Какво ще става с Хит Радио. Пайнер е при Веселина !

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Amigo
Нов
Нов

Мнениеот Amigo » 02 Яну 2007, 07:53

Какво ще се случи с Хит Радио ? От Пайнер са сключили вече договор с Веселина за нещастие на Communicorp. Явно нещо не са се разбрали с Димитровградския boss.

Явно този път SBS направиха умен ход и прецакаха конкуренцията. Освен това Веселина тук започна да звучи доста добре, скоро и в страната ще могат да се убедят че съм права.

Дали пък с Гонг няма да стане каквото се случи с Енерджи - много шум за нищо само язък за барута :(
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 02 Яну 2007, 11:02

пак ще го кажа очаквайте изненади от сбс за веселина. преди скочих срещо новия им програмен директор но като гледам от няколко месеца програмата е все по добре се развива изчакайте и ще видите какво ще стане. а че сбс разби конкурунцията това е така
Аватар
Аз съм
Нов
Нов

Мнениеот Аз съм » 02 Яну 2007, 12:15

Добре де Веселина като имат договор с Пайнер,друг не може ли да има договор с Пайнер???
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 02 Яну 2007, 12:22

може да имат но доколкото чувам всички други радио програми са получили любовни писма от инж. димитров с изключение на сигнала + с който вече имат общи предавания тв планета и радио сигнал +
Аватар
Аз съм
Нов
Нов

Мнениеот Аз съм » 02 Яну 2007, 12:48

Това е добре ако е така.Значи скоро ще затихне шума около една от софииските радиостанции.
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 02 Яну 2007, 13:03

[quote=""Аз съм""]Това е добре ако е така.Значи скоро ще затихне шума около една от софииските радиостанции.[/quote]коя имаш предвид уточни
Аватар
Аз съм
Нов
Нов

Мнениеот Аз съм » 02 Яну 2007, 13:30

93.9
Аватар
Xemyc
100+
100+

Re: Какво ще става с Хит Радио. Пайнер е при Веселина !

Мнениеот Xemyc » 02 Яну 2007, 14:58

[quote=""Amigo""]

Освен това Веселина тук започна да звучи доста добре, скоро и в страната ще могат да се убедят че съм права.

[/quote]

Не знам къде е това тук, но в Ямбол Веселина може да се каже, че просто я няма. (Не че друго радио има) На 2-3 километра от предавателя сигнала става толкова слаб, че в колата започва да свисти, пращи .... све едно слушам радиостанция от 100 км. У дома си с джобно радио сигнала е по-силен на трите национални радиостанции отколкото на Веселина!
А звукът който се чува е отрватителен. Под кулата (на 20 м. от нея) звукът е с много неприятно съскане (на говора), а на музиката е като свистене.
Влошаването е от повече от месец, а в последните дни става все по-лошо!
За сега промяната при нас е все към по-лошо. Чакаме го това по-доброто. И ако може дайте някакъв саит, адрес (работещ) на това радио. Човек няма на кого да се оплаче дори! Па и да се похвали ако има за какво! :roll:
Amigo
Нов
Нов

Мнениеот Amigo » 02 Яну 2007, 19:39

В София са с добро качество, дори доста добро
Аватар
B-92
100+
100+

Мнениеот B-92 » 02 Яну 2007, 21:16

kakvo hit radio, kakvi 5 leva.
kolko naivni hora ima v tozi forum... lele
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 02 Яну 2007, 21:41

Добре де, аз така и не разбрах кога ще тръгва Хит Радио и дали само поп-фолк музика ще се излъчва по него ?
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 03 Яну 2007, 00:58

Довчера бях в Сливен и установих, че Веселина си се хваща в моя град под Сините камъни така, както се е хващала и преди - без никакъв проблем. Не знам защо вие в Ямбол, дето сте по-близо до предавателя и наситеността на сигнала ви би трябвало да е много по-голяма, я хващате по-зле. Да не би да са си насочили антените да светят в Сливен.
Аватар
az.com
100+
100+

Мнениеот az.com » 03 Яну 2007, 02:40

[quote=""Xemyc""][quote=""Amigo""]

Освен това Веселина тук започна да звучи доста добре, скоро и в страната ще могат да се убедят че съм права.

[/quote]

Не знам къде е това тук, но в Ямбол Веселина може да се каже, че просто я няма. (Не че друго радио има) На 2-3 километра от предавателя сигнала става толкова слаб, че в колата започва да свисти, пращи .... све едно слушам радиостанция от 100 км. У дома си с джобно радио сигнала е по-силен на трите национални радиостанции отколкото на Веселина!
А звукът който се чува е отрватителен. Под кулата (на 20 м. от нея) звукът е с много неприятно съскане (на говора), а на музиката е като свистене.
Влошаването е от повече от месец, а в последните дни става все по-лошо!
За сега промяната при нас е все към по-лошо. Чакаме го това по-доброто. И ако може дайте някакъв саит, адрес (работещ) на това радио. Човек няма на кого да се оплаче дори! Па и да се похвали ако има за какво! :roll:[/quote]

В Овча купел в Софоя сигнала на Веселина е УЖАСЕН пращи ако се пусне на стерео и не е само у нас така а навсякъде!
4 часа модерен фолк и супер хитове - ХИТ РАДИО УЛТРА

http://www.radioultra.biz ..:::::...... http://www.radiovega.biz
>>> http://radioultra.tk/ <<<

Слушай новото РАДИО3 Хитове и евъгрийн!
RADIO3 - http://www.radio-3.net
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 03 Яну 2007, 05:41

[quote=""Amigo""]Дали пък с Гонг няма да стане каквото се случи с Енерджи - много шум за нищо само язък за барута :([/quote]
И не разбрах какво се случи с NRJ - Hit Music Only? Някак си виждам, че радиото се справя добре и все повече реклама потича към него, което говори добре за резултатите от дейността му май :) Или си поредното Амиго, което тръгва с лайномета по конкуренцията и не получава дори един лев за това :P:
sunny
Нов
Нов

Мнениеот sunny » 03 Яну 2007, 11:31

В София радио Веселина има един от най-добрите предаватели и се чува навсякъде перфектно.
RDS излиза без проблем. :roll:
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 03 Яну 2007, 11:34

[quote=""sunny""]В София радио Веселина има един от най-добрите предаватели и се чува навсякъде перфектно.
RDS излиза без проблем. :roll:[/quote]
не само в софия но и в областа демек софия област са ми наблюденията
Аватар
MasterBoy Люлин
100+
100+

Мнениеот MasterBoy Люлин » 03 Яну 2007, 11:35

Сигнала е поносим, макар че понякога прави мизерий. Но програмата на Веселина без промяна, чалга яко до дупка...
Изображение
georgi
100+
100+

Мнениеот georgi » 03 Яну 2007, 12:03

Сигналът в София определено не е от най-добрите, но се слуша общо взето нормално. Интересното е, че RDS-ът е с малки букви...

Не съм фен на чалгата и не бях слушал Веселина месеци наред, но тези дни ми стана любопитно и трябва да призная, че съм приятно изненадан от новото звучене. Ако започнат и още малко да разнообразяват жанровете... това може да стане едно доста добро радио.
Аватар
luzius
100+
100+

Мнениеот luzius » 03 Яну 2007, 18:02

[quote=""Аз съм""]Добре де Веселина като имат договор с Пайнер,друг не може ли да има договор с Пайнер???[/quote]

Ами то зависи от парите - ако са били много - друг не може да има, ако са били по-малко - и другите могат да имат, знае ли човек...
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 03 Яну 2007, 18:19

[quote=""georgi""]Сигналът в София определено не е от най-добрите, но се слуша общо взето нормално. Интересното е, че RDS-ът е с малки букви...

Не съм фен на чалгата и не бях слушал Веселина месеци наред, но тези дни ми стана любопитно и трябва да призная, че съм приятно изненадан от новото звучене. Ако започнат и още малко да разнообразяват жанровете... това може да стане едно доста добро радио.[/quote]
това се прави при различни водещи на предавания зависи при кой си попаднал

Назад към