Радио Веселина вече и във Варна

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
djheavyb
Нов
Нов

Радио Веселина вече и във Варна

Мнениеот djheavyb » 28 Мар 2007, 20:10

Радио Веселина вече и във Варна.От днес на 106,3.
korleone_85
Нов
Нов

Re: Радио Веселина вече и във Варна

Мнениеот korleone_85 » 28 Мар 2007, 20:27

Да, само че без рекламните блокове и още нещо, заради които се получават дупки в програмата, което честно казано дразни. Дано го оправят скоро.
Аватар
B-92
100+
100+

Мнениеот B-92 » 28 Мар 2007, 22:38

korleone_85 написа:Да, само че без рекламните блокове и още нещо, заради които се получават дупки в програмата, което честно казано дразни. Дано го оправят скоро.

dupki? v kakuv smisal?!?!?!?
nemi kazvay, che stoi tishina v tova vreme (dokato v Sofia ima reklami) ?!?!
korleone_85
Нов
Нов

Мнениеот korleone_85 » 29 Мар 2007, 09:01

Точно това имам предвид, че докато в Сф има реклами, тук има гробно мълчание и това е от както е пуснато радиото тук.
Аватар
B-92
100+
100+

Мнениеот B-92 » 29 Мар 2007, 15:12

ами то и по ФРЕШ пускат тишина от София (докато има реклами за столицата), но във всеки един град си пускат реклами и допълват блока.
По Радио 1 например си звучат софийските реклами и за сателита, а от всеки град си пускат регионални реклами, върху тях. САмо ако няма регионален блок, тогава звучат софийските (а не би трябвало), но по-добре, отколкото дупка. Дарик радио пък пускат музика, за да не е дупка. А от който град имат реклами, пускат си ги. Ако не... музика, докато в София има реклами. Пак по-добре от дупка.
Враца, Кърджали и Сливен имаха поне регионални студия на Експрес, но Варна нямаха. И докато не си направят такова, за регионалните реклами и новини на Веселина, сигурно ще е дупка, докато не измислят нещо по-умно. Просто от София да пускат музика, по време на софийските реклами. За 99.1 реклами, а за сателита (тоест провинцията) песен. Пък в който град има реклами, да си ги пуска.
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 29 Мар 2007, 16:02

веселина тръгна в Благоевград, Кърджали, Кюстендил, Велико Търново, Плевен, Видин от днес по обен вървят
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 29 Мар 2007, 16:08

аз не я слушам веселина почти ама тук във Враца мисля че няма никакви дупки а и съм чувал не веднаш доста дългички рекламни блокове а иначе регионални реклами или нещо подобно не съм чувал да съм ги познал а и хората от бившото регионално експрес съм сигурен че не пускат реклами и каквото и да било
странна птица

Вече и в Плевен

Мнениеот странна птица » 29 Мар 2007, 18:13

От днес 29.03.2007 г. радио Веселина се излъчва и в Плевен на 91.2.
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 29 Мар 2007, 18:27

:Clap :Clap :Clap :Clap :Clap :Clap :Clap :Clap
Така ви се пада, слушайте ради Веселина и пълнейте! :Bounce :Bounce :Bounce
странна птица

Мнениеот странна птица » 29 Мар 2007, 18:37

По въпроса за рекламите. В Плевен пускат рекламите от София, но рекламния блок вървеше с ужасно ехо. Звука от двете тонколони излиза по различно време. Само при рекламите е така, всичко друго си звучи нормално.
korleone_85
Нов
Нов

Мнениеот korleone_85 » 29 Мар 2007, 20:46

Monk, недей да злорадстваш, това че ти не харесваш този тип музика, не ти дава право да се правиш на интересен. Всеки, решава сам за себе си, какво, кога и защо да слуша.
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 29 Мар 2007, 21:52

Аз не злорадствам, за това, че не харесвам такъв род музика ,няма никакво значение! Работата е там, че прекалено добре познавам условията за работа в радио "Веселина"!? Няма значение за мен музикалния формат, има значение професионализма  в изпълнението и сега - в разпространяването на програмата. Повярвай ми, че след като 5 години си работил в едно радио, имаш право да го критикуваш! :down
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 29 Мар 2007, 23:33

Monk написа:Аз не злорадствам, за това, че не харесвам такъв род музика ,няма никакво значение! Работата е там, че прекалено добре познавам условията за работа в радио "Веселина"!? Няма значение за мен музикалния формат, има значение професионализма  в изпълнението и сега - в разпространяването на програмата. Повярвай ми, че след като 5 години си работил в едно радио, имаш право да го критикуваш! :down

И какво като го критикуваш? Това не ти дава право да обиждаш хорицата, в чиито градове ще тръгне Веселина. Какво са те виновни, че някой си не си върши работата като хората?
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 30 Мар 2007, 14:42

дам
само не разбрах за каквои напълняване приказваш  :G
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 30 Мар 2007, 15:22

та какво излезе сега Веселина МНОГО спечели от копуването й от СБС сега много им порасна работата тва радио сега е сред "най-големите" че на тях им трябват още няколко честоти (Русе, Шумен, Петрич да речем) и са покрили като за национално раио  :G
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 30 Мар 2007, 16:10

UGLY_BOY написа:
Monk написа:Аз не злорадствам, за това, че не харесвам такъв род музика ,няма никакво значение! Работата е там, че прекалено добре познавам условията за работа в радио "Веселина"!? Няма значение за мен музикалния формат, има значение професионализма  в изпълнението и сега - в разпространяването на програмата. Повярвай ми, че след като 5 години си работил в едно радио, имаш право да го критикуваш! :down

И какво като го критикуваш? Това не ти дава право да обиждаш хорицата, в чиито градове ще тръгне Веселина. Какво са те виновни, че някой си не си върши работата като хората?"

Не съм много сигурен, но ми се струва, че доскоро Варна нямаше чисто поп-фолк радио и тази музика не се котираше твърде високо там, което е един голям комплимент за Варна. Е, сега вече има! Нека на който му харесва да слуша! :Old
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 30 Мар 2007, 16:50

mita6ki написа:та какво излезе сега Веселина МНОГО спечели от копуването й от СБС сега много им порасна работата тва радио сега е сред "най-големите" че на тях им трябват още няколко честоти (Русе, Шумен, Петрич да речем) и са покрили като за национално раио  :G

Май Русе е най-големият български град, в който SBS нямат нито една честота.
SKY_FM
Нов
Нов

Мнениеот SKY_FM » 03 Апр 2007, 12:02

mita6ki написа:та какво излезе сега Веселина МНОГО спечели от копуването й от СБС сега много им порасна работата тва радио сега е сред "най-големите" че на тях им трябват още няколко честоти (Русе, Шумен, Петрич да речем) и са покрили като за национално раио  :G
                                                                                                              Ако ще и световно радио да станат, аз пак няма да ги слушам, :ppp :Punk
Аватар
fen_106.5
Нов
Нов

Мнениеот fen_106.5 » 04 Апр 2007, 10:12

SKY_FM написа:

съгласен съм с  теб!!!!!!!!!и както се казва-ПАРИ ДА ДАВАТ НА ХОРАТА-пак няма да ги слушат!!"Вълкът кожата си мени,нрава никога"........
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 05 Апр 2007, 23:55

fen_106.5 написа:
SKY_FM написа:

съгласен съм с  теб!!!!!!!!!и както се казва-ПАРИ ДА ДАВАТ НА ХОРАТА-пак няма да ги слушат!!"Вълкът кожата си мени,нрава никога"........

Да бее...Колко искаш да ти дам че да го слушаш :D
Изображение

Назад към