Авторадио - Любимите ти песни за пътуване

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Re: Авторадио

Мнениеот MCKristiyanPro » 25 Дек 2020, 18:03

От Авторадио май са излязли в зимна ваканция - няма Авторадио Топ 20. Интересно ми е някои предавания дали отсъстват и по другите радиа...
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 25 Дек 2020, 20:57

MCKristiyanPro написа:От Авторадио май са излязли в зимна ваканция - няма Авторадио Топ 20. Интересно ми е някои предавания дали отсъстват и по другите радиа...

При други не отсъстват - по Вероника си вървят ретро миксовете 6 без 10 (тази вечер имаше, утре пак ще има), дори на 31-ви ще има още по-специален (ще започне в 17:50 и ще приключи в 03:00, поне така беше миналата година, дано и тази година е така), по Сити си върви класация CITY TOP 50 (тези две радиостанции са в една медийна група с Авторадио)...

То плейлистата на Авторадио се получава от смесването на музика от Енерджи, Сити, че дори и Вероника. Наскоро беше споделил, че се излъчва песента ,,Красиви лъжи” на Криско и Галена, не ви ли пуснаха и техния ,,Кавала кючек” за Нова година, че да се развихрят слушателите в Елена и Ябланица :D - при Вероника ротацията все още е малка...
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 26 Дек 2020, 20:44

ShukiBG написа:
MCKristiyanPro написа:От Авторадио май са излязли в зимна ваканция - няма Авторадио Топ 20. Интересно ми е някои предавания дали отсъстват и по другите радиа...

При други не отсъстват - по Вероника си вървят ретро миксовете 6 без 10 (тази вечер имаше, утре пак ще има), дори на 31-ви ще има още по-специален (ще започне в 17:50 и ще приключи в 03:00, поне така беше миналата година, дано и тази година е така), по Сити си върви класация CITY TOP 50 (тези две радиостанции са в една медийна група с Авторадио)...

То плейлистата на Авторадио се получава от смесването на музика от Енерджи, Сити, че дори и Вероника. Наскоро беше споделил, че се излъчва песента ,,Красиви лъжи” на Криско и Галена, не ви ли пуснаха и техния ,,Кавала кючек” за Нова година, че да се развихрят слушателите в Елена и Ябланица :D - при Вероника ротацията все още е малка...

Добре, че не са пуснали кючека... иначе нямаше повече да слушам Авторадио повече.
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 27 Дек 2020, 16:05

Авторадио Топ 20 се върна... явно пак по някаква причина отсъства от петък. Спомням си, че по-рано през тази година пак имаше период, от който класацията не присъстваше в петък 18:00. :/
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 30 Дек 2020, 07:48

MCKristiyanPro написа:Авторадио Топ 20 се върна... явно пак по някаква причина отсъства от петък. Спомням си, че по-рано през тази година пак имаше период, от който класацията не присъстваше в петък 18:00. :/

Този чарт има ли водещ?
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 30 Дек 2020, 09:55

Не!
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 30 Дек 2020, 16:59

ЖОРО написа:тогава това не е никакъв чарт а и важното е че това подобие на радио отпада след изборите :D :D

A какво ще се случи с него след това? ???
Аватар
viliqnko.petkov
500+
500+

Мнениеот viliqnko.petkov » 30 Дек 2020, 18:37

prassyo написа:
ЖОРО написа:тогава това не е никакъв чарт а и важното е че това подобие на радио отпада след изборите :D :D

A какво ще се случи с него след това? ???

Може на някои от честотите - като Несебър и Ябланица да тръгне Energy, а на други - City.
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 30 Дек 2020, 19:06

viliqnko.petkov написа:а на други - City.

А дано ! Супер ще е, Сити да си разшири покритието и да върне СВОИТЕ честоти за Русе и Велико Търново, а честно да ви кажа, очаквам и изненада, Вероника да получи честотата на Авторадио за Царево например и така да си запази излъчването в Югоизточна България - сега 97.3 Варна си покрива района, но след стартирането на радиостанция на 97.4 от Царево, приема на Вероника 97.3 от Варна доста ще се влоши...

А някакви предположения за бъдещето на неговия брат (Старт ФМ) след изборите имате, ли ?
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)

Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 30 Дек 2020, 20:38

ShukiBG написа:
viliqnko.petkov написа:а на други - City.

А дано ! Супер ще е, Сити да си разшири покритието и да върне СВОИТЕ честоти за Русе и Велико Търново, а честно да ви кажа, очаквам и изненада, Вероника да получи честотата на Авторадио за Царево например и така да си запази излъчването в Югоизточна България - сега 97.3 Варна си покрива района, но след стартирането на радиостанция на 97.4 от Царево, приема на Вероника 97.3 от Варна доста ще се влоши...

А някакви предположения за бъдещето на неговия брат (Старт ФМ) след изборите имате, ли ?

Ми Старт ФМ беше като Фреш 2, уж щеше да е спортно радио, ама не...

Интересно ми е защо някои юсъри от форума само искат Авторадио да изчезне... ей така. Какво ви е направило радиото, че искате да го гоните от българския ефир?! :rtfm
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 30 Дек 2020, 20:52

Не знам дали ще изчезва или не, само че хората масово си го пускат онлайн и си го бичат в колите :D Като казвам масово, често го чувам на места, където не се лови ефирно, значи се слуша от стрийм и го пускат през bluetooth до колоните. От какъв зор се слуша точно това мога само да гадая, но аз лично вече го чувам наравно с Веселина, то и като звучене си е донякъде такова :D
Ваши Професионални Величества, Вие никога няма да завъртите Tom MacDonald - Clown World и всички знаем защо.
https://open.spotify.com/playlist/5u8tJ ... HbOuD2M8Om
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 30 Дек 2020, 21:44

MCKristiyanPro написа:Ми Старт ФМ беше като Фреш 2, уж щеше да е спортно радио, ама не...

Интересно ми е защо някои юсъри от форума само искат Авторадио да изчезне... ей така. Какво ви е направило радиото, че искате да го гоните от българския ефир?! :rtfm

От нас юзърите нищо не зависи. Норамално е, да не се иска Авторадио с баналната вече чужда музика, която се препокрива с много други бг радиостанции. Не разбирам обаче, защо искат да гонят Вероника ? Има много радиостанции с музика, каквато пуска и Авторадио - Енджой, Фреш, Сити, Нова нюз, че дори и Енерджи. По всичките е звучала Jerusalema например. На национално ниво има Вероника и Веселина. Докато Jerusalema се чува в много радиостанции, например Crveno на Ceca например може да се чуе само в ефира на Вероника...
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)

Shaker
100+
100+

Мнениеот Shaker » 04 Яну 2021, 22:15

Видях че Авторадио има вече ново лого и май са официализирали, че е част от Фреш Медия.
Аватар
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 04 Яну 2021, 23:44

По-скоро решиха да си съберат радиоточките за слушане в едно общо приложение RadioPlay.bg
Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 08 Яну 2021, 18:17

Странно лого, предишното изглеждаше по-добре.
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Re: Авторадио - Любимите ти песни за пътуване

Мнениеот MCKristiyanPro » 19 Яну 2021, 15:03

Явно са приложили промените и към сайта. Изображение
http://www.avtoradio.bg
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 23 Яну 2021, 20:18

То пък едни промени... Не беше нужно цял скрийншот да публикуваш за това подобие на страница. Както забелязваме съвсем характерно и за другата програма на ''РТЕ Нет'' е съществуването на нещо като сайт... Продължава да буди интерес съдбата и на двете, новият собственик на НБГ - Юнайтед груп едва ли ще продължи да се занимава с радиото.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 16 Фев 2021, 16:37

От преди малко няма звук по Авторадио :D Преди малко слушах в Winamp и го спрях за малко, сега си го пускам и няма звук - всичко се свързва перфектно и излиза име на песента - Avto Radio - Avto Radio [Avto Radio] :O

Тръгна веднага като качих мнението :O от средата на песента.
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
partyfm
100+
100+

Мнениеот partyfm » 16 Фев 2021, 17:56

Само на мен ли ми се струва че са пипали нещо по звука на aac+ стрийма?
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 16 Фев 2021, 18:10

Аз не знам какво са пипали/пипат, но бих им предложил да пипнат това покритие и да раздадат честотите на това радио на Сити, Нова и Вероника. Аз наистина не мога да си обясня, защо все още това радио съществува - то е безсмислено направо. Това си е чисто кошче на песните от Енерджи и Сити - буквално след като една песен е звучала доста време и вече е остаряла при Сити, тя отива при Авторадио (примери са песента на Гери Никол - Гледай ме и мой фаворит Rosalia - Tkn - буквално един ден втората песен звуча в 12часа по Авторадио и после я пуснаха преди 15часа :o ) - смятайте, това са мои кратки наблюдения само на АМ ,,Хемус" от Девня до Варна на 94.4MHz. Просто тези от Фреш Медиа България (според мен) големи простотии вършат - досега можеха да заменят Радио 1 от РРТС Еделвайс (Слънчев бряг) с Вероника/Нова и Авторадио 500вата от РРТС Еделвайс (Слънчев бряг) със Сити/Нова - колко ли време ще оцелее това Авторадио - те май правят някакъв норматив за програмите заради DAB+-a . Много жалко, че много хора се хващат да слушат ,,това чудо на чудесата” и стимулират тази група да прави все повече такива смешни ,,радиопрограми”. Докато българите не се събудят и не разберат, че слушат постни продукции(то дори при Радио 1/1 Рок и такава липсва) доста такива пародии ще ни превземат скромния ефир. Вероника, която хубаво беше оплюта още в началото на тази тема е в пъти по-смислена радиопрограма и не представлява ,,кошче” в медийната им група - и новини си има, и ретро микс си има, специални ретро миксове на празниците и специален такъв за Нова година (къде е Авторадио по това време). Според мен до DAB+а ще стои Авторадио и след това на всичките му FM честоти ще цъфнат Сити/Нова/Вероника - а дано :D
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)

Назад към