Радио игри

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
robert
Нов
Нов

Радио игри

Мнениеот robert » 05 Юли 2013, 14:37

Предлагам за тук да споделяме игри и награди от радиостанции .Като за начало добавям награди от фейсбук страницата на радио FM+ в предаването "Ива от сутрин до обед" В идната седмица ще се раздават МНОГО НАГРАДИ за всички, които пратят техните "изненади" тук (в лично съобщение).фейсбук страницата на Ива от сутрин до обед

Наградите, които можете да получите са главно книги, филми и аудио дискове, на които да се наслаждавате това прекрасно лято!

Сред книгите, които ще раздадем са:

--> "Забранено минало" на Линда Хаудър
--> "Ефектът на доминото" на Мери Джейн Кларк
--> "Джентълмени в неволя" на П. Г. Угхаус
--> "Да бъдеш Армани" на Рената Моло
--> "Хляб по водите" на Ъруин Шоу
--> "Сивите кардинали на властта" на Димитри Казали и Валтер Бройер

Сред филмите, които бихте могли да си спечелите са:

--> "Завръщането на мистър Рипли"
--> "Пишман Войници"
--> "Диамантени кучета"
--> "Стъпки в пясъка" (БГ)
--> "Наусика от долината на вятъра" (анимация на Хайао Миадзаки)
--> "Лабиринтът на Фавна"

Сред аудио дисковете, които можете да си спечелите през идната седмица са:

--> Албумът "Cheese" на Stroemae
--> Оригиналния саундтрак от филма "Rise of the Planet of the Apes," музиката е на Patrick Doyle
--> "Music for partying" - специален парти микс от нас (радио ФМ+) за вас, слушателите!

Правете изненади на любимите си хора и изпращайте снимки/клипчета или някакъв вид "веществено доказателство" за прекрасните изненади, които кроите (било то на половинката си или на приятели.) Победителите ще бъдат избирани през идната седмица - и обявени до края и... а както виждате - имаме достатъчно награди за всички, които отворят сърцето си и споделят любовта си с нас!
Аватар
misho36
500+
500+

Re: Радио игри

Мнениеот misho36 » 09 Юли 2013, 01:46

Единственото нещо,което съм печелил случайно от такъв тип игри беше билет за концерт на Джордж Майкъл,на който така и не успях да отида.Тогава бях непълнолетен и трябваше заедно с родителите в София,на което те не се съгласиха.
simeon128
Нов
Нов

Re: Радио игри

Мнениеот simeon128 » 03 Сеп 2013, 10:53

Страхотна тема. За жалост и аз не съм печелил от такива игри и отдавна спрях да играя. >:(
Откакто спрях игрите, магазините ни за врати - вътрешни и външни потръгнаха :) Сега вече мога да се похваля, че сме едни от най-добрите в град София по продажби на вътрешни врати от Полша и Германия. Добро качество и ниски приемливи цени.
Магазина за врати, е на фирма за врати в София която предлага, врати София на ниски цени, интериорни врати софия от Полша, и входни врати софия от Турция и Румъния

Назад към