Радио „Веселина” и Радио „Ритмо” се обединяват

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
tiger_pld
Нов
Нов

Мнениеот tiger_pld » 05 Яну 2007, 01:41

ZAKRIVAT RADIO RITMO V NEDELIA ILI PONEDELNIK
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 05 Яну 2007, 02:07

В клипа, който пускат се казват нещо като: "... на 8 януари, най-добрите радиостанции Радио Веселина и Радио Ритмо се обединяват ... Честотата за Пловдив е 106.5 FM ..." Жалко, че не се сетих да запиша клипчето, което въртяха до преди няколко дни: "Очаквайте супер-хитовете от 80-те и 90-те" ... :shock:
Последна промяна 1 на predavatel, променена общо 5 пъти
tiger_pld
Нов
Нов

ахум

Мнениеот tiger_pld » 05 Яну 2007, 02:23

kvo ti obedinenie tia tapaci ot sbs sa i 4isti negramotnici ni6to ne razbirat ot medii gorkite hora koito rabotiat v tezi medii .........
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 05 Яну 2007, 10:52

Ако нищо не разбираха щяха ли да имат към 30 радиостанции и 25 телевизии не ставайте смешни !!! хората си знаят работата !!!
Няма по голям трол от Джорджи™
van4aa
Нов
Нов

Мнениеот van4aa » 05 Яну 2007, 10:59

нищо[size=24px] не[/size] разбират щом затриват едно от най-слушаните радиа в пловдив
Последна промяна 1 на van4aa, променена общо 5 пъти
tiro_riro
Нов
Нов

Kajete mi shto za paradoks be "PRIATELI" OT SBS ?

Мнениеот tiro_riro » 05 Яну 2007, 11:25

Kakvo razbirat tiq be te 6te preprodavat verigata i za tova okrupnqvat samo mediite koito sa zakupili imat si pari i kupuvat bednite balgarski radia vie znaete li po kolko pari sa polu4avali vode6tite ba RITMO i VESELINA a kakvi se reklamnite im tarifi kak moje v BULGARIA da se dopuska takova 4ujdo na6estvie i v kraina smetak horicata 6te si kajat ako triabva da budem sapri4astni s relkamnite klipove za izmislenoto obedinenie ...."v na4aloto na 2007 osamnahme v Evropeiskia sauz i bez rabota ...." tova li triabva da dopuskame da stava tuk i sega v BULGARIA s otvardeni medii kato tezi slushani i obi4ani ot tolkova hora . V 4ujbina horata darjat izklu4itelno na regiolnostta a tuk 4ujdata korporacia SBS zatvarq regionalite ofisi .
Kajete mi shto za paradoks be "PRIATELI" OT SBS ?[size=18px][/size]
Аватар
Attila
Нов
Нов

Мнениеот Attila » 05 Яну 2007, 14:34

Радио Веселина и радио Ритмо се обединяват
05.01.2007 14:01

Радио Веселина прехвърля излъчването си в Пловдив на честота 106,5 FM. Това ще стане в 11 часа в понеделник на честотата, на която досега излъчваше радио Ритмо. Последното става част от националната радиомрежа Веселина, съобщиха от медийния консорциум SBS Broadcasting Group, собственик и на двете радиостанции.
„Решението за обединение е подкрепено от слушателите на Ритмо и Веселина в Пловдив”, уточни управляващият директор на дейностите на SBS Broadcasting в България Антоанета Арсова.
„Всички традиции на Ритмо ще бъдат запазени и за първи път в българския радиоефир ще наблюдаваме събирането на слушателите на две различни радиостанции на една честота”, казва програмният директор на радио Веселина Светлозар Бодуров. Той допълни, че Веселина ще приложи всички успешни практики на Ритмо.
Веселина излъчва в 7 града на България - София, Пловдив, Смолян, Стара Загора, Хасково, Ямбол и Бургас.

SBS е собственик на още три радиостанции у нас - Експрес, Витоша и Атлантик. През ноември медийната група стартира в България и нов музикален канал - The Voice TV, който се излъчва на мястото на телевизия Веселина.

SBS Broadcasting е създадена през 1989 г. и има аудитория от 100 млн. души в десет европейски страни. Сред телевизионните канали на SBS са Kanal 5 в Швеция, TV Norge, датската TV Danmark и Kanal 5, унгарската TV2, скандинавската Canal + и други.
Аватар
fen_106.5
Нов
Нов

Мнениеот fen_106.5 » 05 Яну 2007, 14:59

[quote=""Attila""]Радио Веселина и радио Ритмо се обединяват
05.01.2007 14:01

„Решението за обединение е подкрепено от слушателите на Ритмо и Веселина в Пловдив”, уточни управляващият директор на дейностите на SBS Broadcasting в България Антоанета Арсова.
„Всички традиции на Ритмо ще бъдат запазени и за първи път в българския радиоефир ще наблюдаваме събирането на слушателите на две различни радиостанции на една честота”, казва програмният директор на радио Веселина Светлозар Бодуров. Той допълни, че Веселина ще приложи всички успешни практики на Ритмо.
[/quote]

ПОРЕДНАТА НАГЛА ЛЪЖА НА СБС!!!!!!! решението било "подкрепено" от слушателите:ХАХА!!!!Те ако знаят каква боза ги чака-горките хорица,прилъгват ги с това "обединение"(уволнение)!!!Поне някой да им беше казал!!!!!.....за пореден път някой си даде задните части на чужденците!!!!!...и пореден срам за вас АРСОВА!!!!!!!
Аватар
Ritmo
100+
100+

Мнениеот Ritmo » 05 Яну 2007, 15:05

Предлагам новото радио да се казва "Национална радиоверига АНТОНИНА АРСОВИНА"
Аватар
Ritmo
100+
100+

Мнениеот Ritmo » 05 Яну 2007, 15:20

На многобройни събрания трудовите колективи в Пловдив и околността единодушно гласуваха "за" уникалното обединение за първи път в света на две станции в една. С бурни ръкопляскания венци и цветя бе изразено пълно одобрение на партийната линия на другарката Арсова. Ще запазим традициите на Ритмо! Без Ритмо, но по ритмовски! Екипът на Ритмо с буйна радост посрещна вестта за своето съкращаване и скандира в захлас: Да влезем в Европа в ръка с червеното знаме със сърпа и чука и ликовете на Каналева-Арсова!
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 05 Яну 2007, 16:27

Атлантик в понеделник ли ще го пускат на честотата на Веселина или известно време Веселина ще звучи на 97.7 и на 106.5?
Аватар
luzius
100+
100+

Мнениеот luzius » 05 Яну 2007, 17:18

[quote=""Ritmo""]Предлагам новото радио да се казва "Национална радиоверига АНТОНИНА АРСОВИНА"[/quote]

Мисля че, не е антонина, а Антоанета и доколкото съм чувал /слухове разни/ тя си харесва Ритмо, въпреки, че радиото е доста провинциално /онзи ден слушах/, но провинциалистите си харесват провинциални радиостанции... факт...

Така че според мен тази жена газ п....е, но явно си има програма за изпълняване.
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 05 Яну 2007, 18:24

[quote=""luzius""][quote=""Ritmo""]Предлагам новото радио да се казва "Национална радиоверига АНТОНИНА АРСОВИНА"[/quote]

Мисля че, не е антонина, а Антоанета и доколкото съм чувал /слухове разни/ тя си харесва Ритмо, въпреки, че радиото е доста провинциално /онзи ден слушах/, но провинциалистите си харесват провинциални радиостанции... факт...

Така че според мен тази жена газ п....е, но явно си има програма за изпълняване.[/quote]

В понеделник да не вземе да се окаже, че Веселина се казва Ритмо, защото самото име Веселина звучи стърашно провинциално. Май ще има голяма промяна, а? От СБС много обичат 11 часа сутринта като време за промени - тогава тръгна и Дъ Войс, която след 2 месеца няма никакво развитие - къде съм им обещанията не знам.
Аватар
nasko84
Нов
Нов

Мнениеот nasko84 » 05 Яну 2007, 18:25

Почнаха вече да се сбогуват, вече това направи Галина Арабаджиева.
Надяват се в понеделник да имат малко ефир, за да се сбогуват всички със слушателите. ;(

Жалко за хубавото радио!
Il RITMO Del Mio Cuore
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 05 Яну 2007, 18:34

добре де, казали, че ще запизаят предаванията и стила на Ритмо... а защо не казаха дали ще оставят водещите???
на мен името Ритмо винаги ми е навявало на нещо селско. Факт е обаче, че допреди 1 година това радио беше на номер 1 по рейтинг в Пловдив и то доста дълго време...
Веселина името също не ми звучи много градско... ама като се замисля всяко поп-фолк радио в страната е с подобно (Деж, Сигнал+,Ведерник,...)

Само едно не разбрах, какво толкова се правиха, че умуват кое къде да тръгне, което име да отпадне, а не измислила с Експрес какво ще правят... защото в момента това радио седи ей така, за красота на ефира.
Изображение
Аватар
Аз съм
Нов
Нов

Мнениеот Аз съм » 05 Яну 2007, 19:33

Ако това ще е Веселина занапред,каквото е досега...Това е радио километри назад от Ритмо,Ултра и Екстриим.
Аватар
B-92
100+
100+

Мнениеот B-92 » 05 Яну 2007, 19:59

:vava:
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Яну 2007, 23:27

Добре де, съгласен съм с това, че SBS постъпват най-малкото нелоялно към работещите в съответните радиостанции, но въпреки това мисля, че се уливате в упреците си. И какво сега? Всички казвате: "Очаквайте боза в ефира!". Ами то, по вашата логика, щом софийската програма на "Веселина" е боза, то хората в София от 1997-а досега са слушали само боза, а вие в Пловдив - хубава програма, така ли?
lizius, има едно радио в София, което ми звучи доста провинциално, но един много голям процент от хората го слушат, така че хайде да не се обиждаме на градове. Минаха тези времена, когато това беше на мода.
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 05 Яну 2007, 23:31

вих ултра са напред векове и то с техните водещи като например dj боби тоя такива глупости ръси ,че се попиквам от смях като ги слушам на 97.00 пернишка чистота

Назад към