Re: дуел за "Ритъмът на сърцето"

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
B-92
100+
100+

дуел за "Ритъмът на сърцето"

Мнениеот B-92 » 14 Юни 2007, 01:06

след неколкогодишно използване на девиз "Послушай сърцето си",столичното радио "Романтика смени слоугана си на "Ритъмът на сърцето" броени дни след старта на радиоверигата "Вероника", която използва същата фраза за свое рекламно изречение в опознавателните си сигнали и логото на радиостанцията.
Радио "Романтика" преправи всичките си джингли с "Ритъмът на сърцето", а водещите стартират всяко включване в ефир с "Радио Романтика-ритъмът на сърцето".

Не знам защо братята Кирил и Зоран Илиеви са решили да дразнят Атанас Генов, но тази смехотворна ситуация много ми напомня пловдивската от края на 90-те години,съревнованието между Веселина и Ритмо. Едните пускат девиза "Удар в десятката"  и след няколко дни другите си преправят сигналите на "Два пъти удар в десятката".
Не осъзнават ли, че правейки си мръсотийки, използвайки ефира, собствениците на въпросните радиостанции просто стават смешни за много от слушателите.

Това само в тази куха държава може да се случи
face
Нов
Нов

Мнениеот face » 14 Юни 2007, 09:25

B-92 написа:след неколкогодишно използване на девиз "Послушай сърцето си",столичното радио "Романтика смени слоугана си на "Ритъмът на сърцето" броени дни след старта на радиоверигата "Вероника", която използва същата фраза за свое рекламно изречение в опознавателните си сигнали и логото на радиостанцията.
Радио "Романтика" преправи всичките си джингли с "Ритъмът на сърцето", а водещите стартират всяко включване в ефир с "Радио Романтика-ритъмът на сърцето".

Не знам защо братята Кирил и Зоран Илиеви са решили да дразнят Атанас Генов, но тази смехотворна ситуация много ми напомня пловдивската от края на 90-те години,съревнованието между Веселина и Ритмо. Едните пускат девиза "Удар в десятката"  и след няколко дни другите си преправят сигналите на "Два пъти удар в десятката".
Не осъзнават ли, че правейки си мръсотийки, използвайки ефира, собствениците на въпросните радиостанции просто стават смешни за много от слушателите.

Това само в тази куха държава може да се случи
ммм, мирише ми на претопяване на Романтика :Bounce
Едва ли от Вероника не са си запазили правата върху слогъна, това са си авторски права, а тези от Романтика не вярвам да искат да влизат в конфликт с НАЙ-ГОЛЯМАТА РАДИО ГРУПА В БЪЛГАРИЯ. Само ми е чудно за какво им е на Вероника честотата на Романтика :Hmmm
esvm
Нов
Нов

Мнениеот esvm » 14 Юни 2007, 11:23

B-92  що си мислиш , че А. Генов се дразни ?
Що се отнася до Романтика нека си правят каквото си искат  :down
То иначе в тоя бранш душата да има как да ти откраднат се ще се намери кой да го направи  :Icecream
Успех им желая на Романтика , а иначе слоугана не е нищо особено , че да земят да се "бият" за него  :Drinks
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 14 Юни 2007, 12:12

Без тва много не ми допада радио Романтика, ако ще ги претопяват да ги претопяват.
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 14 Юни 2007, 16:48

тия чалгари са смешни бре не могат даже и да измислят нещо оригинално
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 17 Юни 2007, 22:20

mita6ki написа:тия чалгари са смешни бре не могат даже и да измислят нещо оригинално

Аре ти го измисли като си толкова отворен бе, СМОТАНЯК
Изображение
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 18 Юни 2007, 15:15

ми аз ако имах радио щях поне да се помъча заедно с още сумасия хора зад мен да измисля нещо различно от това на друго радио излъчващо в същия град и със същия формат и каквито и тъпанари да сме се ще ни хрумне нещо различно
и дебил би се справил  :Chair :G
Аватар
geno vatanas
100+
100+

Мнениеот geno vatanas » 18 Юни 2007, 16:56

Не се дразня :Punk
URN OFF THE SERVERS
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 18 Юни 2007, 23:03

mita6ki написа:ми аз ако имах радио щях поне да се помъча заедно с още сумасия хора зад мен да измисля нещо различно от това на друго радио излъчващо в същия град и със същия формат и каквито и тъпанари да сме се ще ни хрумне нещо различно
и дебил би се справил  :Chair :G

Много по-лесно е да говориш, от колкото да го направиш :) Когато ти го измислиш, тогава говори за другите
Изображение
Аватар
za6t0
Нов
Нов

Мнениеот za6t0 » 19 Юни 2007, 09:49

:acute: Аз го измислих Ритъмът на прасето!  :Horray
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 20 Юни 2007, 00:14

ритъмът на дупето  :Clap
Аватар
gacobaco
100+
100+

Мнениеот gacobaco » 20 Юни 2007, 14:11

saglasen sam 4e spor tyk nqma i e bezmislen!tolkova vajni ne6ta ima ,a te za edno logo mi se karat!ako 6te i ritamat na qiceto da e!!! :Baby
MOrocco for ever,im your fried chahine,thank you......
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Юни 2007, 14:43

MIRORUSE написа:Господи Боже , колко мъка има по тоя свят боже  :o

О, Боже Господи, направо ми се пръска сърцето. Как смеят да опорочават така "святото" радио "Вероника". Тази "светиня" на българския радиоефир, сееща култура, образоваща гражданите и повдигаща самочувствието им. :D :D :D
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 20 Юни 2007, 17:36

UGLY_BOY написа:

О, Боже Господи, направо ми се пръска сърцето. Как смеят да опорочават така "святото" радио "Вероника". Тази "светиня" на българския радиоефир, сееща култура, образоваща гражданите и повдигаща самочувствието им. :D :D :D
:Clap :up :Tease
esvm
Нов
Нов

Мнениеот esvm » 21 Юни 2007, 12:02

Някой няма ли да каже нещо хубаво за чалгата в този форум ?
Всеки я плюе тая пуста чалга , а като иде някъде и фрасне две водки и няма да казвам кво започва да се слуша и как децибелите са на макс.
Що се отнася за листите, не мога да разбера каква е разликата в реденето на поп-фолк или друг формат. Ако това ти е работата ще редиш чалгата със същия "ентосиазъм" както и при всеки друг формат. 
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 21 Юни 2007, 15:05

така наречената чалга неямаше да е толкова зле ако не беше толкова селска просташка безмислена глупава и най вече щом става въпрос за попфолк трябва да се залага на народни или модерни мотиви, но български а не сръбски гръцки румънски ТУРСКИ И ЦИГАНСКИ  :Chair :down
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 21 Юни 2007, 15:30

MIRORUSE написа:
UGLY_BOY написа:

Имам " удоволствието " , всяка сутрин да слушам в тролейбусна линия N 25 в Русе , в часовият интервал 7:20 , 7:30 ЕДНА И СЪЩА ПЕСЕН ПО РАДИО ВЕРОНИКА  , която без да слушам чалга , вече зная наизуст ( то не , че е трудно да я научиш на примависта , но ...) .Та във въпросната песен , лирическият герой  ( дивата селянка ) , изразява еротично - предизвикателният си нагон , към един господин , който трябва да  " гаси тока " и да си ляга .
Уважаеми колеги от Вероника , ако не знаете , как се " реди " плейлиста , питайте някой , ако искате , мога и аз да ви науча , но само ако смените формата на радиото . Що се касае до слоугъна " Ритъмът на сърцето " , какво да ви кажа антистенокардията - едва ли става за слоугън , нещо по весело трябва да е , да извива за кръчми , dance по масите , пиянство до делириум ... ей такива неща но да намесвате сърцето ... :Chair , то вашето радио освен сърдечен удър друго не може да ни причини ...

А, ми те и по радио "Веселина" си излъчват такива и дори още по-"високоинтелигентни" чалгии. Така че, не мисли, че само "Вероника" са на тоя хал. И нали знаеш: "Всяка друга ти е лесна, а пък аз съм интересна!" :tooth - този емотикон демонстрира пред вас физиономията на пияния чалга фен, намиращ се в "някоя квартална кръчма".
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 22 Юни 2007, 13:54

Миро послушай Веселина известно време и виж там какво чудо е.Манджа с грозде в буквален смисъл. :down
Изображение
Аватар
just listen
100+
100+

Мнениеот just listen » 22 Юни 2007, 22:58

mita6ki написа:ритъмът на дупето  :Clap

:Laughабе и тея от групата "Ямато" също използват "Ритъма на сърцето".....е вече си мисля че много станаха :))
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 24 Юни 2007, 21:31

MIRORUSE, в София (а и в много други градове) има радиостанции тип "Романтика", които си излъчват култивирана чалга за гимназистки - само полуизпопчени балади, които пак не са в обсега на моите предпочитания, но просто споменавам. Относно "Веселина", там можеш да чуеш Scorpions и после Преслава.

Назад към