Радио Експрес-приказката продължава!!!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
compress
Нов
Нов

Радио Експрес-приказката продължава!!!

Мнениеот compress » 23 Мар 2007, 00:45

Двадесет и четири часа след ефирното спиране на Радио Експрес,бивши служители на радиото и фенове от страната и чужбина възродиха "Лидера за музика  в България"
За ужас на собствениците,всички почитатели могат да слушат на:
www.radioexpress.bg
http://online.radioexpress.bg:8000/

Очаквайте AC,Pop,Dance,R'N'B stream,а до тогава......
просто слушайте новите сингли на:BON JOVI ,ATB feat HEATHER NOVA ,
X-PERIENCE & MIDGE URE  и много други  само по"Лидерът за нова музика в България-Радио Експрес"
:up :up :up
Последна промяна 1 на compress, променена общо 23 пъти
batmiro24
Нов
Нов

Re: Радио Експрес-приказката продължава!!!

Мнениеот batmiro24 » 23 Мар 2007, 01:38

:Clap :Punk :Tease :Drinks
дано,цяла вечер чета по сума ти форуми къде ли не.На много хора им е мъчно и то много.Писна ми с тия фалшиви рейтинги и глупости от вида че никой не слуша това радио.Радиото е за истински музикални маняци разбиращи от хубава музика.Иска ми се да можеше пак да е така

http://www.radioexpress.bg/read.php?name=Рейтинг&lang=bg
Последна промяна 1 на batmiro24, променена общо 23 пъти
Аватар
B-92
100+
100+

Мнениеот B-92 » 23 Мар 2007, 10:38

вече има повдигната тема за събитиято около радио Експрес!
защо е нужно да разводнявате форума и да пускате НОВА тема за радио Експрес?
ако утре в Благоевград спре Експрес и тръгне Веселина, ОЩЕ ЕДНА ТЕМА ли ще повдигнете? Има си вече място, където си пишем постингите за Експрес!
моля, модераторът да се намесва чат пат
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 23 Мар 2007, 13:33

бе ти нещо зе се да се дразниш
нещо се намекваш че някой не ти е удобен дали човек, радио, град..
забелязвам в последните ти мнения по темите
какво пък толкова  :)
Аватар
Stoycho
Нов
Нов

Мнениеот Stoycho » 23 Мар 2007, 23:54

Важното е, че приказката продължава напук на ония лостов хахха :acute: :Chair  изяж се  :yahoo
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 24 Мар 2007, 00:30

Stoycho написа:Важното е, че приказката продължава напук на ония лостов хахха :acute: :Chair  изяж се  :yahoo

Дамата с кученцето ли :)
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 24 Мар 2007, 01:32

Просто Радио Експрес е едно от любимите ми и дори и с тъгата си ми доставяха и радост!?! Например,когато много от предаванията спряха(тъжно),след това бях на вълните на Експрес заради музиката,много от хитовете днес тук прозвучахаз а първи път,а и преди да е излязал клип!Така че: РАДИО ЕКСПРЕС БЕШЕ    Е      И  ЩЕ БЪДЕ  Номер 1 :Music
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 24 Мар 2007, 12:23

dhamitak написа:Просто Радио Експрес е едно от любимите ми и дори и с тъгата си ми доставяха и радост!?! Например,когато много от предаванията спряха(тъжно),след това бях на вълните на Експрес заради музиката,много от хитовете днес тук прозвучахаз а първи път,а и преди да е излязал клип!Така че: РАДИО ЕКСПРЕС БЕШЕ    Е      И  ЩЕ БЪДЕ  Номер 1 :Music

Те по принцип в цивилизованите страни прозвучават, преди да е излязъл клип. Идеята е песента да се промотира първо по радиото, а чак след това по телевизията.
Аватар
djpapy
100+
100+

Мнениеот djpapy » 25 Мар 2007, 14:33

Те по принцип в цивилизованите страни прозвучават, преди да е излязъл клип. Идеята е песента да се промотира първо по радиото, а чак след това по телевизията.
[/quote]
Da no mnogo ot radiata puskat "Exclusive" nqkoi pesen i  gledash sled 2 dena klip.No v normalnite strani kato pusnesh nqkoi neizvestna pesen ot TV-to stava hit, a v BG e obratnoto, 1-vo stava hit po Tv posle se trepqt ot izlachvane po radioto. I tova me drazni...
www.tvoetoradio.net
The Best Dance Music From The 90's And Today!
World Server:
www.online.tvoetoradio.net
World Serve 64kbps:
www.mobile.tvoetoradio.net
BG Server: http://79.98.108.173:8010/radio.m3u
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 25 Мар 2007, 15:41

Мен също ме дразни.
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 25 Мар 2007, 18:41

така много втръсват песните
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 25 Мар 2007, 18:58

mita6ki написа:така много втръсват песните

Хубавото е, че по The Voice (което поне засега е доста лигаво радио като изключим около 10 по-ретро песни, които излъчат, но нека, все пак, бъдем оптимисти) всички премиерни аренби и хип-хоп песни, които Експрес въртеше, вървят.
Аватар
Stoycho
Нов
Нов

Мнениеот Stoycho » 26 Мар 2007, 23:21

UGLY_BOY написа:
mita6ki написа:така много втръсват песните

Хубавото е, че по The Voice (което поне засега е доста лигаво радио като изключим около 10 по-ретро песни, които излъчат, но нека, все пак, бъдем оптимисти) всички премиерни аренби и хип-хоп песни, които Експрес въртеше, вървят.

Аз от Експрес научавах за хитовете много преди алчните конкуренти, които винаги оставаха с пръст в устата или заврян някъде другаде  :D

Разбира се, че ще продължават песните, та нали Любчо ни подготвяше, ако сте забелязали, по - редовните слушатели, че от няколко месеца  бе засилена HIP HOP & R&B музиката.

Сега вече всичко е ясно, поредното радио еднодневка! Тези ограничение ги мразя!

Всички такива ми писват, дручко си е хит радио без ограничения в жанровете, разбира се без гнусна чалга (поп-фолк) :Mad
Аватар
Stoycho
Нов
Нов

Мнениеот Stoycho » 26 Мар 2007, 23:22

Ама нали затова е онлайн Експрес  :Lovers
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 28 Мар 2007, 11:41

Според мен не би трябвало да смятаме, че едно радио за хип-хоп е еднодневка. Много по-еднодневни са радиостанциите за хитове, защото в името на печалбата и продажбата на повече копия продуцентите и самите артисти комерсиализираха всички стилове музика. Именно този тип комерсиална музика и обект на излъчване от хитовите радиостанцийки, за които ти говориш. Вярно е, че в 21. век дори хип-хоп радиостанциите станаха комерсиални, но причината за това е, че, както отбелязах, абсолютно всички стилове музика се охитаджийчиха. Все пак, надявам се, че по The Voice ще има и предаване за по-стара и не чак толкова ултракомерсиална музика. Вчера чух и някои по-добри ретро хип-хоп парчета в ефира.
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 28 Мар 2007, 16:45

ти да не очакваш ъндърграунд по да Войс  :Music
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 29 Мар 2007, 00:23

mita6ki написа:ти да не очакваш ъндърграунд по да Войс  :Music

Не възприемам парчетата на 2Pac, Dr. Dre, Snoop Dogg от 90-те за ретро. Просто те излъчват повече аренби, отколкото хип-хоп. Ясно ми е, че ще е така през 90% от денонощието, но ми се ще да има едно предаване за по-стара музика. Да завъртят малко и Ice Cube. Това са неща, които малко или много всички са чували.
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 29 Мар 2007, 16:30

е да ще има според мен сякакви предавания за "old schoow rap" и други там тематични, но през останалото време ще е по-кумерс и R&B нещо по леко ще е така за да може да се слуша от по-щирока аудитория, така мисля. Ефирните радиа са така по-лекички и с по широк спектър на музиката, докато тези по нета са си баш "харт кор" за съответния стил. Мисля че да Войс ще е като Зи рок да речем - там пускат през повечето време лек рок, арт рок, олд скул рок, рок енд рол такива по леки песни, докато по Бруталика пускат много здрав МЕТЪЛ  :Punk
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 29 Мар 2007, 23:27

mita6ki написа:е да ще има според мен сякакви предавания за "old schoow rap" и други там тематични, но през останалото време ще е по-кумерс и R&B нещо по леко ще е така за да може да се слуша от по-щирока аудитория, така мисля. Ефирните радиа са така по-лекички и с по широк спектър на музиката, докато тези по нета са си баш "харт кор" за съответния стил. Мисля че да Войс ще е като Зи рок да речем - там пускат през повечето време лек рок, арт рок, олд скул рок, рок енд рол такива по леки песни, докато по Бруталика пускат много здрав МЕТЪЛ  :Punk

Не изисквам от тях да пускат La The Darkman, Onyx и т. н. по-брутални неща. Dr. Dre и Ice Cube например са достатъчно комерсиални и в Америка през 90-те са се въртели и по най-ултракомерсиалните хип-хоп станции.
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 30 Мар 2007, 15:13

по тоя случаи поздрав с "Ice Cube Korn - Fuck Dying"  :Music

Назад към