„Гонг“ замлъква от Нова година

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Du4e
Нов
Нов

Мнениеот Du4e » 27 Окт 2006, 09:15

защо да нямат бъдеще? това радио отразява мачоврте от BG първенството, мачовете на нашите отбори в Европейските турнири, другите спортове, спортните теми от деня и др. или трябва да си купувам спортен вестник всеки ден?
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 27 Окт 2006, 12:57

[quote=""михаил""]Не съм чорбар, нито пък левскар и не знам защо сте останали с това впечатление. Спортните радиостанции нямат бъдеще у нас пък и честно казано са излишни според мен. Който иска спорт да отива и да гледа на живо или пък по телевизията,Какъв е тоя мерак да слушате какво става по радиото по време на някой мач например? Нали после ще видите репортажа по новините. Няма да дойде края на света. :da: :da: :da:[/quote]
Мдам! И аз бих се присъединил към това мнение, но има едно но! В България повечето телевизии са галвотии на биквадрат! Предпочитат да дават някой малоумен сериал или кой знае какво само да не си нарушат програмата с някой български двубой. И какво остава накрая...остава радиото, което пуска коментар. Да, и аз не бих слушал радио, при положение, че дават мача който ме интересува, но...да си спомним Ливърпул-ЦСКА, където никоя от "хубавите" ни национални телевизиики не се бръкна в джоба да закупи правата. Който имаше подходящо сателитно оборудване се побърка да върти чинията и да гледа мача по някаква катарска телевизия. А, за тези, които нямат сателитни оборудванета...!? Остана Дарик, за тези, които го приемаха. Лично аз извадих късмет, че бях в един интернет клуб в Троян и бяха пуснали излъчването през интернет. Ето затова са полезни спортните радиостанции. Пък и да не забравяме спортните обзори. Те не са малко нещо, за хората, които активно играят на Еврофутбол или някаква друга форма на спортен хазарт. А тези хора не са никак малко в България.
Трябва спортно радио и ми е чудно как едно такова няма пари! Може би заради водещи, кой знае. Лично аз не слушам Гонг, първо защото не се приема в градовете, където съм, и второ - защото водещите им са под всякаква критика, когато коментират някой мач. Супер арогантни хора! Е, когато нямам избор ги търпя по Дарик, но иначе никак не ми харесва държанието им.
Luzius13

Мнениеот Luzius13 » 27 Окт 2006, 13:41

[quote=""михаил""]Не съм чорбар, нито пък левскар и не знам защо сте останали с това впечатление. Спортните радиостанции нямат бъдеще у нас пък и честно казано са излишни според мен. Който иска спорт да отива и да гледа на живо или пък по телевизията,Какъв е тоя мерак да слушате какво става по радиото по време на някой мач например? Нали после ще видите репортажа по новините. Няма да дойде края на света. :da: :da: :da:[/quote]

Ти явно не си фен и не разбираш какво става в душата на истинския фен. Сигурно ако ти кажа, че когато по време на мач на Левлски ми се налага да пътувам някъде, направо умирам ако няма радио в колата. Най-вероятно ще решиш, че съм луд, обаче това отново доказва тезата ми - ТИ ТЕ СИ ФЕН и нямаш право да съдиш за това дали ни трябва или не ни трябва спортно радио. Аз съм свободен човек и имам право да се наслаждавам на хобито си...
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 27 Окт 2006, 14:00

Na[b]i-posle tezi tapanari shte sprat da ni tormoziat s tapanarshkite si pristrastni komentari, koito v goliamata si chast sa neverni i belkem se poiavi niakoi po-svesten na tiaxno miasto inache i toi shte umre
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 27 Окт 2006, 14:09

Сбогом Радио Левски няма да ни липсвате с пристрастните си коментари :focus: :focus: :focus: :vikam: :vikam: :vikam:
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 27 Окт 2006, 16:17

[quote=""Du4e""]защо да нямат бъдеще? това радио отразява мачоврте от BG първенството, мачовете на нашите отбори в Европейските турнири, другите спортове, спортните теми от деня и др. или трябва да си купувам спортен вестник всеки ден?[/quote]
Само че, частично нелегално.
Аватар
Тони
100+
100+

Мнениеот Тони » 27 Окт 2006, 16:23

Жалко за радиото... Сега българите по чужбина, които нямат възможност да следят по телевизията българският национален отбор няма да могат дори и да слушат по радиото развоите на мачовете! И засметка на това, какво? Поредното чалгарско радио... :mad: :( :shock:
Изображение
Аватар
tv6
100+
100+

Мнениеот tv6 » 27 Окт 2006, 19:26

извинявай много, но тези мачове се предават по Дарик радио и Хоризонт. Дори по Хоризонт повечето пъти са с перфектен звук, с пулт директно от стадиона, докато по Гонг от GSM
img]http://www.estnet.bg/site/images/programs/client_30.gif[/img]
Sofia, Bulgaria 95.7 FM
Beograd, Srbija 89.4 FM
Pri?tina, Kosovo 88.6 FM
Tiran?, Shqip?ris? 106.0 FM
Bucure?ti, Romania 88.5 FM
crimson

Re: Най-после една хубава новина

Мнениеот crimson » 27 Окт 2006, 21:35

[quote=""михаил""]Най-накрая една хубава новина. Време беше и последното тъпо спортно радио да изчезне. Спортните радиа както казах преди време са най-голямата глупост. Единственото хубаво нещо на това радио а и на Гонг също е че най-накрая ще изчезне. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Аман от специалисти! За малко да си изпусна нервите :D - Ама той горкия слушател не е виновен че му е ампутирана спортната култура! Човечеството затлъстява в световен мащаб! А най лошото е че затлъстяват мозъците! Така бавно и полека започваме да се превръщаме в .... няма да казвам какво! Като ти пречи радиото врътни си настройката и си хвани някоя от останалите жълти станцийки в твоя град! Вместо да сипеш компетентност и крайни мнения из форума! За тези другите псевдофенове ще спомена че "Радио Левски" не е точен епитет, въпреки че доста от коментаторите залитат на тази тема! Аз например съм привърженик на ЦСКА и харесвам Гонг заради актуалната информация и дискусиите! В спор(т)а се ражда истината!
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 27 Окт 2006, 23:22

а някой да знае, че повечето мачове с пратеници на Гонг в чужбина се предават от гледане на мача по :wink: ТВ в хотелската стая на "пратеника на Гонг"?!
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
Цецо

Мнениеот Цецо » 28 Окт 2006, 00:47

[quote=""a69""]а някой да знае, че повечето мачове с пратеници на Гонг в чужбина се предават от гледане на мача по :wink: ТВ в хотелската стая на "пратеника на Гонг"?![/quote]
За мен е важно да се предава, не ме интересува как! След като на минутата знам какво става! И ми писна буквално да чета как някой бил доволен от това че спират това радио, колко не харесвали това или онова в него! Ами просто тогава не го слушайте. Някой насила да ви е наистроил честотата или да ви го е пуснал по радио точката???? Амам от всезнайковци, аман :x :x :x
Аватар
Тони
100+
100+

Мнениеот Тони » 28 Окт 2006, 01:54

[quote=""tv6""]извинявай много, но тези мачове се предават по Дарик радио и Хоризонт. Дори по Хоризонт повечето пъти са с перфектен звук, с пулт директно от стадиона, докато по Гонг от GSM[/quote]
това не го знаех... S) ама все пак мисля, че по дарик и хоризонт не предават мачове на любимия ти отбор от бг? (или пак съм в грешка) :)
аз си оставам на поцизията, че трябва да има поне едно спортно радио в БГ!!! (пример във Франция има поне 3 радиа които излъчват тукашната "А" група :da:
Изображение
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 28 Окт 2006, 11:01

аз например слушах мача за суперкупата на България (при който ЦСКА спечели) по Хоризонт. Перфектен звук, с пулт от стадиона. Все едно студиото им беше на стадиона. Докато Дарик радио Гонг предаваха от телефон и се чуваше отвратително, защото публиката се чуваше по-силно от прегракналия им кореспондент. Поне можех да ги сравня.
Мача Вердер-Левски пак беше с много по-добро качество по Хоризонт, сравнение с това на Гонг-Дарик. И отново предпочетох Борислав Нинов и Калин Катев пред Вальо Грънчаров и онзи грачещия Стефан Стоянов.

По принцип Хоризонт предават много мачове и с добро качество, но ги прекъсват на всеки кръгъл час, заради новините!
Но това правят и Дарик радио заради техните си новини, така че... без Гонг, ще си останем на Хоризонт и Дарик, демек, с прекъсванията
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 30 Окт 2006, 11:18

Гонг никога не е влизало в "черен списък на УЕФА", а в черния списък на една жена, която - изпратена от "Хоризонт" - представлява България (???) в EBU. Недейте да манипулирате така читателите тук.

Гонг има най-много командировъчни разходи за директни предавания измежду всички медии в България, в т.ч. телевизиите. Тези инвестиции се правят не за предавания от телевизора в хотелската стая! Отново - недейте да манипулирате така.

Всичко останало, написано тук, е ОК като мнения. Моето лично наблюдение: колегите от Комюникорп са перфектни като отношение спрямо предишния собственик на Гонг; той обаче не е перфектен към работещите. Те (например Томислав) разбраха доста СЛЕД като сделката бе факт... какво да коментирам повече. От друга страна, първоначалните планове на Комюникорп бяха твърдо за развитие на спортната програма; ненадейно се оказа обаче, че по-скъпо от спорта е само news-форматът; такава грешка в бизнес плана им върви към поправяне.
Под перфектност на отношението на Комюникорп разбирам например връщането на търговската марка "Гонг", безхаберно забравена от предишния собственик при преговорите. Нека не правим глупави протести спрямо коректни хора!
Аватар
az.com
100+
100+

Re: „Гонг“ замлъква от Нова година

Мнениеот az.com » 30 Окт 2006, 14:08

[quote=""Anonymous""][quote=""Anonymous""][quote=""Anonymous""][quote=""Anonymous""] СУПЕР!!! ДОЛУ ГОНГ!!! ДОЛУ БОКЛУЦИТЕ НА ТОМИСЛАВ!!![/quote]

:lol: :da: :lud: браво :P:[/quote]
Какво ли би могъл да отговори човек на такъв "високо интелигентен" пост??? Кой е боклук от екипа на Гонг? Или аз по-скоро смятам, че сте някои комплексирани чорбари, на които тази новина им достави душевна чекия. Радвате се, че България остава без специализирано спортно радио, а на негово място ще звучи музика на едни високоплатени курви ли? Повече няма да ви коментирам, защото и това не заслужавате! Айде със здраве[/quote]

Приятелю, добре би било да правиш разлика между специализирано спортно радио и специализирано клубно радио![/quote]

Това последното го каза на място !!!
4 часа модерен фолк и супер хитове - ХИТ РАДИО УЛТРА

http://www.radioultra.biz ..:::::...... http://www.radiovega.biz
>>> http://radioultra.tk/ <<<

Слушай новото РАДИО3 Хитове и евъгрийн!
RADIO3 - http://www.radio-3.net
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 02 Ное 2006, 10:53

[quote=""Anonymous""]И Спорт и Гонг ги затриха едни и същи тъпаци! Гейовете около Наско Генов! :x[/quote]
Това е единственното вярно твърдение по темата! Янчовичин и Грозев са хора много далеч от идеята как се прави радио, което е жалко защото имат претенции. Наско пък се осира с глупави тези. Не са парите най-важното на този свят момчета. Има и други ценности. Потърсете ги, ако не Ви е късно!
Аватар
N_i_x_e_n
100+
100+

Мнениеот N_i_x_e_n » 02 Ное 2006, 12:35

тази 4естота не и върви едно време не можех да повярвам че спират Тангра ...тъкмо свикнах и почнах да харесвам Гонг сега и то си заминава
Изображение
SONY st-s590es
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 01 Дек 2007, 19:31

1 година без радио Гонг
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 01 Дек 2007, 19:35

C.R.U-TO написа:1 година без радио Гонг

Ура! :Clap
Радиото е едно- Витоша е то!!!
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Дек 2007, 20:14

Durli написа:
C.R.U-TO написа:1 година без радио Гонг

Ура! :Clap

Колкото и да мразиш Гонг, не ми се вярва да не го предпочиташ пред Вероника? Нали в Тройка на разсъмване говорихте против чалгата тия дни?

Назад към