Южен Бряг - Бургас купено от Фокус за огромна сума ?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
UGLY_BOY

Re: Южен Бряг - Бургас купено от Фокус за огромна сума ?

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Сеп 2007, 17:35

dhamitak написа:А междудругото някой дали знае очаква ли се някога Фокус да звучи в София?Има толкова излишни станции в София,пък да няма Фокус,как не са успели да тръгнат в София досега? :o

Не звучи, защото явно не са им толкова големи връзчиците да си гепнат някоя честотичка. Те май се гласяха за честототата на BBC World Service.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 05 Сеп 2007, 12:00

UGLY_BOY написа:
dhamitak написа:А междудругото някой дали знае очаква ли се някога Фокус да звучи в София?Има толкова излишни станции в София,пък да няма Фокус,как не са успели да тръгнат в София досега? :o

Не звучи, защото явно не са им толкова големи връзчиците да си гепнат някоя честотичка. Те май се гласяха за честототата на BBC World Service.

По-добре Фокус от колкото BBC.....Айде обеснете ми какъв е смисала от BBC и Дойче Веле ?
Изображение
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 05 Сеп 2007, 12:32

ми да си осъваршенстват хората езиците  ;)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Сеп 2007, 14:37

shoshko написа:
UGLY_BOY написа:

По-добре Фокус от колкото BBC.....Айде обеснете ми какъв е смисала от BBC и Дойче Веле ?

Ами, хората искат да излъчват във всички европейски и по-големи световни столици.
naiki963
Нов
Нов

Мнениеот naiki963 » 08 Сеп 2007, 17:57

:)За ваша информация радио фокус се излъчва от Велико Търново! От студиото на бившето вече радио Велико Търново!!! Нямам информация за излъчване от град София!! Доколкото знам се оформя като местно национално радио засягащо пряко региона в който се излъчва!! Добре поднесена информация от първа ръка с музика повишаваща доброто ви настроение! В софия се намира седалището на агенция Фокус! Не съм сигурен дали радиото има връзка с тази агенция и дали една и съща компания ги държи! :)
:)
naiki963
Нов
Нов

Мнениеот naiki963 » 08 Сеп 2007, 18:27

За всеки град в който радио фокус има честота се излъчва от студио с местни водещи от района! акцентира се върху местните новини като внимание се отделя и на новините от българия и света!! С динамична и хубава денс музика за по-добро настроение! Мисля че и това е заложено в лиценза! :) Ако нещо някъде бъркам да ме поправите! :)
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Сеп 2007, 06:32

UGLY_BOY написа:Не мога да разбера защо все още има хора, които си мислят, че всичко опира до това кой кое радио слуша. Няма значение дали радиото е слушаемо, има значение дали има рекламодатели. Ако ги няма - OUT. Сякаш в Русе Пристис не е било слушаемо. Било е, ама шефът е решил, че вече не му изнася да прави радио, закрил го е.

excuse me for bad words...
Последна промяна 1 на Zen, променена общо 10 пъти
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 09 Сеп 2007, 18:07

М-да, прав си, но заключението ми, че не съобразяват с нас, а с джоба и/или с интересите си, пак излиза вярно.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 10 Сеп 2007, 07:11

Но като потребител, не би трябвало да разсъжваш по техния начин. Бих приел мнението ти ако управляваше медия.
Аватар
Dreamwave`
Нов
Нов

Мнениеот Dreamwave` » 10 Сеп 2007, 09:10

Замисляли ли сте се, че почти не останаха местни радиа. Има няколко вериги в България, които се опитват да монополизират рекламния пазар с 2 компютъра и 5 човека на кръст в София. Нямам нищо против, която и е да е верига, но смятам, че това, което правят Фокус - да развиват местни програми, студиа и екипи е много по-ценно за региона, в който излъчват по простата причина, че не правят радио за боклука на София, а за проблемите на хората, там, където излъчват.
.. dream on ...
Аватар
Halfdead
1000+
1000+

Re: Южен Бряг - Бургас купено от Фокус за огром

Мнениеот Halfdead » 10 Сеп 2007, 16:01

След вчерашното ми пътуване из района край Бургас, останах доста впечетлен от двете местни станции Южен Бряг и MIXX. По време на престоя ми в морския град забелязах, че Фокуса от Созопол на 99,4 е с доста добър сигнал из цял Бургас и според мен няма никакъв смисъл да се спира хубавото радио!  :down
Everybody has a radio. To listen to a radio is normal. To listen to a radio, that is far away from you is a DARE!

www.dxing.org - Форумът на България за DX-маниаци!
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 10 Сеп 2007, 21:23

Halfdead написа:След вчерашното ми пътуване из района край Бургас, останах доста впечетлен от двете местни станции Южен Бряг и MIXX. По време на престоя ми в морския град забелязах, че Фокуса от Созопол на 99,4 е с доста добър сигнал из цял Бургас и според мен няма никакъв смисъл да се спира хубавото радио!  :down

Мда, добри са им радийцата. Тъпото е, че преди време в Сливен спряха Mixx, за да пуснат Радио 1, но бургаското Mixx се запази. И сега си го слушам онлайн в София, но напоследък май транслирането му в нета нещо не е ОК.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 10 Сеп 2007, 23:07

Южен Бряг си върви онлайн,но явно при Mixx има някакви проблеми наистина,защото и при мен не тръгва от доста време
margolina
Нов
Нов

Мнениеот margolina » 11 Сеп 2007, 21:50

Fal6iva trevoga, nqma ni6to takova:-) Radioto si ostava burgasko! :up
Аватар
Nasko_Bs
100+
100+

Мнениеот Nasko_Bs » 11 Сеп 2007, 21:59

Halfdead написа:След вчерашното ми пътуване из района край Бургас, останах доста впечетлен от двете местни станции Южен Бряг и MIXX. По време на престоя ми в морския град забелязах, че Фокуса от Созопол на 99,4 е с доста добър сигнал из цял Бургас и според мен няма никакъв смисъл да се спира хубавото радио!  :down
... kakvi Glyposti prikazva6 Fokys  e otvratitelen na sqkade ... po skoro  neznam dali nqkade osvne v morskata gradina se priema dobre ... spravo moga da kaja 4e ne ot tunera mi za6toto sum go prabvai na dr
Аватар
Halfdead
1000+
1000+

Мнениеот Halfdead » 12 Сеп 2007, 20:34

Nasko_Bs написа:
... kakvi Glyposti prikazva6 Fokys  e otvratitelen na sqkade ... po skoro  neznam dali nqkade osvne v morskata gradina se priema dobre ... spravo moga da kaja 4e ne ot tunera mi za6toto sum go prabvai na dr

Мисля че си прав, защото аз проверих на 99,4 в автобуса, който беше спрял на гарата с логото БургасБус, и после проверих в някой от кварталите, от които се излиза от града и на двете места Фокус беше със стабилен и чист сигнал. Явно на други места из града не е така. Все пак ти живееш там и знаеш по-добре.  ;)
Последна промяна 1 на Anonymous, променена общо 12 пъти
Everybody has a radio. To listen to a radio is normal. To listen to a radio, that is far away from you is a DARE!

www.dxing.org - Форумът на България за DX-маниаци!
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 17 Сеп 2007, 01:19

Долу ръцете от Южен бряг!!!
това е едно от малкото радиа в Бургаско, от което става нещо!!!  :Music
колкото до Фокус - те си излъчват от Созопол и се приемат чудесно чак до Слънчев бряг и Несебър.
Аватар
MasterBoy Люлин
100+
100+

Мнениеот MasterBoy Люлин » 17 Сеп 2007, 12:24

5/10 на 30 км от града! А в града 9/10 !!!
В Слънчев Бряг 2/10 а Mixx беше зле без чертички.
НО Южния Бряг си е доста добро радио и много му се радвам и не бих искал да спира!!!
Изображение

Назад към