Авторадио - Любимите ти песни за пътуване

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Re: Авторадио

Мнениеот MCKristiyanPro » 13 Юли 2020, 17:23

ShukiBG написа:Корона чао се пуска и в другите радиостанции на Фреш Медиа България (Авторадио е към тази група). Тази песен съм я чувал по радио Вероника също, дори май я бях чул по радио City, но не съм сигурен...
Втората песен ми се видя доста ,,странна” :D - надали ще се излъчва по друга българска станция, възможно е по Антола Попово, там съм чувал такива парчета...

За мен е любима, мелодията е силно разпространена в нета. Виж това миймче:

Като цяло другите й версии не ми допадат, тази, която я дават по Авторадио е най-добра!

Току-що пуснаха една миналогодишна песен, която мислех, че е спряла пускане като Del Sol и Does It Matter.

EDIT: Не знам защо, но когато си пусна стрийм на Авторадио чрез Winamp, не работи - тоест не ще да тръгва
Изображение

Изображение

Защо имам чувството, че когато си пусна Енджой, все едно слушам Радио 1?

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 13 Юли 2020, 19:31

BigBrother написа:18 и 30 :)

Хора, сега забелязах, че Трафик инфо по Авторадио звучи до 19:30! :Happy
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 17 Юли 2020, 18:01

Най-накрая подновиха Авторадио Топ20 в петък! Приятно слушане! :Music
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 24 Юли 2020, 13:33

ТРАФИК ИНФО СЕ ВОДИ ОТ ЖЕНСКИ ГЛАС!!!
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 24 Юли 2020, 15:03

Любим от години глас :)
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 24 Юли 2020, 15:19

BigBrother написа:Любим от години глас :)

https://drive.google.com/file/d/1wHucRR ... sp=sharing
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 28 Юли 2020, 12:56

По Авторадио звучат песните на Папи Ханс и Азис, както и на Криско и Галена :o :o :o
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 06 Авг 2020, 20:51

MCKristiyanPro написа:По Авторадио звучат песните на Папи Ханс и Азис, както и на Криско и Галена :o :o :o

Любимата чалга за из път, да не се подготвят да се вливат във Вероника?
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 07 Авг 2020, 07:11

Едва ли :)
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 07 Авг 2020, 15:20

BestRadio написа:
MCKristiyanPro написа:По Авторадио звучат песните на Папи Ханс и Азис, както и на Криско и Галена :o :o :o

Любимата чалга за из път, да не се подготвят да се вливат във Вероника?

Явно не.

Между другото Traffic Info по Авто се води от още една водеща. Аудио файлът е в прогрес! :)

Edit: Ето линк: https://drive.google.com/file/d/1lt1r0B ... sp=sharing
Също така току-що пуснаха друга песен, която не е звучала отдавна! :Icecream
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 17 Авг 2020, 16:19

Нека опиша маршрута си за Несебър и всички места, на които улових Авторадио:
Първо тръгвам от Троян до път 4 - София-Варна. Авто се лови около завоя за Дълбок Дол/Борима/Старо Село/Сопот, както и от път 4. До Севлиево Авто на 104.7 се лови приемливо, на места добре, други перфектно, а на някои - се губи изцяло заради радио мреш 104.8 от ВТ. По-късно AF-то сменя от 104.7 на 93.3 и така се слушат до между ВТ и Севлиево, след което 104.7 се губи изцяло заради Фреш, а 93.3 се лови до билото на Хаинбоаз (естествено, имаше места, където се губи). Минах по задбалканския път 6, вместо по АМ Тракия, където на Карнобат си пускам 93.3 - запазената честота на Авторадио, за да може да чуя The Voice, НО хванах Авторадио от Несебър ОТЛИЧНО. За огромно съжаление, в Айтос турското радио на 94.5 се появи и километър преди до километър след Айтос, както и в село Венец, имаше ОТВРАТИТЕЛНА смес с Авто и TRT Radyo1, като второто надделя. :( След това минах покрай селата Миролюбово, Българово, Каблешково..., където AF-то сменяше от 94.4 на 98.0 и обратно нон-стоп, като на места и двете се ловяха кристално, че AF-ТО СМЕНЯШЕ НА ДВЕТЕ НАД 5 ПЪТИ В СЕКУНДА!!! :o :-[ След селата - през Ахелой и след Ахелой - в Несебър. Ето как беше приема на Авторадио през пътя за морето.

Днес за връщане, Авторадио от Несебър издържа ПОЧТИ ДО СЛИВЕН!!! Също така както слушах Авторадио на 104.7 и бях близо до разклона за път 35, Авто загадъчно УМРЯ! RDS изчезна, само с шум, и другите станции от Ябланица се ловяха без проблем! :o
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
jorko
1000+
1000+

Мнениеот jorko » 17 Авг 2020, 18:42

MCKristiyanPro написа:Днес за връщане, Авторадио от Несебър издържа ПОЧТИ ДО СЛИВЕН!!!

Все пак е на Еделвайс, като твърде много помага тази кула за покритието му в района, както и на радио 1 и Нюз! Ако бяха на хотела в Слънчев Бряг, където са Фреш и Фокус, нямаше да се хващат дори и около Карнобат. 98.0 са го пипали обаче. Тук в Бургас обикновено все ми излизаше леко кофти, а сега ми се струва доста по-добре.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 17 Авг 2020, 18:46

jorko написа:
MCKristiyanPro написа:Днес за връщане, Авторадио от Несебър издържа ПОЧТИ ДО СЛИВЕН!!!

Все пак е на Еделвайс, като твърде много помага тази кула за покритието му в района, както и на радио 1 и Нюз! Ако бяха на хотела в Слънчев Бряг, където са Фреш и Фокус, нямаше да се хващат дори и около Карнобат.

Да, защото от Авторадио се стараят хитро да покрият колкото се може повече само с няколко предавателя и успяват - щом хващам 100-ватовото Авторадио от Елена чак в с. Горно Трапе!

jorko написа:98.0 са го пипали обаче. Тук в Бургас обикновено все ми излизаше леко кофти, а сега ми се струва доста по-добре.

Нека. Миналата година в Бургас на ръчно търсене хванах турска станция на 98, което ме учуди, мисля, че започваше с R - Radyo R...
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 19 Авг 2020, 16:24

По Авторадио са добавили песента на Nelly Furtado - Say It Right, но в ремикс от Divolly:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 03 Сеп 2020, 15:51

Ще е хубаво Авторадио да го пуснат на местата на някои регионални радиа, които излъчват същия тип музика, а радиото на Нова (Nova News) няма нищо интересно (само новини, реклами и някои предавания от Нова, които мога да ги гледам по телевизията). За регионални радиа, на които Авто може да тръгне, давам пример за 999, Радиа Нова 101.7, Бумеранг, Вис Виталис, Силвър или Хот ФМ от Враца (защото първо - 2 регионални за 1 град като Враца станции не са малко и второ - Авторадио не се лови около и във Враца заради Play радио от Сърбия), може и на Нова Нюз.
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 03 Сеп 2020, 16:16

Точно обратното ! По-добре ще е на мястото на Авторадио да се излъчват местни радиостанции, но това е една мечта и нещо, напълно невъзможно. За първи път виждам човек, който иска на малкото останали местни радиостанции да зазвучи ,,радио", което не доставя никаква информация, а само музика - накратко, USB излъчващо музика в ФМ обхвата. Радиото не е само едно USB с музика и тук-таме да се пуска трафик инфо на запис. Радиото трябва да е източник както на информация, така и на музика. Който иска само музика, да си пуска USB. Kакво е това желание, на мястото на трудно издържащите се заради ,,прекрасната" ни родина местни радиостанции да започне излъчване на компютри ? Авторадио го харесвам, слушам го където има покритие, но никога не бих искал да звучи на мястото на местни радиостанции, за жалост това се случи с едно от малкото останали местни радиостанции във Видин - радио Скай. И също - кой би слушал Авторадио във Враца при наличието на цели 2 местни радиостанции - докато ние тук в Североизтока закрихме радио Оберон Макс, НРТ, Фаворит и т.н. и мечтаем за качествена местна програма, хората където имат възможност да слушат местна програма, не слушат - просто нямам думи.....
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !
pinko
100+
100+

Мнениеот pinko » 03 Сеп 2020, 17:48

Енерджи, момчета, Енерджи. Има най-голямата аудитория от всички радиа на групата. Най-много реклами, спонсори, игри, живи излъчвания и онлайн слушатели от всички станции на групировката.
Не очаквайте Сити, Вероника или Радио 1 рок да се развиват.
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 03 Сеп 2020, 19:23

Авторадио е добре, но според мен бъдещето му е ясно - след време ще стартира Сити на неговото място, то това сигурно е повече от ясно, но какво чакат ? Явно има набелязан град, където искат да пробие тяхна радиостанция ?
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !
pinko
100+
100+

Мнениеот pinko » 03 Сеп 2020, 19:48

При Енерджи има доста неща в рикуестите, които не звучат често. Има достъп до листите, всеки може да ги види. Да, има си и баналните неща, но има и добри попадения.
Само ще допълня. Пловдив, Стара Загора и по морето, Енерджи преобладава. Такива са ми наблюденията и за Русе.
Темата е за Авто все пак. Не е лоша станцията. Особено вечер :)
user4free
Нов
Нов

Мнениеот user4free » 06 Сеп 2020, 12:36

Това радио, за да изпълни целта си и да бъде наистина полезно, имплементирайки така липсващата култура за подаване на трафик информация в реално време, трябва стратегически да „надупчи“ още доста ключови точки до „магистрали“ и пътища в България, може да са и по-малки населени места. Например между София и Петрич, по Хемус, Тракия, Пловдив - Свиленград. Но не съм убеден в положителните планове за развитие на това радио...

Назад към