Re: Атлантик без водещи

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Атлантик без водещи

Мнениеот Ivan asen » 27 Авг 2007, 17:11

По Атлантик вече няма да има водещи- УРА! Ще си слушаме любимата музика без Илена и Жана!!! :Drinks
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 27 Авг 2007, 18:40

Защо така?
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 27 Авг 2007, 20:22

chebaev написа:Защо така?

Ми защото трябва да им плащат :Drinks
Това е сайтът! http://www.linkbg.info
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 27 Авг 2007, 23:10

Опитват се да изкопират от Радио 1...най-вероятно ще има новини на всеки кръгъл час и после ще чуем " 60 минути с най-добрите хитове...92.4 София...97.7 Пловдив"...и айдее само музика...хах банално е вече
Изображение
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 27 Авг 2007, 23:13

Остана и да чуем "минутки за класика с радио Атлантик" :) Ще видим, не съм го слушал това радио, трябва да го пробвам online. Преди имаше радио Атлантик във Варна, Бургас и Добрич, е то наистина си заслужаваше. Беше много яко.
Аватар
the_heaven
500+
500+

Мнениеот the_heaven » 27 Авг 2007, 23:22

chebaev написа:Остана и да чуем "минутки за класика с радио Атлантик" :) Ще видим, не съм го слушал това радио, трябва да го пробвам online. Преди имаше радио Атлантик във Варна, Бургас и Добрич, е то наистина си заслужаваше. Беше много яко.

Определено, имах възможност да слушам бургаския клон преди години, докато още съществуваше, и си личеше, че е направено професионално.
Кой както си го направи живота! На който не му харесва - да се изнася!
million
Нов
Нов

Мнениеот million » 27 Авг 2007, 23:52

Mnogo malko sum slu6al tova radio. No nqma da e hubavo da zvu4i samo muzika. Trqbva da ima programa, vode6ti, no i... pari qvno ;)
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 28 Авг 2007, 01:07

баси скапаната тенденция
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 28 Авг 2007, 05:10

Ivan asen написа:По Атлантик вече няма да има водещи- УРА! Ще си слушаме любимата музика без Илена и Жана!!! :Drinks

Като гледам чак без водещи няма да е Атлантик,поне "На закуска" с Даниел си го има,както и Quiz-а с Ася Александрова  :P
Пак търсите сензации значи :Fool
Последна промяна 1 на gadchet0-, променена общо 28 пъти
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 28 Авг 2007, 08:25

gadchet0- написа:
Ivan asen написа:По Атлантик вече няма да има водещи- УРА! Ще си слушаме любимата музика без Илена и Жана!!! :Drinks

Като гледам чак без водещи няма да е Атлантик,поне "На закуска" с Даниел си го има,както и Quiz-а с Ася Александрова  :P
Пак търсите сензации значи :Fool

Иван Асен е писал, че няма да има Елена и Жана, което е факт. Не търси сензации, май друг това му приписва :D Макар и със сутрешно предаване и Ася в основната си част радиото ще е без водещи.
Няма да се изненадам ако след Атлантик примерът последват и Витоша- да оставят "тройката" другите на боклука ::)
radio99
Нов
Нов

Мнениеот radio99 » 28 Авг 2007, 09:52

Вие съмнявахте ли се в госпожа Арсова! Съсипа най-голямата радиомарка в България - "Експрес", сега следва по етапно да бъде унищожено и Атлантик-едно добро радио, което ежедневно слушам! Колкото до Витоша те отдавна са изпята песен, става за слушане само рикуеста! И във Веселина липсва един от водещите, който работеше през уикенда...А за другото им притежание The Voice, ако не е Любо Димитров нищо няма да стане от тях....
Аватар
dimitar.b
100+
100+

Мнениеот dimitar.b » 28 Авг 2007, 11:51

Здравейте приятели,интересно е да чета мненията Ви защото след този три десетилетен опит в "медиите"малко съм разочарован.Хайде де помислим малко!Какво значи "радио в Ефир"?Психологията и "социологията"на едно динамично развиващо се общество,каквото е и нашето ,се нуждае от Форум за разстоварване или пък "нагнетяване "на напрежението.В нашия случай с експрогарамата на любимото Радио на хиляди наши слушатели/Атлантик/е точно така.Харесва ли ни или не,това е право на избор.Въпросът е необходимо ли е на днешната "аудитория"такъв стил на водене на програма.Ако гледаме от призмата на собствения си мироглед ,може би ДА може би НЕ.Въпросът е ,че музика можеш да си слушаш ,каквато си искаш и когато си искаш.Но да превърнеш Ефира в крайъгален камък за общуване е вече искуство.Иначе няма смисъл да влизаш в него ,само от "комерсиални"подбуди и евтини популистични програми.Някой наши "колеги"не го разбраха това ,както в обществото така и в ЕФИР.Какво да се прави,лесни пари,чужди,ниско- качество на производство/ефир/.Така е в цялата ни икономика,наследство от тоталитаризма. :Chair
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 28 Авг 2007, 13:03

radio99 написа:Вие съмнявахте ли се в госпожа Арсова! Съсипа най-голямата радиомарка в България - "Експрес", сега следва по етапно да бъде унищожено и Атлантик-едно добро радио, което ежедневно слушам! Колкото до Витоша те отдавна са изпята песен, става за слушане само рикуеста! И във Веселина липсва един от водещите, който работеше през уикенда...А за другото им притежание The Voice, ако не е Любо Димитров нищо няма да стане от тях....

Арсова няма нищо общо с това. Нищо не е унищожено, мениджмънта преценява, че няма потенциал и сменя посоката... това е станало с Експрес. Кое му беше популярното на това радио? "Най-новите хитове"? кой освен 100 заклети фенове го интересуват най-новите хитове, извинете?
А ако си мишлиш, че The Voice нямат know-how и зависят от Любо, Пешо, Жечо и други - о Боже, за какво говорим. Ако тоооолкова закъсат без незаменимия Любо, ще дойде някой от офиса в Букурещ и ще направи радио 300 пъти по-мощно от всичките им станции взети заедно.
Няма вечни работи, няма незаменими хора! Дайте да говорим какво е довело, според вас до тези промени, а не да се плюнчим кой псевдо разбирач е по-добър и как са "унищожени" разбирате ли големите български радио-марки.
Последна промяна 1 на radiator, променена общо 28 пъти
radio99
Нов
Нов

Мнениеот radio99 » 28 Авг 2007, 14:01

За повечето неща съм съгласен с теб! Но пич, смешно е да говориш, че Експрес се е слушало от 100 човека
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 28 Авг 2007, 14:47

Нее, не казвам това! Напротив, Експрес беше марка, но наблягам на "беше"... Визирам годините до 1997 - 1998-ма.
В момента, в който го придобиха СБС песента му беше тотално изпята. Според мен една от основните причини е в многократните трансформации, без да се работи върху брандинга.
Както си бичеше новинки, хоп, дойде моментът на Гавуайиу Гавуаиув, спорта и "новата музика"... и цялата тази смехория в микс с предаване на един, поне според мен, много добър радио-журналист - Иво Тодоров.
Та, от първо частно национално радио, през Г.Гавуиув, разни ток-шоу опити на какви ли не хора, Биг Брадър съпорт медиа и радио с един единствен целодневен служител... какво да ти кажа - хората вътри в радиото го унищожиха, а не СБС... с какъв некомпетентен акъл ще направиш новинарско политематично радио в медия за нова, никому непозната музика, без да работиш по маркетинга му???
... това да избираш музика по радио или да говориш по него няма нищо общо с управлението на предприятието. А в медии, които са 9-та дупка на дудука в медийната група (както беше Експрес за Антена Груп) точно такива хора от програмата се оставят на пълен самотек.
radio99
Нов
Нов

Мнениеот radio99 » 28 Авг 2007, 15:33

За мен златните години на Експрес бяха всички до 2001 когато го купи Антена, те му е..ха майката! Радвам се, че сме на едно мнение за Иво Тодоров! Не знам за теб, на оз 10 години всеки ден съм слушал това радио и искам да ти каже , че е ужасно да слушаш как някой нарочно съсипва радиото пред ушите ти
radio99
Нов
Нов

Мнениеот radio99 » 28 Авг 2007, 15:37

Ей, пич много ме кефиш да знаеш, усещам, че и ти като мен си бил заклет фен на Експрес! Много си прав за Антена, ако обръщаха повечко внимание, може би кораба нямаше да потъне! Аз в продължение на 10 години всеки ден слушах Експрес и не можеш да си представиш как се почувствах, когато Любо ми писа на мейла, че радиото спира, за да тръгне Веселина...
А, да и за ИВО Тодоров- страшен е
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 28 Авг 2007, 16:56

E добре де, как така хората в радиото го унищожиха??? Радиото се финансира от собственика и той одобрява дали да се прави изменение на програмата или не, нали?!? А може и да е имало предложения от екипа.
Последна промяна 1 на deni, променена общо 28 пъти
Изображение
Аватар
Ritmo
100+
100+

Мнениеот Ritmo » 28 Авг 2007, 18:47

Атлантик - добре! Атлантик без водещи - много добре! Без Атлантик - още по-добре!!! :Clap
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 28 Авг 2007, 22:38

Ritmo написа:Атлантик - добре! Атлантик без водещи - много добре! Без Атлантик - още по-добре!!! :Clap

Това е много крайно :Laugh За всеки си има място под слънцето :Punk

Назад към