Re: Инфо радио продадено?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Авг 2007, 20:30

nasko84 написа:Вече става сериозно, когато хората почнат да се самоцитират  :D

Целия форум стана с една тема, в която и тема да влезеш само едно и също се пише. Хайде стига този спор, че някои ще навърти повече мнения във форума от администратора  :D всички се сещате за кой говоря  :D

Хайде приятно и весело лято на всички :Clap :Clap :Clap

Имам мнения, защото съм регистиран на 1.04.2005 година, много преди 90% от вас (изключвам тhe_хeaven и ogibo). Нещо да ви бърка?
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 04 Авг 2007, 21:45

еи миро и мене си ме включил в отбора  :Clap :Drinks
обаче сте прави стига вече няма проблем нека всеки си слуша каквото му кеф. Друг е въпроса за радиата де че не винаги са ни по вкуса и тези които "ги пускат" трябва да се позамислят какво пускат, защото когато градът е по малък и няма изобилие на радиа трябва ефира да е максимално разнообразен, иначе на практита се едно че ти натикват чалгата (или нещо друго де) в лицето ето тук от наще радиа най много се чува чалга и ретро, лошо няма ама да има и нещо друго. Нека си има по 3-4 чалга радиа или ретро или каквото и да е, но това да е само в големите градове, който имат много радиа.
Да не останете с впечатление само че съм против ретрото олдскуул и евъргриин  :Music
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 05 Авг 2007, 00:23

И аз съм в отбора, чувствам се горд направо  :G :G .....Аз не мисля, че всичко в България се превръща в чалга станции (пък и не защитавам който и да било стил музика)За всеки влак си има пътници, така е, спор няма ! :) Но смятам, че всичко в ефира е супер еднообразно (ретро, чалга и CHR радиа)
Изображение
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 05 Авг 2007, 18:25

За да се върнем към темата Инфорадио, явно няма да получим информация от медията. Един интересен факт- освен многото хора, които напускат Инфорадио, това е направила и шефката на рекламата , а тя ми каза, че е и сетоводителката се е махнала от потъващия кораб... Това да е индиция за нещо? :Hmmm
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Авг 2007, 18:48

Ivan asen написа:За да се върнем към темата Инфорадио, явно няма да получим информация от медията. Един интересен факт- освен многото хора, които напускат Инфорадио, това е направила и шефката на рекламата , а тя ми каза, че е и сетоводителката се е махнала от потъващия кораб... Това да е индиция за нещо? :Hmmm

Сигурно. Не знам какви са им приходите от реклама, но съм почти сигурен, че никой не ги слуша, макар че ми се ще да не е така.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 05 Авг 2007, 21:12

Ами може би има защо-100 пъти предпочитам Фокус да слушам
Просто информацията не е толкова,не натоварва и все пак..няма нужда от на 15 минути новини :-\ От толкова новини на час сигурно звучат по 6 песни :o
Аватар
jb
Нов
Нов

Мнениеот jb » 05 Авг 2007, 21:13

Не беше лоша програмната му схема.Дано ако е продадено да няма промени.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Авг 2007, 21:28

gadchet0- написа:Ами може би има защо-100 пъти предпочитам Фокус да слушам
Просто информацията не е толкова,не натоварва и все пак..няма нужда от на 15 минути новини :-\ От толкова новини на час сигурно звучат по 6 песни :o

Инфо радио правят и репортажи от мястото на събитието, имат си предаване Инфо тема, което ти разяснява по-подробно за какво става въпрос. Ако някой се е обърнал на пътя, в новините само го съобщават, а в Инфо тема ти разкриват подробностите. Предаването се излъчва точно на 15-тата и 45-тата минута.
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 05 Авг 2007, 21:51

Инфо радио трябва да остане! То даже и да го купи някой най-голямата му грешка ще е да го направи музикално. Такъв формат в България няма засега. И си има доста интелигентна аудитория. :Icecream
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 06 Авг 2007, 14:41

Златни хитове или хитовете от 80те до днес....Колко хубаво звучи...Всички станции вече са такива, няма ли най-накрая да погледнем в бъдещето ?
Изображение
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 06 Авг 2007, 14:46

shoshko написа:Златни хитове или хитовете от 80те до днес....Колко хубаво звучи...Всички станции вече са такива, няма ли най-накрая да погледнем в бъдещето ?

Какво имаш предвид...да погледнем в бъдещето? :Icecream
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 06 Авг 2007, 18:43

a69 написа:
shoshko написа:Златни хитове или хитовете от 80те до днес....Колко хубаво звучи...Всички станции вече са такива, няма ли най-накрая да погледнем в бъдещето ?

Да има само мейнстрийм и нищо друго! :D Предполагам, иска точно това.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 06 Авг 2007, 23:37

a69 написа:

Искам да кажа стига са се въртяли по радиото песни, които са слушани до писване...до втръсване... и аз не знам вече до какво...Аз съм на мнение - ВСЯКО нещо с времето си, не е ли така ? :)
Последна промяна 1 на shoshko, променена общо 7 пъти
Изображение
Аватар
phoogletalk
Нов
Нов

Мнениеот phoogletalk » 07 Авг 2007, 14:16

Струва ми се, че цялата дандания около ИнфоРадио е един PR ход, целящ да се проучат нагласите към тази медия. Факт е, че към настоящият момент това, лично според мен, е едно от най-професионално правените, с добре обмислена и адекватна програма. Не мога да не отбележя, че благодарение и на Арена Радио (Русе) това се случва, и покрай тях преоткрих програмата на ИнфоРадио (дано и в другите градове е така...). Моите адмирации за двете медии.
Все пак това не е програма за масова употреба и тя не може да генерира голям рейтинг, но за това пък аудиторията й е със специфични и сериозни покупвателни възможности..., но това би следвало рекламните агенции да го знаят (нека не забравят, че монопола на една личност или корпорация рано или късно ще им изиграе лоша шега... дано са чували за мотото на Европейския Съюз).
Това, което се случва е процес, който отдавна бе подготвян и тук всички го знаят. Няма да забравя колко учудено гледаше Ива Николова (“Когато гръм удари...”, ТВ Европа), когато Виза Недялкова говореше за консолидация на медии. Е..., ето... това се случва с бясна скорост, и то “благодарение” на контролиращите и управляващи органи. Факт е, че има сериозен интерес към честотите и ако нямаше "изкуствено задържане" (уж..., заради.... хм... цифровизацията), нямаше да се получава този вакуум. В крайна сметка, ако нямаш достатъчно приходи и някой ти предложи добра оферта... няма да се дърпаш като някоя девствена мома... спомнете си за Мърдок и Дау Джоунс, и още много подобни. Все пак това са търговски дружества, а не обществени. Редно би било, ако даден формат не носи приход и има желание за промяната му, да се проведе конкурс за подобен проект първо, а не с лека ръка да се подменят, защото когато се е кандидатсвало за такава програмна лицензия, това е носело позитиви. И най-малкото, ако така се подменят парамеетрите..., се получава грубо посягане на интересите на гражданите в едно уж демократично и конкуретно общество..., и няма разлика с обстановката до 1990.
Каквото и да се случи... едно е... факт... ефирът в България постепенно обеднява от към разнообразни програми. Няма плурализъм... Добрата новина е, че има интернет и след една петилетка цифровизация... Дотогава мишките ще пируват...
niki_express

Мнениеот niki_express » 07 Авг 2007, 15:22

Определено Инфорадио си има своята добра аудитория. Това е едно наистина добре направено радио и от към новини, и от към музика. И новините и музиката, която предлагат са на високо ниво! Дано да го оставят, защото след Експрес май то и Дарик са радиата, по които човек не може да чуе глупости и празни приказки!
Последна промяна 1 на niki_express, променена общо 7 пъти
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 08 Авг 2007, 00:57

Ами аз предлагам Мила Голд да се маха от 101.1 а Инфо Радио да си остане, така ще бъде най-добре
Изображение
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 08 Авг 2007, 01:04

UGLY_BOY написа:
Enchev написа:То па едно "ретро" радио е това МиЛа Голд.  Изображение
Минало покрай ретро музиката. :Laugh
Герговщина до дупка. Аман. :Mad

Че какво общо има радио Ми-Ла Голд с Гергов. То е част от веригата FM+, Fresh!, Ми-Ла Голд. И не виждам нищо лошо да се излъчва стар "динозавърски" рок в ефир.

Ми нали казаха, че Гергов взима честотите 101.1 в София и 89.1 в Пловдив бе, ти пак не четеш....Съгласен съм напълно с Енчев !!! Мила Голд и сега е супер зле..
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 08 Авг 2007, 01:09

shoshko написа:
UGLY_BOY написа:
Enchev написа:То па едно "ретро" радио е това МиЛа Голд.   Изображение
Минало покрай ретро музиката. :Laugh
Герговщина до дупка. Аман. :Mad

Че какво общо има радио Ми-Ла Голд с Гергов. То е част от веригата FM+, Fresh!, Ми-Ла Голд. И не виждам нищо лошо да се излъчва стар "динозавърски" рок в ефир.

Ми нали казаха, че Гергов взима честотите 101.1 в София и 89.1 в Пловдив бе, ти пак не четеш....Съгласен съм напълно с Енчев !!! Мила Голд и сега е супер зле..

Разбрах. Ми-Ла Голд ще остане под името Голд на честотите не Инфо. И какво като Гергов е взел честотие на Ми-Ла, след като явно него ще го има. Тук се изказаха предположения, че на двете честоти (101.1 и 89.1) ще тръгне Classic FM, че поне да си има самостоятелна честота, а не да загнива покрай Алма Матер.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 08 Авг 2007, 01:12

О Боже мой...горкото Класик ФМ..найстина много страдам, че дели честота 88.0 с Алма Матер..То това радио и без това си е яко загнило....дали има аудитория изобщо или само екипа си го слуша...Моят въпрос е никой ли не може да направи 1 свестно радио бе, ма**а му ?
Последна промяна 1 на shoshko, променена общо 8 пъти
Изображение
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 08 Авг 2007, 03:20

shoshko написа:О Боже мой...горкото Класик ФМ..найстина много страдам, че дели честота 88.0 с Алма Матер..То това радио и без това си е яко загнило....дали има аудитория изобщо или само екипа си го слуша...Моят въпрос е никой ли не може да направи 1 свестно радио бе, ма**а му ?

Познавам хора,които го слушаха и да ти кажа не са от екипа..какво те боде Мила не мога да разбера?Какво като се махне от 101.1,ще получиш бонус ли,какво?Ще дойде друго и то най-вероятно ще е същата боза.. :acute:

Назад към