Южен Бряг - Бургас купено от Фокус за огромна сума ?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
fresh_news
Нов
Нов

Мнениеот fresh_news » 17 Авг 2007, 18:33

Верно ли е това, или все още са в процес на преговори ?
Аватар
Nasko_Bs
100+
100+

Re: Южен Бряг - Бургас купено от Фокус за огромна сума ?

Мнениеот Nasko_Bs » 18 Авг 2007, 14:11

Taq boza Fokus 6te nirazvali hybavoto radio ... ako e vqrno :down
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 18 Авг 2007, 19:02

е фокус не се ли приема от Созопол в Бургас, а и защо ще сасипят качественото, регионално и готино радио  :Chair
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Авг 2007, 19:56

Фокус не трябваше ли да тръгне в Пловдив и Бургас на честотие на "Канал Ком", подобно на Видин?
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 18 Авг 2007, 20:33

Винаги се доверявам на независимата агенция "Фокус", защото те най-добре представят новините.
Изображение
Amigo
Нов
Нов

Мнениеот Amigo » 18 Авг 2007, 22:37

Със сигурност са в преговори. Бургазлиите усилено търсят купувач за пропадналото си радио. Дано не изберът Фокус, има къде къде по добри алтернативи за по добри клиенти. Някой да им отвори очите на собствениците ако ги знае кои са. Не мога да си представя за колко некадърно управление става въпрос в това радио щом не могат да се задържат на пазара в иначе апетитния за всички вериги Бургас.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 18 Авг 2007, 22:56

Amigo написа:Със сигурност са в преговори. Бургазлиите усилено търсят купувач за пропадналото си радио. Дано не изберът Фокус, има къде къде по добри алтернативи за по добри клиенти. Някой да им отвори очите на собствениците ако ги знае кои са. Не мога да си представя за колко некадърно управление става въпрос в това радио щом не могат да се задържат на пазара в иначе апетитния за всички вериги Бургас.

И на мен ми е интересен този факт (че не могат да се задържат). Според официалните статистики Бургас е един от икономически добре развитите градове.
Аватар
Nasko_Bs
100+
100+

Мнениеот Nasko_Bs » 19 Авг 2007, 22:15

Amigo написа:Със сигурност са в преговори. Бургазлиите усилено търсят купувач за пропадналото си радио. Дано не изберът Фокус, има къде къде по добри алтернативи за по добри клиенти. Някой да им отвори очите на собствениците ако ги знае кои са. Не мога да си представя за колко некадърно управление става въпрос в това радио щом не могат да се задържат на пазара в иначе апетитния за всички вериги Бургас.
... ei smatka sus sigyrnost tova radio ne propada zalagam si glavata ... ima mnogo sly6ateli ... za razlika ot golemite verigi playlistata na Ujen Brqg e smnogo dobur zamisul ... radioto e energi4no ... nqma mydnqrski pesni kato pri NJOY ...  opredeleno e ka4esveno za razlika ot golemite verigi .......  A za Focys bih kazal 4e na sa ni6to osobenno ... opredeleno sa ot tipa radio koito otek4avat sly6atelite i ne bih izkal da se nasajdat v Burgas!!!
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Авг 2007, 00:15

Nasko_Bs написа:
... ei smatka sus sigyrnost tova radio ne propada zalagam si glavata ... ima mnogo sly6ateli ... za razlika ot golemite verigi playlistata na Ujen Brqg e smnogo dobur zamisul ... radioto e energi4no ... nqma mydnqrski pesni kato pri NJOY ...  opredeleno e ka4esveno za razlika ot golemite verigi .......   A za Focys bih kazal 4e na sa ni6to osobenno ... opredeleno sa ot tipa radio koito otek4avat sly6atelite i ne bih izkal da se nasajdat v Burgas!!!

Не мога да разбера защо все още има хора, които си мислят, че всичко опира до това кой кое радио слуша. Няма значение дали радиото е слушаемо, има значение дали има рекламодатели. Ако ги няма - OUT. Сякаш в Русе Пристис не е било слушаемо. Било е, ама шефът е решил, че вече не му изнася да прави радио, закрил го е. И пак се появиха елементи, които изкараха NRJ виновни. Сякаш те са имали нещо общо с решението на шефа на Пристис. Всичко опира до пари, независимо дали радиото е било създадено, за да се печели от него, или за да се перат пари, които по една случайност може да вече да са изпрани и шефът да е решил да затрие радиото понеже вече не му върши работа. Няма да се учудя, ако то (радиото) е било създадено за някакви негови цели и сега вече не му трябва. Какво толкова има да се чудите? В тази шибана мутренска държава никой не се интересува от благоденствието ви, всеки прави, каквото прави основно за свое лично благоденствие, не за чуждо. А ако покрай неговото благоденствие намажете и вие (или може би е по-добре да кажа ние), то ще е, защото той ви е осигурил благоднествие, за да може и той самият да има такова (на принципа слушаемост - повече рекламодатели - повече пари в джоба на шефа). То май това си е капитализмът. Не че комунизмът е по-здрав.
Последна промяна 1 на UGLY_BOY, променена общо 20 пъти
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 20 Авг 2007, 05:06

Всеки може да си пусне Южен Бряг онлайн и да чуе за какво става въпрос,аз го слушам често,защото е едно от малкото останали добри CHR радиа(то кое ли друго става за слушане освен Южен Бряг и Катра ФМ)..та ще чуете как са им рекламите-според мен не са малко.Така че едва ли страдат от липса на рекламодатели.Освен това малко ми е странно Фокус точно да искат да го купуват,нали имат честота в Созопол все пак.Преди като беше Фреш съм го слушал и в Бургас с идеално качество.Дано не унищожат и това радио :Chair
radio99
Нов
Нов

Мнениеот radio99 » 20 Авг 2007, 11:21

Ако е вярното това за Фокус - ужаасссссссссссс. В нашия град го няма това радио но съм слушал он- лайн някои техни програми. Брат ми е на 4 години и чете по- добре от техните водещи:) А да не говорим за музиката........
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Авг 2007, 11:50

gadchet0- написа:Всеки може да си пусне Южен Бряг онлайн и да чуе за какво става въпрос,аз го слушам често,защото е едно от малкото останали добри CHR радиа(то кое ли друго става за слушане освен Южен Бряг и Катра ФМ)..та ще чуете как са им рекламите-според мен не са малко.Така че едва ли страдат от липса на рекламодатели.Освен това малко ми е странно Фокус точно да искат да го купуват,нали имат честота в Созопол все пак.Преди като беше Фреш съм го слушал и в Бургас с идеално качество.Дано не унищожат и това радио :Chair

Да приемем тогава, че не шефа му не му се перат пари повече!
Няма ли, все пак, някой да отговори на въпроса, който зададох още в началото:

Фокус не трябваше ли да тръгне в Пловдив и Бургас на честотие на "Канал Ком", подобно на Видин?
Аватар
Nasko_Bs
100+
100+

Мнениеот Nasko_Bs » 20 Авг 2007, 14:23

gadchet0- написа:Всеки може да си пусне Южен Бряг онлайн и да чуе за какво става въпрос,аз го слушам често,защото е едно от малкото останали добри CHR радиа(то кое ли друго става за слушане освен Южен Бряг и Катра ФМ)..та ще чуете как са им рекламите-според мен не са малко.Така че едва ли страдат от липса на рекламодатели.Освен това малко ми е странно Фокус точно да искат да го купуват,нали имат честота в Созопол все пак.Преди като беше Фреш съм го слушал и в Бургас с идеално качество.Дано не унищожат и това радио :Chair
... Kogato be6e Fresh! se 4yva6e v Burgas makar i s ne mn dobro ka4estvo ... ima6e mesta kadeto napravo iz4ezva6e kato centralna gradcka 4est ... otkakato stana Focys rabotata trugna o6te po zle sega po4ti ne se priema v pogolqmata 4ast ot Burgas s malki iklu4eniq ... signala e mnogo slab rds rqdko iliza ... ka4estvoto na zvyka e kato na radioto4ka i izob6to ne stava  :Ne
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 20 Авг 2007, 17:14

Ъгли,то не е ясно изобщо тази информация колко е достоверна..Канал Ком е имал предавaтел в Поморие,не в Бургас :P тоест май е все едно Созопол/Поморие..освен ако не им дадат да увеличат мощноста на излъчване(както на радио Микс например).Интересно,че на честотата на Канал Ком в Стара Загора-101,4 няма нищо откакто закриха радиото,а на 101,4 в Казанлък върви Фокус..абе малко объркана работата :-[
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Авг 2007, 17:42

gadchet0- написа:Ъгли,то не е ясно изобщо тази информация колко е достоверна..Канал Ком е имал предавaтел в Поморие,не в Бургас :P тоест май е все едно Созопол/Поморие..освен ако не им дадат да увеличат мощноста на излъчване(както на радио Микс например).Интересно,че на честотата на Канал Ком в Стара Загора-101,4 няма нищо откакто закриха радиото,а на 101,4 в Казанлък върви Фокус..абе малко объркана работата :-[

Да. Странна работа.
solidat
Нов
Нов

Мнениеот solidat » 30 Авг 2007, 00:26

radioto e strahotno.mnogo malko ostanaha kato nego.mnogo vode6ti se smeniha. lipsva mi stela me6ova i mnogo drugi.neznam za6to iskat da go prodavat no 6te bqde goljma zaguba za burgas.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 31 Авг 2007, 21:26

solidat написа:radioto e strahotno.mnogo malko ostanaha kato nego.mnogo vode6ti se smeniha. lipsva mi stela me6ova i mnogo drugi.neznam za6to iskat da go prodavat no 6te bqde goljma zaguba za burgas.

Слушам го онлайн често - СТРАХОТНО РАДИО просто е едно от любимите ми....Много се надявам да не го съсипят и него...за жалост всичко хубаво в БГ изчезва....Нали Фокус си имат честота в Созопол...за какво им е тази ?
Изображение
Аватар
NNinja
Нов
Нов

Мнениеот NNinja » 03 Сеп 2007, 20:27

solidat написа:radioto e strahotno.mnogo malko ostanaha kato nego.mnogo vode6ti se smeniha. lipsva mi stela me6ova i mnogo drugi.neznam za6to iskat da go prodavat no 6te bqde goljma zaguba za burgas.

Мдам... Лично според мен загубихме това великолепно радио още в момента, в който Бранко Петров (май така се казваше) почна да се занимава повече с политика, отколкото с радио
Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
За да побеждаваш, научи се на търпение. За да живееш, научи се да умираш
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 04 Сеп 2007, 00:10

А на фокус,дококото знам централата им е в Софиа,пък толкова дълго време да не направят Фокус-София????
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 04 Сеп 2007, 00:12

А междудругото някой дали знае очаква ли се някога Фокус да звучи в София?Има толкова излишни станции в София,пък да няма Фокус,как не са успели да тръгнат в София досега? :o

Назад към