какво става с радио фаворит?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
dido_paynera
Нов
Нов

Мнениеот dido_paynera » 05 Окт 2006, 17:52

най-доброто радио което преди слушах сега го няма в списъка на радиостанциите в началната страница,вместо това го откривам на адрес:www.radiofavorit.com и то на ваф формат!
това радио има най-добрият водещ илия георгиев!
слушах си го с обикновенна антена в гр.Ветво защото сигнала им беше силен ,и нашият град е разположен на високо ,но сега го няма.
Радиото вместо да върви напред ,пропада защото преди вместо да поискат честота за гр.Русе те излъчваха в Разград на 106.9 на най- лошата честота ,която е заглушавана от румънска радио станция,впоследствие продадоха честотата и сега не знам,защо си затвориха форума и радиото е на ваф формат.
русенци умират за поп фолк музика и ако радиото реши да излъчва тук много ще спечели!
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 05 Окт 2006, 20:27

Дидо много си прав,във всеки град има почитатели на този вид музика и смятам че не са и малко,само че във този форум всяка една тема свързана с чалгата бива полята от огромно количество злоба и лицемерие.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 06 Окт 2006, 16:53

Мдам! Честно казано, ако трябва да избирам между поздравителните блокове по ВеселинаТВ (които май минаха в историята) и Фаворита, ще предпочета второто. Малко се стараят Търновци, за разлика от ония софииски пичлета. А, колкото до това защо излъчват в Русе...кой да ти каже. Най-вероятно поради финансови проблеми, може би и няма честоти там. Кой да ти каже! Все пак, нека не забравяме, че до преди няколко години това радио излъчваше само във Велико Търново и кой знае какви приходи не е имало, макар, че един приятел, който е учил във Габрово ми разправяше как се кефели, като хващали Фаворите из Сирмани (студентските общежития; тогава не е имало честота в Габрово). А иначе и аз недоумявам защо в Русе няма поне локална поп-фолк станция, при положение, че като тръгнеш из Дружбите от всяко второ кьоше, дъни поп-фолк. По реда на логиката би трябвало някой да се е сетил, ама...каква ти логика.
skater-bg

Мнениеот skater-bg » 06 Окт 2006, 17:21

Аз съм от Разград!Не се заглушаваше!Не се и слушаше!Малко тъпичко беше!А сега на негово място слушаме ЕН-Джой
Аватар
Nasko
100+
100+

Мнениеот Nasko » 09 Окт 2006, 13:24

Парата играе важна роля не го забравяйте.... :da:
Аватар
Аз съм
Нов
Нов