Re: Спортното Радио Гонг пред завръщане в ефира!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 23 Юни 2007, 05:02

MIRORUSE написа:Наричай не Дон Кихот Де Ла Русе , няма да се обидя , но и Вроника няма да я бъде дълго...

То не осана хубаво радио за слушане тука, мой човек. Имаше някога Пристис. Дойде след това NRJ. Дойде си с обещанията.... регионални програми и прочее щели да галят капризното русенско ухо, ама нанай.
То както в политиката така и в Метрорадио обещания да искаш. Ама обещанието не е като изпълнението, когато монополист е един конвейр за монотонни плейлисти и реклама.

Метро-ле :)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 24 Юни 2007, 21:27

Ако и FM+ и Ми-Ла Голд са аут, значи нещо става с радиостанциите от групата на FM+, Fresh! и Ми-Ла Голд. И какво е то, ако смея да попитам?
Аватар
the_heaven
500+
500+

Мнениеот the_heaven » 24 Юни 2007, 22:27

Ам, кого питаш?  :P

Най-вероятната причина: резнали са им кранчето и нЕма пари  ;D
Кой както си го направи живота! На който не му харесва - да се изнася!
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 24 Юни 2007, 23:15

borosport написа: Беше дискутирано вече, че спортното радио изисква много по-голям финансов и кадрови ресурс от една музикална станция.И по тази причина от него не се печели или се печели малко.Затова и нашите пишман радиособственици се бутат на музикални радия с централизирана програма, ефирен компютър и без водещи, но с доволно количество реклама за да има пари.И затова всичко е еднообразно и до болка познато с малки изключения разбира се.Справка - аватара ми и още няколко радия струващи си да се слушат.

Така е изискват се много пари, но ако си спомняте и Радио Спорт, и Радио Гонг плениха слушателите, жалко че едното бе затрито не от кой да е, а от съпруга на председателя на Държавната агенция за младежта и спорта (!!!) Весела Лечева, бизнесменът Манол Велев, който препочита да си пере парите във футбола (справка ФК Вихър Горубляне)...

Колкото да радиата според мен в България стават следните:
- Радио 1       
- Алфа Радио - София
- БГ Радио
- Инфорадио
- Фокус
- Алматея - Пазарджик
- Атлантик
- Vega+ - Благоевград
- The Voice
- KATRA FM
- Радио Пазарджик
- Южен бряг - Бургас
- Нова София
Последна промяна 1 на Anonymous, променена общо 24 пъти
Аватар
B-92
100+
100+

Мнениеот B-92 » 25 Юни 2007, 01:04

UGLY_BOY написа:Ако и FM+ и Ми-Ла Голд са аут...

ама КОЙ ти ги каза тия глупости, да му нашокаме канчето набързо?
аман от простотии вече
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 25 Юни 2007, 10:38

Нали знаеш една лъжа(простотия0 изречена 100 пъти става истина :down
Изображение
Аватар
gacobaco
100+
100+

Мнениеот gacobaco » 25 Юни 2007, 15:15

face написа:
MIRORUSE написа:Добре дошли отново на честота 99 Mhz В Русе ! Махайте я тая Вероника , че направо...  :Clap

Не се обиждай, но си за приз БОРЕЦ ЗА ИЗГУБЕНА КАУЗА ;)
По-вероятно е в Русе да влезе още някоя чалга станция, отколкото да трагне някъде което и да било спортно радио :)
то ако в спортните радиостанции имаше пари, нямаше 2 такива да затрият

miro miro tvoito ve4e e bolestno sastoqnie!da zakriqt veronika a,da ama na kykyvo lqto!tozi priz za tebe e postoqnen - s nego si navsqkade!plyi sre6ty 4algata i ti pojelavam o6te pone edna 4alga stanciq v ruse hehe da ima konkurenciq!
MOrocco for ever,im your fried chahine,thank you......
georgi
100+
100+

Мнениеот georgi » 25 Юни 2007, 16:52

Аз лично бих се изкефил Гонг да се завърне в ефира под някаква форма, но ми се струва съмнително това да се случи толкова бързо. Сигурен съм, че биха се опитали първо да бетонират положението и едва след това да стартират отново.
C.R.U-TO
500+
500+

Мнениеот C.R.U-TO » 05 Авг 2007, 20:33

Томиславе нали знаеш който се смее последен се смее най добре давай да се връща спортното радио на българия.

благодаря на Гн Р. Радев за това ,че ти даде ефир
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 01 Дек 2007, 23:37

BestRadio написа:
borosport написа: Беше дискутирано вече, че спортното радио изисква много по-голям финансов и кадрови ресурс от една музикална станция.И по тази причина от него не се печели или се печели малко.Затова и нашите пишман радиособственици се бутат на музикални радия с централизирана програма, ефирен компютър и без водещи, но с доволно количество реклама за да има пари.И затова всичко е еднообразно и до болка познато с малки изключения разбира се.Справка - аватара ми и още няколко радия струващи си да се слушат.

Така е изискват се много пари, но ако си спомняте и Радио Спорт, и Радио Гонг плениха слушателите, жалко че едното бе затрито не от кой да е, а от съпруга на председателя на Държавната агенция за младежта и спорта (!!!) Весела Лечева, бизнесменът Манол Велев, който препочита да си пере парите във футбола (справка ФК Вихър Горубляне)...

Колкото да радиата според мен в България стават следните:
- Радио 1       
- Алфа Радио - София
- БГ Радио
- Инфорадио
- Фокус
- Алматея - Пазарджик
- Атлантик
- Vega+ - Благоевград
- The Voice
- KATRA FM
- Радио Пазарджик
- Южен бряг - Бургас
- Нова София

СТИГА смехории...
Изображение
Аватар
Чичо Ники
Нов
Нов

Мнениеот Чичо Ники » 02 Дек 2007, 22:19

PatrioT написа:Не едвали на мястото на Вероника ще тръгне пак Гонг . По-вероятно е на мястото на голяма верига , която е не печеливша да тръгне Гонг , имам предположение ама ... айде няма да дърпам дявола за опашката . :D
Ще може ли да го чуем, все пак?
Чичо Ники
LEVSKI ULTRAS

Назад към