Deep Radio & Deep Lounge

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
deep_radio
Нов
Нов

Re: Deep Radio & Deep Lounge

Мнениеот deep_radio » 24 Юли 2018, 23:53

lubopitno написа:Днеска съм го откарал на спам, да се разпиша и тука. :D Жоро, няма как да не следиш какво правят твоите холандски колеги от Deep. Със сигурност в основния канал можеш да приложиш ако не ротацията, поне техния стил на селекция. Тяхното повече ми бие на CHR dance, твоят проект е повече rhythmic, който даже не е типичен за нашите географски ширини, лично мнение. Аз си мисля, че по-скоро тек хаус диджеи от България са по върховете на класациите за продажби, а не изброените от теб, но как да е. Апропо, няколко дена подред хванах Walks Like Rihanna на 3-4 часа сутрин, не знам защо това е така. :D

Че защо трябва да се копира основния канал не разбрах ? който иска цъка на на Дийп НЛ .. който иска цъка Дийп БГ .. :-)
CHR rhythmic - залагам именно поради факта че не е типичен за нашите географски ширини.. не може всичко да е едно и също :D :D :D

Друго повече не мога да кажа.. а Дъ Уантед си ги чул .. в блока 2013-2014-2015.. :D :D :Blink :Blink
Bg543f
100+
100+

Мнениеот Bg543f » 25 Юли 2018, 11:43

На мен българската версия ми харесва повече от холандската.
lubopitno
Нов
Нов

Мнениеот lubopitno » 26 Юли 2018, 18:32

Вика
няма да има РАП .. това е гарантирано !

и върти Наско Колев. Еми, честна дума, не знам защо това е така. Извинявай, ама съм го изпусна́л тоз момент, когато е пробил на каквато и да било международна сцена, както и другият с него. Или пък според теб се прави на рапър и всъщност не е, не знам, не знам... :D
deep_radio написа:Дъ Уантед си ги чул .. в блока 2013-2014-2015..

Мани, ми аз ги чух два дни подред по едно и също време няколко пъти. Ако имаше седмичен топ 50, щяха да влезнат. :D Тука супер нарцистично ще се самоцитирам:
можеш да приложиш ако не ротацията, поне техния стил на селекция.

Почерк, не плейлист 1/1. Пък и в Deep54 да е, пускай повече фънк-хаус неща.
Аватар
deep_radio
Нов
Нов

Мнениеот deep_radio » 26 Авг 2018, 13:52

Deep Radio през новият сезон ще заложи на повече денс музика от близкото минало и днес.
Големи промени към този момент няма да има
"House Session" всеки делничен ден от 12 до 14 ще ни представят най доброто от каталога на нашите партньори Seta Label
"Deep Wave" или часът за синти и уейв музика вече ще е само в неделя от 22 до полунощ
Вечерната програма ще остане не променена т.е всички DJ предавания ще се излъчват от 20 до 00.00
от Понеделник до Петък

Deep Lounge се завръща на 3ти септември . През новия сезон ще заложим повече на Chillout и World музиката .
"Deep Cafe" сутрешния музикален блок ,ще е от 8 до 11
"ChillZone" ще бъде вече от 11 до 14
"Lounge Party" остава от 14 до 18
"DinnerZone" блокът с джаз минава в 18 до 21
зоната за World музика "Deep Travel" ще започва в 21.00 до полунощ .
"Sex Lounge" от 00 до 06.00
"NatureSound" или блокът за медитация ще е от 06 до 8.00
Сподели мига ! с Deep Lounge

От 3ти Септември Deep 54 с нова програма
"House Session" (R) от 9 до 11
"54 Hits" от 11 до 18
"In_The _Mix от 18 до 21
"Dance ClassiX" от 21.00 до полунощ .

Програмите на Deep Radio ще откриете на http://www.deepradio.eu , както и в най големите радио платформи tuneIN, MyTuner,Radio.net и много други !
secet
100+
100+

Мнениеот secet » 17 Дек 2018, 19:33

Да не би да планирате пускане на радиото и на FM честоти? Понеже на сайта пише - FM, DAB, Satellite?
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 17 Дек 2018, 23:29

secet написа:Да не би да планирате пускане на радиото и на FM честоти? Понеже на сайта пише - FM, DAB, Satellite?

Принципно планираме за цифрово ефирно и на сателит за ФМ честоти също имаме интерес. но за сега не мога да кажа къде точно..

Назад към