Какво мислите за новата програмна схема на Хоризонт?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Freedom
Нов
Нов

Какво мислите за новата програмна схема на Хоризонт?

Мнениеот Freedom » 18 Окт 2007, 12:49

Какво мислите за новата програмна схема на Хоризонт? А за водещите новини на половин час?
Аватар
Durli
100+
100+

Re: Какво мислите за новата програмна схема на Хоризонт?

Мнениеот Durli » 18 Окт 2007, 17:12

Тъпо е  :down
Радиото е едно- Витоша е то!!!
Freedom
Нов
Нов

Мнениеот Freedom » 18 Окт 2007, 23:24

Durli написа:Тъпо е  :down

хахаха- а може би програмната схема на ЕС БИ ЕС в България е по-добра???? ааа???
голем специалист си - май
Аватар
dhamitak
500+
500+

Мнениеот dhamitak » 18 Окт 2007, 23:24

Ама не за всички е така! :lol2
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 18 Окт 2007, 23:50

като цяло това което е на еС Би еС в БГ е  :down на чело с Веселина  :lol:
Аватар
747
500+
500+

Мнениеот 747 » 19 Окт 2007, 01:57

сигналите ме кефят... но на тая измишльотина с бюлетина в 18 още не мога да й прозра дълбокия замисъл...  :Fool
иначе - тя, схемата си е схема - със старите "труженички" няма как да се направи кой-знае колко по-различен нов бардак...  :focus:
БНР
Нов
Нов

Мнениеот БНР » 19 Окт 2007, 20:06

е в 18ч е по-добре. Симетрично разположена между другите два бюлетина (в 12 е 24ч), на шест часа.
А това, че въпросният бюлетин обърка програмната схема на програма "Христо Ботев" и още 6 регионални станции (особено тези, които имаха предавания от 17 до 19ч), това е друг въпрос. "Христо Ботев" си преместиха предаванията (18-19ч.) от 18.30 до 19.30ч, заради този бюлетин
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 19 Окт 2007, 20:44

Леле, то населението се избива са слуша Хр. Ботев. Дали са свикнали с новата схема на любимата програма? Не стигат промените в Хр. Ботев, ами в Хоризонт и РРС, а и тази стачка на учителите, никой не пита как му е на народа. И този бюлетин в 18, драма !:Fool
Радиото е едно- Витоша е то!!!
Аватар
Ан Мари Тонколонкова
100+
100+

Мнениеот Ан Мари Тонколонкова » 19 Окт 2007, 21:01

Freedom написа:Какво мислите за новата програмна схема на Хоризонт? А за водещите новини на половин час?

Ужасна е!  :down Защото аз не съм там!  ;)
САМО БЪЛГАРСКА МУЗИКА!
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Окт 2007, 00:16

Durli написа:Леле, то населението се избива са слуша Хр. Ботев. Дали са свикнали с новата схема на любимата програма? Не стигат промените в Хр. Ботев, ами в Хоризонт и РРС, а и тази стачка на учителите, никой не пита как му е на народа. И този бюлетин в 18, драма !:Fool

А какво мислиш за радио Веселина? Просто питам. Аз например го мразя.
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 20 Окт 2007, 22:27

а да след като си от хората дето не признават чуждото и мразиш всичко освен БГрадио кажи нещо за Веселина  :Clap ще съм ти много благодарен, и гледай да е дългичко и смислено, със сугурност ще сме на едно мнение  :Horray
Аватар
Ан Мари Тонколонкова
100+
100+

Мнениеот Ан Мари Тонколонкова » 20 Окт 2007, 23:25

mita6ki написа:а да след като си от хората дето не признават чуждото и мразиш всичко освен БГрадио кажи нещо за Веселина  :Clap ще съм ти много благодарен, и гледай да е дългичко и смислено, със сугурност ще сме на едно мнение  :Horray

Едва ли ще съм на едно мнение с тебе, просто защото моето мислене не е повърхностно. Аз разсъждавам далновидно! :)
САМО БЪЛГАРСКА МУЗИКА!
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 21 Окт 2007, 00:39

доре де нека поне чуем твоето неповърхностно задълбочено мнение  :). Поне да го чуем пък длаи ще е като моето е друг въпрос.
А аз щом толкова ДОБРЕ ме познаваш съм повърхностен.. добре, знаеш ли поне на колко години съм?
Аз обаче бих предпочел да си остана повърхностен младеж ентусияст на тема радио, и не толерирам чалги, цигании и долнопробни лигавщини в ефира на 15града (а те не са единствени) и това на гърба на най великото частно радио ЕКСПРЕС, но това си е друг въпрос
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 21 Окт 2007, 08:09

Миташки,нали се досещаш,че след комунизма в Б-я е на мода националозма,т.е.псевдонационализма.Я си представи,че всички станции един ден решат да не пускат "чужда"музика или всяка от тях се определи да пускат музика само от една страна,така да се каже праволинейността да се възвърне.Друго си е да има ред.Навремето копоите от ДС ходеха по заведенията и клубовете за да изчисляват колко процента е българска,колко съветска и колко "друга".Сама по себе си думата "чужда" музика в областта на изкуството е комунистическа дивотия.За гадовете,всичко,което не беше ком-ско,беше "чуждо".Най-малко е приложима тази дума в тази област и не само там.Тази дума изразява такава грубост и нетолерантност,че просто...Потърсете в друг език ,дори и в руския такова нещо.А-а-а,иначе се говори постояно за Европа,Света и пр.,приобщаване към еди-кои си цености,,,,,които все още са  "чужди".Какво ли не става под нашето небе и докога ли ще продължитака???Така че,не се очудвай на АМТ.Един ден ще има може би радио,само със съветска музика,т.е.музика на страна ,която вече я няма и никога повече няма да я има.Ще изчакаме..."Далновидните" хора си знаят работата,ние само съзерцаваме.
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 21 Окт 2007, 13:03

Да само че Всеслина и други чалгии и вобще нашия т.-нар. "попфолк" няма нищо общо с поп нито с фолк и с българското, там се залага на какви ли не селянии и педерастии със ТУРСКО и МАНГАСАРСКО  звучене  :Chair :Yawn :Shoot
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 21 Окт 2007, 13:15

bubic написа:    Миташки,нали се досещаш,че след комунизма в Б-я е на мода националозма,т.е.псевдонационализма.Я си представи,че всички станции един ден решат да не пускат "чужда"музика или всяка от тях се определи да пускат музика само от една страна,така да се каже праволинейността да се възвърне.Друго си е да има ред.Навремето копоите от ДС ходеха по заведенията и клубовете за да изчисляват колко процента е българска,колко съветска и колко "друга".Сама по себе си думата "чужда" музика в областта на изкуството е комунистическа дивотия.За гадовете,всичко,което не беше ком-ско,беше "чуждо".Най-малко е приложима тази дума в тази област и не само там.Тази дума изразява такава грубост и нетолерантност,че просто...Потърсете в друг език ,дори и в руския такова нещо.А-а-а,иначе се говори постояно за Европа,Света и пр.,приобщаване към еди-кои си цености,,,,,които все още са  "чужди".Какво ли не става под нашето небе и докога ли ще продължитака???Така че,не се очудвай на АМТ.Един ден ще има може би радио,само със съветска музика,т.е.музика на страна ,която вече я няма и никога повече няма да я има.Ще изчакаме..."Далновидните" хора си знаят работата,ние само съзерцаваме.

Слава Богу, повечето радиостанции в България излъчват всякаква музика. Даже повечето не наблягат на българската.
Аватар
Ан Мари Тонколонкова
100+
100+

Мнениеот Ан Мари Тонколонкова » 21 Окт 2007, 13:19

UGLY_BOY написа:
bubic написа:   

Слава Богу, повечето радиостанции в България излъчват всякаква музика. Даже повечето не наблягат на българската.

И това им е основната грешка!!! :Whist
САМО БЪЛГАРСКА МУЗИКА!
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 21 Окт 2007, 13:37

а аз не разбрах вие госпожо Ан Мари обичате ли чалга ?
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 22 Окт 2007, 18:15

А темата не беше ли за програмната схема на Хоризонт.
По темата - харесва ми, че са освежили джинглите си. Така, като че ли имам чувствот, че слушам друго радио. И все пак... аз поне (не претендирам, че съм върл слушател на БНР, но Хоризонт като че ли слушам най-често, по разбираеми причини)не усещам в програмно отношение разлика. Колкото до злобните нападки по адреса на програма Христо Ботев - е, може да не е върха на сладоледа, да е с ниска слушаемост, но се слуша и... не заслужават ли пенсионерите ни(защото я обявяват за предимно пенсионерска програма), хората с афинитет към фолклора, класическата, джаз и т.н. по-рядко срещани стиолове в комерсиалните радиа, да слушат своята музика!?  :G Не!? Тогава май не сте за тука, а за Северна Корея или Мианма.  :G
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 23 Окт 2007, 06:30

Миташки,отново си прав,за съжаление...

Назад към