Авторадио - Любимите ти песни за пътуване

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Meloman № 1
500+
500+

Re: Авторадио - Любимите ти песни за пътуване

Мнениеот Meloman № 1 » 18 Фев 2021, 16:25

Да не е ново по вид съдържание също е ок, само да има някакъв вид... Nova News, докато беше Аура до септември 2015, го слушах, защото ми беше любимото CHR радио, без дори да е такова по лицензия. При Авто е същата работа. Малко ми е чудно защо са заявени изобщо профили на аудиторията и формати в лицензиите, а не се напише само едно "политематичен/музикален" и готово, то е ясно, че нито има кой да прави мониторинг, нито има кой да спазва каквото и да било, поне да не си кривят душите.
Ваши Професионални Величества, Вие никога няма да завъртите Tom MacDonald - Clown World и всички знаем защо.
https://open.spotify.com/playlist/5u8tJ ... HbOuD2M8Om
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 18 Фев 2021, 16:48

Meloman № 1 написа:Да не е ново по вид съдържание също е ок, само да има някакъв вид

Че сегашния му вид какъв е - аматьорски сайт, манджа от Сити и Енерджи, на сайта им снимки от Арда (където дори не се хваща), трафик на запис (който актуално на всеки час съобщават от Фокус на живо и другите радиостанции на Фреш Медиа) - от цялото радио само специалната музика от 20 до 22 часа става за нещо. Представям си колко са мислили за предавания, видели че Енджой и Фреш правят топ 30/40 - и тези си рекли да направят същото, но с различно число за да са оригинални -> 20 :Clap - поне през другото време да ретранслират Сити/Нова..
Проблема наистина не е при Авторадио - СЕМ е огромният проблем -> те допускат такива ,,радиостанции - компютри" до нашия ефир..
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 19 Фев 2021, 23:10

Обичайно за пародия на радио - само ценители без вкус биха се подложили на подобни мъки. За жалост програми като тази и Енджой се наложиха като любими на масовата аудитория, на която липсва вкус и претенциозност.
Аватар
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 20 Фев 2021, 00:30

hot_fan написа:Авторадио за мен е една от станциите, която няма никаква концепция и като музикално съдържание и като програма.
То даже не би трябвало акцентът да е музикалното съдържание, някакъв забавен топ 20, а да има дори цели предавания за трафик информация и автомобили, но как да е, кауза пердута. Защо се оказа, че дори по радиата-телевизии bTV Radio и Nova News все пак има някаква собствена продукция, колкото и разностранна като тематика да е тя, май по второто даже се четяха книги вечер или през нощта и някаква Ралица беше водеща от 13 до 16, после бяха Милен Цветков и Даниел Петканов, но веднъж в седмицата. В onlineradiobox дори пише само краткото "Auto Radio играе само най-добрата популярна музика", все се случва да преведеш нещичко с Google Translate, ама пък и за едно такова изречение...
BestRadio написа:За жалост програми като тази и Енджой се наложиха като любими на масовата аудитория, на която липсва вкус и претенциозност.
На аудиторията не й липсва вкус, липсват радиата, които да го предложат. Ако имах любими програми, които следях с интерес само до миналия месец, сега спокойно мога да си кажа, че не съм пускал радио от 2 седмици. Разбира се, някои проучвания твърдят, че 88% от населението слуша радио, само че в същото време 62% били заявили, че си пускат за по-малко от 30 мин. Знам дори как - включват, превъртат ефира или запаметените и изключват след 5-10 мин. Телевизия, интернет и дори печатни медии изпреварват радиото. Вероятно хората, които истински обичат радиото и се интересуват, са само слушателите, но не и екипите... Всяка схема може бързо и лесно да бъде манджа с грозде винаги, когато не му се занимава на дадения човек. Когато някой предлага това и заявява "като не ви харесва, намерете си друго радио", обикновено се получава така, че накрая май няма никакви реакции на постовете му в социалните медии и в един момент трябва да си ги харесва сам, заедно с колегите си, както от лични профили, така и като самата страница, за да се съберат аджеба десетте лайка... Аз съм напълно сигурен в такива все по-чести моменти, че в радиата не се мисли за друго, освен за аудиторията.
Благодаря и аз и наздраве! :Drunk

PS: Виждал съм тук преди години някои потребители, които са заявявали нееднократно, че са професионалисти, да наричат определени групи от слушатели "пациенти". С подобно уважение се постигат и подобни резултати.
Ваши Професионални Величества, Вие никога няма да завъртите Tom MacDonald - Clown World и всички знаем защо.
https://open.spotify.com/playlist/5u8tJ ... HbOuD2M8Om

Назад към