли 2006, 15:31

Най-вероятната причина за това е Цанков.Човек когато излиза от ареста много трудно си намира работа.В случая Цанков явно не е бил желан никъде(дори и в скат),обадил се е където трябва и....

.....отново е в ефир!
А иначе това наистина е безумие!Не съм фен на хот-фм,не го слушам,но да го спрат и да позволяват на Цанков да сере в ефир си е направо престъпление!
Аватар
za6t0
Нов
Нов

heh

Мнениеот za6t0 » 05 Юли 2006, 20:51

A koi e B Cankov da ne onq debelak deto vodeshe 55 minuti ako e toi zna4i rabotata e mnoo osrana :lud:

Sprete da govorite gluposti Radio Hot fm prosto e popadnalo pod mishnicata na mutragenite :vava:
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 06 Юли 2006, 13:13

шгжогшащшожг
Последна промяна 1 на deni, променена общо 12 пъти
Изображение
Spoken
100+
100+

Мнениеот Spoken » 06 Юли 2006, 15:26

Всъщност наистина, ако прочетете внимателно изявлението,"Хот ФМ" не протестират срещу това, че са им спряли излъчването. Протестират за RDS-а, името, антената, но за самото спиране на излъчването аз поне не виждам нито ред. А и се правят на ударени, и не отговарят за ПРОФОН и 93.9 в София, което само по себе си е достатъчно. :wink:
Аватар
ilkobg
Нов
Нов

Мнениеот ilkobg » 06 Юли 2006, 15:41

Dobre de, ako HOTFM imat pylnite zakonni prava da izlychvat na tazi chestoto to togava nqma kak nqkoi da im spre predavatelq? Ili ako, otivat s policiq i i resahavat problema.

V smisyl qvno ima neshto (problem mezhdu HOTFM i VIVA) za koeto nie ne znaem predpolagam. Taka che ne bi bilo zle ot HOTFM da dadat po pylna informaciq kak taka nqkoj im e spqrl predavatelq?

Tyj kato ne sum v BG oshte li nqma HOTFM v Sofiq? :shock: :shock:
ADIO3 - http://www.radio-3.net
Your new retro music station!
Аватар
djalex
100+
100+

Мнениеот djalex » 06 Юли 2006, 16:30

а внеса малко яснота тук
знам къде е студиото на РАДИО ВИВА ПРОГРАВА ХОТ ФМ
знам и къде е предавателят но от колегиалност нищо няма да получите понеже имам приятел в това радио

само казвам че излъчват с повече от 1 KW
Аватар
za6t0
Нов
Нов

Мнениеот za6t0 » 06 Юли 2006, 20:21

:lol: Dj Alex mnogo si izprostql bate ako iskat i s 2 kw da izlu4vat naish koi gi slu6a :lud:
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 06 Юли 2006, 20:36

Тоя сигнал определено е под 500 вата, какви 1000 и нагоре говориш :P

Код за потвърждение: Избери целия код

] Computer, what is the nature of the universe?
] The universe is a spheroid region 705 meters in diameter.
Аватар
ilkobg
Нов
Нов

Мнениеот ilkobg » 06 Юли 2006, 21:55

[quote=""djalex""]а внеса малко яснота тук
знам къде е студиото на РАДИО ВИВА ПРОГРАВА ХОТ ФМ
знам и къде е предавателят но от колегиалност нищо няма да получите понеже имам приятел в това радио

само казвам че излъчват с повече от 1 KW[/quote]

не мисля, че някои се интересува от това къде е студиото?? по скоро постъпката на Viva е повече от неморална... поне аз так смятам!

Аватар
MasterBoy
100+
100+

Мнениеот MasterBoy » 07 Юли 2006, 13:24

Ако предавателят е далеч от София е възможно да е с киловат.
img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/6/nvidia2.png[/img]
Extra Media LTD. System Administraotr & Support.
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 07 Юли 2006, 16:53

edited ;)
Последна промяна 1 на slimi, променена общо 7 пъти

georgi
100+
100+

Мнениеот georgi » 07 Юли 2006, 16:58

Те хората си го бяха написали в изявлението - досегашният предавател е започнал да излъчва друг сигнал.

Любопитно ми е как не бързат да си възстановят програмата. Вярно, че юридическите процедури са най-бавният начин да постигнеш нещо, но сегашното положение според мен нанася непоправими вреди на марката ХОТ ФМ, най-малкото заради съвсем различния формат... :?:
Аватар
ilkobg
Нов
Нов

Мнениеот ilkobg » 07 Юли 2006, 19:58

[quote=""georgi""]Те хората си го бяха написали в изявлението - досегашният предавател е започнал да излъчва друг сигнал.

Любопитно ми е как не бързат да си възстановят програмата. Вярно, че юридическите процедури са най-бавният начин да постигнеш нещо, но сегашното положение според мен нанася непоправими вреди на марката ХОТ ФМ, най-малкото заради съвсем различния формат... :?:[/quote]

мисля, че на този въпрос може да ни отговори единствено собственика на ХОТ ФМ... иначе всичко друго са само догатки...

Аватар
djalex
100+
100+

Мнениеот djalex » 08 Юли 2006, 11:19

слими
предавателя е отвъд Витоша и мощността е над 1 КВт

илко
ако договора не е спазен Вива има право да го прекрати едностранно без предупреждение затова нека да не правим догадки а да изчакаме да видим какво точно е станало

георги - ХОТ ФМ могат да пишат каквото си искат за да прикриват евентуално нарушение от тяхна страна, и по този начин да го преписват на ВИВА
fabric
Нов
Нов

Мнениеот fabric » 08 Юли 2006, 11:31

Ааай стига с тази тема! Много знаеш ти. За какво изобщо се спами тук. Админ няма ли?

Аз с друго се занимавам, но една приятелка работи в юридическа кантора и трябва да ти кажа, че има договори, които неспециалист като ги чете си мисли едно, да кажем пише прекратява се еди как, а реално е друго, отива се при специалист по такива договори и той казва, "ааа бе то така пише, ама не е баш така", зависи кой е писал договора, ако да кажем са го писали Хот ФМ са си оставили вратички. От тая мацка знам, че няма договор който да може лесно да се прекрати едностранно (не знам специално за такива договори в медийна сфера), но се оставят подусловия, които изключват главното условие и т.н. От тва момиче знам, че в правото нищо не се чете еднозначно, и ако даден договор или нещо друго е писано от специалист, един неспециалист може яко да се оплете и сам да си направи проблем, заради това, че не знае как да чете. В наата фирма пък латихме една неустойка, защото не спазихме процедура по прекратяване на една поръчка. Не че не сме били прави, а не сме спазили някаква процедура, която не я пише, но в някаква наредба така било. и шефа вместо да спечели, ония го осъдиха и плати там нещо, защото ги е разкарал не както трябва.
Затова викам - айде за нещо по-интересно да говорим, че като гледам нито ти, нито аз сме специалистите... пък и като чета на вива изявленията тук и там - и те много много не са специалисти.
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 08 Юли 2006, 11:42

[quote=""djalex""]слими
...
[/quote]

Хаха....човече нищо лично ама...много филми гледаш....ако беше там нали се сещаш , че нямаше да се хваща само в София при това лошо :P:

Аватар
ilkobg
Нов
Нов

Мнениеот ilkobg » 08 Юли 2006, 16:00

[quote=""djalex""]слими

илко
ако договора не е спазен Вива има право да го прекрати едностранно без предупреждение затова нека да не правим догадки а да изчакаме да видим какво точно е станало

георги - ХОТ ФМ могат да пишат каквото си искат за да прикриват евентуално нарушение от тяхна страна, и по този начин да го преписват на ВИВА[/quote]

А ти от къде знаеш дали договорът е спазен или не и дали Вива може да го прекрати едностранно и то без предупреждение? Да не си го чел?

Освен това по темата за предавателя, от ХОТ ФМ написаха, че неизвистни лича са проникнали при тяхната предавателна система... която всички знаем се намира на Кемпински и е с мощност от 420 В (според predavatel.com:

хотел Кемпински-Зографски, 420 W, ;
(1993-2005г.: Радио Вива)

)

Аватар
djalex
100+
100+

Мнениеот djalex » 10 Юли 2006, 16:55

за договора предполагам
но за местонахождението на предавателя съм убеден понеже едно от тези НЕИЗВЕСТНИ лица го познавам

Вече не се намира в Перник
а сега е в София с мощност 250 Вт.

Слими аз лично досега не съм го хващал лошо в софия дори на моменти сигналът е по силен от някои от софийските радиа

Фабрик нишо лично но не мисля че ти си човека които ще каже дали ще се пише в темата. (Регистриран си едва в събота и започваш да раздаваш правъсъдие). то и твойто мнение като много от договорите - нищо не се разбира :wink:
о съм съгласен че не сме специалисти и трябва да изчакаме отговор от компетентните хора

Назад към