Re: Инфо радио продадено?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
prassyo
500+
500+

Инфо радио продадено?

Мнениеот prassyo » 31 Юли 2007, 18:08

Вече от няколко места се носи слух, че Инфорадио е проданено на Фреш- ФМ+, Мила и ще се превръща в музикално радио. Някой дали има повече инфо за Инфо??? :Hmmm
Последна промяна 1 на prassyo, променена общо 31 пъти
БНР
Нов
Нов

Мнениеот БНР » 31 Юли 2007, 19:03

prassyo написа:носи слух

:Chair
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 31 Юли 2007, 19:03

Те на вместо да ликвидират гореспоменатите радийца (Фреш, МиЛа), ще превръщат едно що годе добро радио във поредния клонинг номер 9999999.*.*  :Mad
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 31 Юли 2007, 20:10

Enchev написа:Те на вместо да ликвидират гореспоменатите радийца (Фреш, МиЛа), ще превръщат едно що годе добро радио във поредния клонинг номер 9999999.*.*  :Mad

Подозирах, че това радио ще бъде унищожено, тъй като отдавна вървеше надолу и никой не го слушаше. Е, сега поне Fresh! ще имат честоти в градове като Бургас, Благоевград, Хасково, Видин и Смолян. Да им е честито.
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 31 Юли 2007, 20:27

UGLY_BOY написа:
Enchev написа:Те на вместо да ликвидират гореспоменатите радийца (Фреш, МиЛа), ще превръщат едно що годе добро радио във поредния клонинг номер 9999999.*.*  :Mad

Подозирах, че това радио ще бъде унищожено, тъй като отдавна вървеше надолу и никой не го слушаше. Е, сега поне Fresh! ще имат честоти в градове като Бургас, Благоевград, Хасково, Видин и Смолян. Да им е честито.

Само че щели да пускат радио за ретро музика на тези честоти, а не да ги дават на Фреш. Стрижльо се е похвалил за сделката пред позната....
БНР
Нов
Нов

Мнениеот БНР » 31 Юли 2007, 20:50

защо вече закрихте радио и обсъждате как да изглежда некролога му, при условие, че не е ясно дали изобщо е вярно. "Носи се слух" си е чиста доза провокация. Докато няма официално инфо за това, ви съветвам, да не се впускате в интригата на този, който е пуснал първия постинг.
То мога и аз да напиша, че еди кое си радио купува... и какво? гаранция, че информацията е вярна има ли?
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 31 Юли 2007, 22:35

Всеки знае, че преди да мине решението на СЕМ винаги говорим за "слухове", то беше слух и че радио "Да" е продадено, че Нова Европа ще стане Зи- рок и още и още... все слухове, които станаха истина. Едва ли някой от шефовете ще напише тук истината, преди всичко да е на 100 процента завършено. Един приятел работи в Ми-Ла Голд и се похвали, че от ръководството са им честитили, че радиото става национално с името "Голд". Както знаем честотите на Ми-ла са продадени на Гергов,( което БНР пак би казал, че е слух) и там ще има ново радио. А Голд, както вече май става ясно, ще е на честотите на Инфо.
Така или иначе скоро ще изплува истината.  :da:
Последна промяна 1 на Ivan asen, променена общо 31 пъти
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 31 Юли 2007, 23:24

Добре а на честотите в София и Пловдив какво тръгва ??? или може да си остане Инфо радио 
Няма по голям трол от Джорджи™
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 01 Авг 2007, 00:12

А откога ще тръгва ГОЛД и ще спира Инфо-от 1 септември или... :o
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Авг 2007, 00:30

ЖОРО написа:Добре а на честотите в София и Пловдив какво тръгва ??? или може да си остане Инфо радио 

Мисля, че предният постинг отговаря напълно ясно на въпроса ти:
Както знаем честотите на Ми-ла са продадени на Гергов,( което БНР пак би казал, че е слух) и там ще има ново радио. А Голд, както вече май става ясно, ще е на честотите на Инфо.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 01 Авг 2007, 01:20

Мале, ако стане като ХОТ ФМ СОФИЯ...Този пък индивид всичко направи на ретро станции.....Не че ми пука за Инфо Радио....ама ще стане пак поредната боза
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Авг 2007, 09:12

shoshko написа:Мале, ако стане като ХОТ ФМ СОФИЯ...Този пък индивид всичко направи на ретро станции.....Не че ми пука за Инфо Радио....ама ще стане пак поредната боза

Какво е направил на ретро станции? Човекът си разширява обхвата на Ми-Ла Голд, което ще се казва само Голд.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 01 Авг 2007, 09:40

То па едно "ретро" радио е това МиЛа Голд.  Изображение
Минало покрай ретро музиката. :Laugh
Герговщина до дупка. Аман. :Mad
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Авг 2007, 12:22

Enchev написа:То па едно "ретро" радио е това МиЛа Голд.   Изображение
Минало покрай ретро музиката. :Laugh
Герговщина до дупка. Аман. :Mad

Че какво общо има радио Ми-Ла Голд с Гергов. То е част от веригата FM+, Fresh!, Ми-Ла Голд. И не виждам нищо лошо да се излъчва стар "динозавърски" рок в ефир.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Авг 2007, 13:13

MIRORUSE написа:Въпросче :
Пак чалгарийка ли ще се намърда на тази честота или нещо друдо - ако някой знае с точност - да пише !!!  :-X

За коя честота става въпрос? На честотите на Инфо тръгва Ми-Ла Голд (с новото си име Голд), а старите честоти на Ми-Ла Голд (София - 101.1 и Пловдив - 89.1) явно са на Гергов... вече.
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Мнениеот Enchev » 01 Авг 2007, 15:30

Вярно, че Арена излъчва предаванията си съвместно с Инфо радио за Русе.
И тук идва място за още един въпрос "Какво ще стане с Арена радио ?"
Все пак ако се подтвърди тази новина за продажбата на Инфо, и Арена гори покрай тях.
Жалко, единственното русенско радио, отразяващо най-много събития от региона ще го свалят от ефир, зарад някаква си ретро станциика.
Тц тц тц.  :Noex
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 01 Авг 2007, 20:44

ЖОРО написа:Добре а на честотите в София и Пловдив какво тръгва ??? или може да си остане Инфо радио 

На честотите на Мила в София и Пловдив, няма да се изненадам ако пуснат Класик ФМ. :da:
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Авг 2007, 21:19

MIRORUSE написа:Честотата за Русе е 103,9 - Инфо радио - съвместно с Арена радио Русе , което принципно се занимава с отразяване на културният живот в града ни и ще е малко тъпо да пее Коньо по ' Голд ' а след него да се включи радио Арена и например да се заговори за " Мартенски музикални дни " - това е фестивал , който се провежда в Русе всеки месец март - както и името подсказва ! Дано новото радио Голд запази сегашният си формат !

Миро, не си ли слушал радио Ми-Ла Голд - то няма нищо общ с чалгата? Излъчва златните хитове на 60-те, 70-те и 80-те, като често пуска и песни на рок динозаврите:
http://www.radiomilagold.com/

Можеш да го слушаш и онлайн, за да се увериш сам.
БНР
Нов
Нов

Мнениеот БНР » 01 Авг 2007, 23:26

Ivan asen написа:Всеки знае, че преди да мине решението на СЕМ винаги говорим за "слухове", то беше слух и че радио "Да" е продадено, че Нова Европа ще стане Зи- рок и още и още... все слухове, които станаха истина. :

да, а повече от половината слухове се оказаха пълна измишльотина. Радио Хит ФМ на честотите на Гонг, радио Фокус на честотата на ... първо "Практика", после "Хот ФМ". Преди това ФМ+ дето щяло от еди коя си дата да се казва еди как си. Всеки си пише каквото си иска.
Утре аз мога да напиша, че "Фреш" е купено от Комюникорп (което разбира се е измислица). И какво? да ви гледам сеира как ще напишете 100 постинга, разсъждавайки кое на коя честота отива в кой град.... просто комична ситуация.

Така че... нещо докато не излезе официално, аз не вярвам
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 01 Авг 2007, 23:49

БНР написа:
Ivan asen написа:Всеки знае, че преди да мине решението на СЕМ винаги говорим за "слухове", то беше слух и че радио "Да" е продадено, че Нова Европа ще стане Зи- рок и още и още... все слухове, които станаха истина. :

да, а повече от половината слухове се оказаха пълна измишльотина. Радио Хит ФМ на честотите на Гонг, радио Фокус на честотата на ... първо "Практика", после "Хот ФМ". Преди това ФМ+ дето щяло от еди коя си дата да се казва еди как си. Всеки си пише каквото си иска.
Утре аз мога да напиша, че "Фреш" е купено от Комюникорп (което разбира се е измислица). И какво? да ви гледам сеира как ще напишете 100 постинга, разсъждавайки кое на коя честота отива в кой град.... просто комична ситуация.

Така че... нещо докато не излезе официално, аз не вярвам

Винаги ми е било интересно как заинтересованите лица много се нервят, когато някъде изтича информация.

Назад към