Радио Fresh стартира ново интерактивно шоу - "Блондинки

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 25 Яну 2007, 02:31

[size=18px]Радио Fresh стартира ново интерактивно шоу - "Блондинките"[/size]
Източник: Actualno.com

Изображение

Обичате ли да се смеете на вицове за блондинки?!? Или предпочитате да се срещате с руси дами? А може би самата вие сте една от тях? Ако отговорихте на поне един от въпросите с "да" още сега отбележете в списъка си със задачи за седмицата този петък да слушате радио FRESH. Между 14 и 18 часа, когато в ефир са "Блондинките".

Това е новото интерактивно седмично шоу, в което ще се говори за приятелство, любов, секс, изневери, предателства, завист - всички човешки взаимоотношения, с които живеем всеки ден. Водещи са Цвети и Елена - блондинките, които не се притесняват да разкажат в ефир за собствените си преживявания, да измъкват от слушателите дълбокопазените им тайни или да задават провокативни въпроси на известните си гости.

"Не искаме това да бъде поредното толк шоу, в което да се обсъждат филосовски теми, нито ще търсим евтин скандален имидж - споделят Цвети и Елена. Ние сме две блондинки, които говорят за това, което ги вълнува без задръжки и очакваме от слушателите ни да направят същото! Нещо като следобедно кафе с приятели, на което обсъждаш пикантните клюки от седмицата!"

Двете водещи залагат на два фактора за успеха на шоуто си - изкушението от воайорстването и правилото, че "всеки има какво да каже".

"Самите ние не приемаме "Блондинките" като шоу, а по - скоро като сериал, който си има герои, сюжетна линия и неочаквани обрати" - обяснява Цвети! "И залагаме на идеята, че сме "умни, но красиви" в борбата да слушатели с конкуренцията" - допълва закачливо Елена.

Първият известен гост на "Блондинките" обаче беше брюнетка. Славена Вътова - Мис България 2006 г. - се включи по въпроса дали мъжете оглупяват, когато видят красива жена и разкри, че тя самата предпочита умните мъже, които знаят как да запазят почва под краката си в нейно присъствие.

Сериалът на "Блондинките" по радио FRESH продължава. И дали като всеки филм ще има хепи едн това все още е рано да се каже, но едно е сигурно - петъчните следобеди вече няма да са скучни!
Аватар
tv6
100+
100+

Мнениеот tv6 » 25 Яну 2007, 13:31

ама то и цялото радио е създадено за слушателки блондинки. Човек какво може да научи от радио Фреш?
img]http://www.estnet.bg/site/images/programs/client_30.gif[/img]
Sofia, Bulgaria 95.7 FM
Beograd, Srbija 89.4 FM
Pri?tina, Kosovo 88.6 FM
Tiran?, Shqip?ris? 106.0 FM
Bucure?ti, Romania 88.5 FM
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 26 Яну 2007, 10:54

аз ли чета грешно вече или текста наистина е този, който видях?
:::човече, което е заклщчено в психиатрия:::
Изображение
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 26 Яну 2007, 15:19

Ако ще и шоу за математици да направи- все тая- тъпотия до шия! :vikam:
MaskataNaZoro
100+
100+

Мнениеот MaskataNaZoro » 28 Яну 2007, 12:33

Мале тая Цвети как ме дразни яко. да си беше седяла в Дарик, кво ми се мазни по фреш. ама явно там това е ценно, щото не е единствената мазна.
MaskataNaZoro
100+
100+

Мнениеот MaskataNaZoro » 28 Яну 2007, 12:33

Мале тая Цвети как ме дразни яко. да си беше седяла в Дарик, кво ми се мазни по фреш. ама явно там това е ценно, щото не е единствената мазна.
sewer
100+
100+

ФРЕШ

Мнениеот sewer » 28 Яну 2007, 13:54

[quote=""MaskataNaZoro""]Мале тая Цвети как ме дразни яко. да си беше седяла в Дарик, кво ми се мазни по фреш. ама явно там това е ценно, щото не е единствената мазна.[/quote]

Големи разбирачи сте тук! Цвети е един от най-добрите радио-водещи. Естествено е да води по начин по който изискава медията в която работи. Ти слушал ли си я в ДАРИК, че коментираш?
Аватар
MasterBoy Люлин
100+
100+

Мнениеот MasterBoy Люлин » 28 Яну 2007, 14:07

[quote=""predavatel""][size=18px]Радио Fresh стартира ново интерактивно шоу - "Блондинките"[/size]
[/quote]
Е това е вече върха на безидейната идиодщина на горкото радио (ке)леш.

Радиото си е пълна кочина а пък предаването им ептем тъпо! Аз да не съм блондинка, за да го слушам? Даже вече FM не слушам, по-добре без музика от колкото някакви ПЪЛНИ бози по FM радиата. Само тройката може да се послави като весело шоу...
Изображение

Назад към