Авторадио

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Re: Авторадио

Мнениеот BigBrother » 14 Авг 2019, 10:27

В Пловдив звукът му е доста добре.
pinko
Нов
Нов

Мнениеот pinko » 14 Авг 2019, 11:00

Радиото не е никак лошо. В Пловдив, Стамболийски е перфекно, но за съжаление в Асеновград не се лови...
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 14 Авг 2019, 16:57

pinko написа:Но за съжаление в Асеновград не се лови...

Ако го нямаше онова 94.9 БНР Хр. Ботев от Свиленград, можеше и да се лови... :Confused

Току-що се прибрах от Малчика, по път Авторадио се ловеше добре между Ловеч и Левски, а между Ловеч и Троян се лови само на разклона за Дълбок дол и Борима, както и на разклона за пътя София - Варна. Когато бях в Ловеч си пуснах Сити и узнах, че един от джинглите е абсолютно същия като Авто. Не знам дали Сити копира, или Авто.
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

>>> Моята радио екипировка: <<<
Радиото у дома: Sony CMT-FX205 с антена жица.
Радиото в колата: Philips Radiosat 6010
Радиото на телефона: Huawei Y5 2019

YouTube
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 14 Авг 2019, 17:25

Никой нищо не копира. Една фирма са и двете радиа. Използван е част от джингъл.
Дори е да нямаше 94.9, към Асеновград пречи планината. Няма видимост към баирите на Ново село. Покритието е до Крумово. До КЦМ :)
В Пловдив си е почти перфектно навсякъде с кола.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 14 Авг 2019, 22:49

А сайтът все така си стои неразвит, дори още не е добавена Пещера...
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 15 Авг 2019, 09:57

BestRadio написа:А сайтът все така си стои неразвит, дори още не е добавена Пещера...

е по е добре от сайта на радио Антена или Мелъди :D :D
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 15 Авг 2019, 11:53

BestRadio написа:А сайтът все така си стои неразвит, дори още не е добавена Пещера...

Аз си мисля, че вече като има трафик инфо и промени в джинглите и плейлистите може да има и промяна в сайта. Но не. :No Всичко е във Фейса. ;)
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 15 Авг 2019, 12:35

Честотата за Пещера е с много добро покритие.
Чува се в Пещера, покрито е цялото трасе от Пещера до к.к. Св. Константин. Има добро покритие на 7 км по пътя към Батак. Плътно е покритието и по направлението Пещера - Пловдив. Пещера - Пазарджик обаче е с една дупка, където е много слаб сигналът, точно под ВЕЦ Алеко.
Сигналът е 6 в Брацигово, Септември, Стамболийски, Перущица, Кричим, Съединение, Садово, Калояново, Труд.
В Пловдив и Пазарджик е доста добре. Покрита е АМ-та от малко след Белозем до 10ина км преди тунела. По стария път има покритие до след Белово. Покрито е и трасето от Пловдив до Поповица. Има покритие и в Карлово, но е кофти. В тая посока около 40ина км си покрива 6. Радиото е налично и в посока Здравец.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 15 Авг 2019, 12:49

BigBrother написа:Честотата за Пещера е с много добро покритие.
Чува се в Пещера, покрито е цялото трасе от Пещера до к.к. Св. Константин. Има добро покритие на 7 км по пътя към Батак. Плътно е покритието и по направлението Пещера - Пловдив. Пещера - Пазарджик обаче е с една дупка, където е много слаб сигналът, точно под ВЕЦ Алеко.
Сигналът е 6 в Брацигово, Септември, Стамболийски, Перущица, Кричим, Съединение, Садово, Калояново, Труд.
В Пловдив и Пазарджик е доста добре. Покрита е АМ-та от малко след Белозем до 10ина км преди тунела. По стария път има покритие до след Белово. Покрито е и трасето от Пловдив до Поповица. Има покритие и в Карлово, но е кофти. В тая посока около 40ина км си покрива 6. Радиото е налично и в посока Здравец.

А възможно ли е да се улови на Сърница?
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 15 Авг 2019, 13:29

В Драгиново съм го изкарвал, но слабо, нагоре не знам.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 16 Авг 2019, 22:40

Поправка, Авто се лови почти до Чирпан.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 18 Авг 2019, 17:14

По Авторадио има реклами! :o :o :o
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
secet
100+
100+

Мнениеот secet » 18 Авг 2019, 20:24

Аз лично не виждам какъв е смисъла от това радио в сегашният му вид... вече две години си се излъчва в няколко малки града без никакво развитие. Или да го пускат и в големите градове, или да го закриват и да пускат Сити на честотите му. Не виждам изобщо смисъл да го държат при сегашното положение.
NoobFM
Нов
Нов

Мнениеот NoobFM » 18 Авг 2019, 20:58

MCKristiyanPro написа:По Авторадио има реклами! :o :o :o

Какви, за какво
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 18 Авг 2019, 20:59

NoobFM написа:

Какви, за какво

Имаше една, където нещо си за кожа, за Бургас :Icecream

secet написа:Аз лично не виждам какъв е смисъла от това радио в сегашният му вид... вече две години си се излъчва в няколко малки града без никакво развитие. Или да го пускат и в големите градове, или да го закриват и да пускат Сити на честотите му. Не виждам изобщо смисъл да го държат при сегашното положение.

Авторадио е 6 с покритието си. От Царево покрива цялото южно черноморие. От Несебър също. От Ябланица покрива даже около Враца доколкото см чел, добре се чува в Плевенска, Ловешка област и дори до Севлиево. От Пещера фърга до Пазарджик и Пловдив с 6 сигнал.
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
ShukiBG
500+
500+

Мнениеот ShukiBG » 18 Авг 2019, 21:28

MCKristiyanPro написа:
NoobFM написа:

Какви, за какво

secet написа:Аз лично не виждам какъв е смисъла от това радио в сегашният му вид... вече две години си се излъчва в няколко малки града без никакво развитие. Или да го пускат и в големите градове, или да го закриват и да пускат Сити на честотите му. Не виждам изобщо смисъл да го държат при сегашното положение.

Авторадио е 6 с покритието си. От Царево покрива цялото южно черноморие. От Несебър също. От Ябланица покрива даже около Враца доколкото см чел, добре се чува в Плевенска, Ловешка област и дори до Севлиево. От Пещера фърга до Пазарджик и Пловдив с 6 сигнал.

Аз съм хващал Авторадио от Ябланица, дори и в Разградско (с. ПРЕЛЕЗ). Ето клип с всички приети станции от Ябланица на локацията: https://www.youtube.com/watch?v=YYUyDzU ... e=youtu.be

Предавателят на Ябланица наистина е много добър. Сигналът е супер. И музиката е добре, има различни песни. В Елена само него слушах....

И на Пещера предавателят е супер. В Пловдив (близо до центъра) на първи етаж имаше чист сигнал, докато Белащица пръщеше яко и не ставаше за слушане (така беше през юни)...

На Античния театър си беше с РДС (така беше през юни).
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 18 Авг 2019, 21:47

ShukiBG написа:
MCKristiyanPro написа:
NoobFM написа:

Какви, за какво

Аз съм хващал Авторадио от Ябланица, дори и в Разградско (с. ПРЕЛЕЗ). Ето клип с всички приети станции от Ябланица на локацията: https://www.youtube.com/watch?v=YYUyDzU ... e=youtu.be

Предавателят на Ябланица наистина е много добър. Сигналът е супер. И музиката е добре, има различни песни. В Елена само него слушах....

И на Пещера предавателят е супер. В Пловдив (близо до центъра) на първи етаж имаше чист сигнал, докато Белащица пръщеше яко и не ставаше за слушане (така беше през юни)...

На Античния театър си беше с РДС (така беше през юни).

Искам видео с Авторадио от Пещера. Иначе съм доволен за покритието, след Севлиево, на 98.0 хванах Радио Фокус, а не Радио ВТ. :o
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 18 Авг 2019, 21:55

М, да, преди живеех в центъра на Пловдив, почти. Радиата от Белащица бяха много зле в кооперацията, да не кажа, че в ниските етажи бяха едва доловими.
Авто в Пловдив си е ок. В движение с кола си е като станция от града в 90 процента от него. В сгради също има места, на които е доста добре.
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 18 Авг 2019, 22:16

Сега тече турска песен :o
игнорирани тролове: Stani, ЖОРО, BigBrother
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 30 Авг 2019, 13:12

В момента съм в Карлово. Авто на места е стерео с РДС индикация, но е голям бой с БНРто :)

Назад към