Re: Инфо радио продадено?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 18 Дек 2007, 00:14

shoshko написа:ТРЪГВА МИЛА ГОЛД ?!?!?! ХАХАХАХ Това радио е още по-смешно и от ЗИ Рок бе.. Ужас :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Всичко Гергово ми е смешно...
Явно иска да превърне ефира в посмешище :Bounce
Колкото до Инфорадио - много от рано се подготвят... вече ч месец са на носеща честота в Хасково. Пиша им, но няма резултат! :Happy
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Дек 2007, 01:40

Мила Голд, което ще се казва само Голд, е на Стрижлев, а не на Гергов. Гергов взима двете честоти на Мила Голд - 101.1 (София) и 89.1 (Пловдив), ама какво ще излъчва, не знам.
Гост

Мнениеот Гост » 18 Дек 2007, 06:08

UGLY_BOY написа:Мила Голд, което ще се казва само Голд, е на Стрижлев, а не на Гергов. Гергов взима двете честоти на Мила Голд - 101.1 (София) и 89.1 (Пловдив), ама какво ще излъчва, не знам.

А Голд тогава на каква честота ще е в София? :-\
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 18 Дек 2007, 08:12

BestRadio написа:
shoshko написа:ТРЪГВА МИЛА ГОЛД ?!?!?! ХАХАХАХ Това радио е още по-смешно и от ЗИ Рок бе.. Ужас :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Всичко Гергово ми е смешно...
Явно иска да превърне ефира в посмешище :Bounce
Колкото до Инфорадио - много от рано се подготвят... вече ч месец са на носеща честота в Хасково. Пиша им, но няма резултат! :Happy

Бест както винаги заради мастурбацията говори само глупости. Но вече прави опити да се откаже от лявата и дясната, защото за Коледа ще получи надуваема мадама ;D
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Дек 2007, 08:32

Guest написа:
UGLY_BOY написа:Мила Голд, което ще се казва само Голд, е на Стрижлев, а не на Гергов. Гергов взима двете честоти на Мила Голд - 101.1 (София) и 89.1 (Пловдив), ама какво ще излъчва, не знам.

А Голд тогава на каква честота ще е в София? :-\

След като Инфо вече няма да го има, е ясно, че на всички негови честоти (като казвам всички, имам предвид буквално всички) ще тръгне Голд. А тези, които досега са били на Мила Голд, остават за Гергов.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 18 Дек 2007, 10:59

Durli написа:Бест както винаги заради мастурбацията говори само глупости. Но вече прави опити да се откаже от лявата и дясната, защото за Коледа ще получи надуваема мадама ;D

Интерсно пък точно ти кога си казала нещо смислено??! Този цитат за пореден път потвърждава или че не си в час, или просто пак си объркала форума! :Shoot
nyakoi

Мнениеот nyakoi » 18 Дек 2007, 12:13

Ivan asen написа:От януари ще забравим за Инфорадио. Дори водещите от Инфо за уведомени за предстоящите промени. :Band

На водещите са казали, че до март нищо няма да се пипа в радиото. Оставам с впечатлението, че нещо пак ги лъжат !!!
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 18 Дек 2007, 15:39

Аман от този Гергов!След Енджой и зи рок сега и още една негова тъпотия в ефира!Нищо чудно да пусне и някоя чалга радиостанция понеже за сега няма такава!Да видим кво ще стане.
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 18 Дек 2007, 17:49

BigBrother написа:Аман от този Гергов!След Енджой и зи рок сега и още една негова тъпотия в ефира!Нищо чудно да пусне и някоя чалга радиостанция понеже за сега няма такава!Да видим кво ще стане.

Гергов няма нищо общо с Инфорадио и EMMIS, не бъркайте нещата!
Освен това не е ясно какво ще има в Пловдив на 89.1, която си остава за EMMIS, към С.J. минават 101.1 София и 107 Перник.
Колкото до водещите на Инфо, според мен ще ги държат докато мине промяната на лицензията на Голд или както и да се казва там новото радио за ретро музика :Hmmm
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 18 Дек 2007, 19:30

prassyo написа:
BigBrother написа:Аман от този Гергов!След Енджой и зи рок сега и още една негова тъпотия в ефира!Нищо чудно да пусне и някоя чалга радиостанция понеже за сега няма такава!Да видим кво ще стане.

Гергов няма нищо общо с Инфорадио и EMMIS, не бъркайте нещата!
Освен това не е ясно какво ще има в Пловдив на 89.1, която си остава за EMMIS, към С.J. минават 101.1 София и 107 Перник.
Колкото до водещите на Инфо, според мен ще ги държат докато мине промяната на лицензията на Голд или както и да се казва там новото радио за ретро музика :Hmmm

Taka е няма нищо общо - по някаква случайност! :D
Ама и тези Emmis са бездарни: от две добри радиа - Fresh! и FM+ - направиха буламач, като онези SBS...
Koeто и да пуснат ефира няма да се обогати... явно тенденцията е след време да останат 10-тина местни радиа...
Колкото до Гергоф, нека направи уникална нова станция Folk AC и без туй е новатор - пусне ли я Гледай какво става! - пак ще има боза от сърцето на София за цяла България :Bounce
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Дек 2007, 20:49

И какво ще правят Emmis с честотата си в Пловдив? Явно някоя нова местна радиостанция, тъй като и FM+, и Fresh! ги има, а Голд ще го има, в Пловдив. Май няма какво друго да пуснат, освен нещо местно. Дано не е чалга.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 18 Дек 2007, 23:04

UGLY_BOY написа:И какво ще правят Emmis с честотата си в Пловдив? Явно някоя нова местна радиостанция, тъй като и FM+, и Fresh! ги има, а Голд ще го има, в Пловдив. Май няма какво друго да пуснат, освен нещо местно. Дано не е чалга.

Аз си мисля, че ще пуснат Fresh на мястото на Инфорадио в Смолян, Благоевград, Бургас и Хасково. Каквото искат да пускат да ти кажа... нали има KATRA FM! :)
Не ми е ясно как Гергоф придобива Мила Голд след като честотите за София и Пловдив са на различни фирми...
Справка: Лицензии 101-02777 за гр.Кюстендил (104.5 МХц) и 101-02791 за гр.Пловдив (89.1 МХц) са на "Мила ФМ" ООД, а лицензии 101-02804 за гр.София (101.1 МХц) и 101-02783 за гр.Перник са на "Интермашинекс" ООД...
Така че, по-скоро пловдивската да си остане на Еммис, в противен случай Фреш губят и Кюстендил, след Перник...
Не знам, Гергоф ги плете едни... Навсякъде никнат казуси - и тук се чудехме кой от София иска да си прави радио, докато не стана ясно, че подставено лице на човекоподобието Гергоф е взело 89.5 MHz, за да ни облъчва с eNdJOY...
Иди ги разбери... Явно Инфорадио и то е било с цел пране на пари, а иначе доскоро бе добра медия, но бързо взе да остава в сянката на Дарик и Фокус... Престъпление е да имаш честоти в много градове, а да говориш само за София - про положение, че си Националното новинарско радио?!
Чудещ се

Мнениеот Чудещ се » 19 Дек 2007, 10:39

А много интересно пък какво се случва тогава с Астра Плевен, което използва новини на Инфо(за което не е ясно дали те знаят, след като няма информация никъде за това) и с това май си изпълнява изискванията по лиценза...
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 19 Дек 2007, 18:58

BestRadio написа:
UGLY_BOY написа:И какво ще правят Emmis с честотата си в Пловдив? Явно някоя нова местна радиостанция, тъй като и FM+, и Fresh! ги има, а Голд ще го има, в Пловдив. Май няма какво друго да пуснат, освен нещо местно. Дано не е чалга.

Аз си мисля, че ще пуснат Fresh на мястото на Инфорадио в Смолян, Благоевград, Бургас и Хасково. Каквото искат да пускат да ти кажа... нали има KATRA FM! :)
Не ми е ясно как Гергоф придобива Мила Голд след като честотите за София и Пловдив са на различни фирми...
Справка: Лицензии 101-02777 за гр.Кюстендил (104.5 МХц) и 101-02791 за гр.Пловдив (89.1 МХц) са на "Мила ФМ" ООД, а лицензии 101-02804 за гр.София (101.1 МХц) и 101-02783 за гр.Перник са на "Интермашинекс" ООД...
Така че, по-скоро пловдивската да си остане на Еммис, в противен случай Фреш губят и Кюстендил, след Перник...
Не знам, Гергоф ги плете едни... Навсякъде никнат казуси - и тук се чудехме кой от София иска да си прави радио, докато не стана ясно, че подставено лице на човекоподобието Гергоф е взело 89.5 MHz, за да ни облъчва с eNdJOY...
Иди ги разбери... Явно Инфорадио и то е било с цел пране на пари, а иначе доскоро бе добра медия, но бързо взе да остава в сянката на Дарик и Фокус... Престъпление е да имаш честоти в много градове, а да говориш само за София - про положение, че си Националното новинарско радио?!

Не бе, нали видя какво написа prassyo - 89.1 остава на Emmis, а честотите в София и Перник остават за Гергов.
posetitel

Мнениеот posetitel » 09 Яну 2008, 15:52

Do dve sedmici 6taialo da preikliu4i prou4vaneto na formata na Info. Niakoi znae li e ne6to po vuprosa?
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 09 Яну 2008, 18:42

posetitel написа:Do dve sedmici 6taialo da preikliu4i prou4vaneto na formata na Info. Niakoi znae li e ne6to po vuprosa?

Радиото ще е музикално. По- странното е, че от един доста сигурен източник чух, че у собствениците има голямо желание да направят поп- фолк станция, но от бългасрка страна нещо не "изгарят от желние" за такъв формат. Дано, все пак заложат на варианта ГОЛД, пред чалгата.
:Police
Гост

Мнениеот Гост » 09 Яну 2008, 19:51

Крайно време е Гергов да си уреди нещата със СЕМ, за да му позволят да прехвърли Classic FM на 101.1 и да позволи на Алма Матер да диша спокойно. Колкото до Инфо, дано наистина стане Голд.
Гост

Мнениеот Гост » 09 Яну 2008, 20:04

prassyo написа:
posetitel написа:Do dve sedmici 6taialo da preikliu4i prou4vaneto na formata na Info. Niakoi znae li e ne6to po vuprosa?

Радиото ще е музикално. По- странното е, че от един доста сигурен източник чух, че у собствениците има голямо желание да направят поп- фолк станция, но от бългасрка страна нещо не "изгарят от желние" за такъв формат. Дано, все пак заложат на варианта ГОЛД, пред чалгата.

И Голд не е особено добър вариант, с какво ще е по-различно от Мила? Има и за това достатъчно станции (Друг е въпросът, че са направени все зле, но така или иначе това също ще е на Гергов, така че не може да очакваме качествено голд-радио). Смешно-жалката творческа импотентност продължава. Аз без да се замислям мога веднага да се сетя за поне 3-4 формата, от които няма нито 1 радио не само в София, а и изобщо в България.
posetitel

Мнениеот posetitel » 10 Яну 2008, 11:41

Guest написа:
prassyo написа:

И Голд не е особено добър вариант, с какво ще е по-различно от Мила? Има и за това достатъчно станции (Друг е въпросът, че са направени все зле, но така или иначе това също ще е на Гергов, така че не може да очакваме качествено голд-радио). Смешно-жалката творческа импотентност продължава. Аз без да се замислям мога веднага да се сетя за поне 3-4 формата, от които няма нито 1 радио не само в София, а и изобщо в България.

И като формата на Инфо няма към момента друг в БГ. Какъв е тогава смисълът да го променят? Чалги радиа си имаме, музикални - също бол. Не виждам смисъла.
Чудещ се

Мнениеот Чудещ се » 10 Яну 2008, 12:46

prassyo написа:По- странното е, че от един доста сигурен източник чух, че у собствениците има голямо желание да направят поп- фолк станция, но от бългасрка страна нещо не "изгарят от желние" за такъв формат.

Това за пореден път ме убеждава че има едни не много ясно кои(поне за мен) хора, които много упорито "съветват" поредния новопоявил се чужд собственик, как чалгата е единственото печелившо нещо в ефира. Затова аха-аха вазелината да изчезне, ама не, даже заради нея затриха едно от най-старите(частни) радиа. Шефа на Комюникорп пък правеше надъхани изказвания как ще има чалга дори по NRJ и Нова. Май на селяците(в лошия смисъл на думата) чалгари-досадници от планета им е пределно ясно че няма да им дадат ефир и затова упорито и повсеместно се опитват да си натресат боклуците в радио ефира. Ето тези неща май си заслужават да се коментират, а не толкова поредната стъпка от логичното поукропняване на радипазара.

Назад към