БНР - Радио Кърджали

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
bambuchata
Нов
Нов

Радио Пловдив излъчва и на честотата на радио Кърджали 90Mhz

Мнениеот bambuchata » 11 Дек 2020, 11:28

Здравейте,
В последно време в следобедните часове засичам, че радио Пловдив предава и на честотата на радио Кърджали 90Mhz. Те го обявяват и в ефир. Това са пловдивските предавания "Ден след ден" и "Антена спорт". Някой знае ли повече подробности, други предавания излъчват ли се на кърджалийската честота? Аз доколкото знам преди години Кърджали беше в радио региона на Стара загора, но явно са предпочели Пловдив.
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Re: Радио Пловдив излъчва и на честотата на радио Кърджали 90Mhz

Мнениеот ShukiBG » 11 Дек 2020, 11:56

bambuchata написа:Здравейте,
В последно време в следобедните часове засичам, че радио Пловдив предава и на честотата на радио Кърджали 90Mhz. Те го обявяват и в ефир. Това са пловдивските предавания "Ден след ден" и "Антена спорт". Някой знае ли повече подробности, други предавания излъчват ли се на кърджалийската честота? Аз доколкото знам преди години Кърджали беше в радио региона на Стара загора, но явно са предпочели Пловдив.

Не, просто голяма част от персонала на радио Кърджали е заразен/контактен с COVID-19 - затова се предава програма от Пловдив сега. Ето повече информация от друг колега, който е от района на Кърджали:

,,Причината за съвместната програма на Радио Кърджали с Радио Пловдив и Радио Стара Загора е, че голяма част от служителите в Кърджали са били заразени с ковид или контактни на болни с ковид. Затова са съвместните им предавания.
Сутрешен блок - "Репортер" на радио Стара Загора и следобедния "Ден след ден" и "Антена спорт" на радио Пловдив."

Eто и линк към правилната тема:
viewtopic.php?f=2&t=21269&start=120

Сега предлагам тази излишна тема да се изтрие от някой модератор, понеже вече има друга подобна и нямаме нужда от нова, излишна такава.....
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !

Назад към