KATRA FM, Пловдив 100,4

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
CHH4
Нов
Нов

KATRA FM, Пловдив 100,4

Мнениеот CHH4 » 08 Яну 2008, 19:44

Здравейте! По принцип съм голям фен на електронната музика(предимно транс), но живея в Асеновград и наскоро "открих" това радио! За мен то е единственото в България което толерира стиловете от електронната музика - денс,хаус, а дори от петък 22:00 часа и транс.Какво е вашето мнение за това радио? Знам, че се чува само в региона на Пловдив, но монополистите не дават разрешение за излъчване и в другите градове, какво да се прави >:(
KRAKRA

Re: Мнението ви за KATRA.FM ?

Мнениеот KRAKRA » 08 Яну 2008, 20:17

Тия не разбраха ли, че в който и форум да се плачат, от пролетта селската радиоточка става истинко радио :Clap
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 08 Яну 2008, 20:19

Ми това е едно от любимите ми радия, мога да кажа само хубави неща за него.Адски силен сигнал,много им е як звука,свежи джингли,готина музика,добри водещи всичко е на ниво!
Пожелавам им още много слушатели и дълги години в ефира на Пловдив!! :)
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 09 Яну 2008, 03:28

KRAKRA написа:Тия не разбраха ли, че в който и форум да се плачат, от пролетта селската радиоточка става истинко радио :Clap

Колкото Нова и Южен Бряг станаха :Laugh
Аватар
mita6ki
1000+
1000+

Мнениеот mita6ki » 09 Яну 2008, 21:12

Мнението ви за KATRA.FM ?
Положително, доста ;)
трмкр

Мнениеот трмкр » 10 Яну 2008, 20:40

KRAKRA написа:
CHH4 написа:Здравейте! По принцип съм голям фен на електронната музика(предимно транс), но живея в Асеновград и наскоро "открих" това радио! За мен то е единственото в България което толерира стиловете от електронната музика - денс,хаус, а дори от петък 22:00 часа и транс.Какво е вашето мнение за това радио? Знам, че се чува само в региона на Пловдив, но монополистите не дават разрешение за излъчване и в другите градове, какво да се прави >:(

Тия не разбраха ли, че в който и форум да се плачат, от пролетта селската радиоточка става истинко радио :Clap

Жалко, че ти и след пролетта ще си останеш абсолютен олигофрен.
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 10 Яну 2008, 20:50

Единственото пловдивско радио в момента! /като изключим държавното радио Пловдив/!?
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 11 Яну 2008, 22:38

Това радио е страхотно!! И мисля, че България има повече нужда от такива радиостанции :) Същата музика (хаус/денс) се върти и по Радио Микс Поморие..за него имам също много високо мнение, макар и да го слушам само вечер, когато съм пред компютъра :)
CHH4
Нов
Нов

Мнениеот CHH4 » 11 Яну 2008, 23:11

shoshko написа:Това радио е страхотно!! И мисля, че България има повече нужда от такива радиостанции :) Същата музика (хаус/денс) се върти и по Радио Микс Поморие..за него имам също много високо мнение, макар и да го слушам само вечер, когато съм пред компютъра :)

А къде забрави транс? КАТРА ФМ има предаване за транс музика всеки петък от 22:00 часа :Clap
DSG
Нов
Нов

Мнениеот DSG » 25 Май 2010, 21:11

Здравейте,

За да не отварям нова тема, ще ползвам тази, за да питам: случайно някой да знае какво става с онлайн излъчването на Катра ФМ? Допреди 2-3 седмици слушах радиото посредством излъчването във формат mp3 HQ 192 kbps. В последствие този линк отказа и се ориентирах към Windows Media Audio - до преди няколко дни се ловеше без промени, но от събота насам и той отказа. След като проверих на официалната им страница http://www.katrafm.com се оказа, че нито един линк от предоставените там не зацепва. Освен това ми направи впечатление, че на сайта отсъства и уебкамерата от студиото (не, че ми трабва, но буди съмнения...). Писах им мейл, но засега няма отговор. Дали е просто временен техниески проблем, или индикация, че и с това радио става нещо...?

Благодаря предварително.
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 25 Май 2010, 21:55

DSG написа:Дали е просто временен техниески проблем

Доколкото разбирам,е временен технически проблем.
ATi
Нов
Нов

Мнениеот ATi » 26 Май 2010, 13:12

Аз пък не одобрявам водещите. Слушах малко в събота сутринта и в понеделник следобяд. Особено водещата в неделя (не мога да преценя дали беше същата като в събота), обясняваше колко важно да е говорим правилно български език, а самата тя направи толкова много грешки... Ужасна интонация, много кофти подход към слушателите. А и като цяло някакво станно предаване за трафика, което ми се струва леко нетипично. Но те си знаят. Относно музиката - кефи.
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 26 Май 2010, 14:07

ATi написа:Аз пък не одобрявам водещите. Слушах малко в събота сутринта и в понеделник следобяд. Особено водещата в неделя (не мога да преценя дали беше същата като в събота), обясняваше колко важно да е говорим правилно български език, а самата тя направи толкова много грешки... Ужасна интонация, много кофти подход към слушателите. А и като цяло някакво станно предаване за трафика, което ми се струва леко нетипично. Но те си знаят. Относно музиката - кефи.

Първо-предавания и водещи в неделя няма.Второ-как прецени подхода към слушателите?Ти самият какви представи имаш за водене на предаване?
P.S.Винаги съм призовавал такива като теб да се замислят те самите как биха звучали,ако седнат пред микрофона.
Аватар
Future_Generation
500+
500+

Мнениеот Future_Generation » 26 Май 2010, 14:25

Доста яко радио,като съм в Пазарджик го слушам,но ФРЕШ и най-вече НОВА си остават най-яките радиа в България
Оставете УЛТРА,спасете БЪЛГАРСКОТО!!! :)
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 26 Май 2010, 14:29

Future_Generation написа:Доста яко радио,като съм в Пазарджик го слушам,но ФРЕШ и най-вече НОВА си остават най-яките радиа в България

Катра ФМ е страхотно радио, жалко че в София няма как да го слушаме. :'(
Въпрос към теб: Какво общо намери между Фреш и Радио Нова, много ми е интересно...
Аватар
the_heaven
500+
500+

Мнениеот the_heaven » 26 Май 2010, 14:46

HotMusicFan, човекът изразява собственото си мнение.
Не е нужно да се превръщаме в адвокат на любимото си радио след всяко мнение, което критикува даденото радио.

В интерес на истината, и на мен не ми допада монотонната интонация на водещата през седмицата, но явно такава представа за звучене имат от Катра, в което няма нищо лошо.

HotMusicFan написа:
ATi написа:Аз пък не одобрявам водещите. Слушах малко в събота сутринта и в понеделник следобяд. Особено водещата в неделя (не мога да преценя дали беше същата като в събота), обясняваше колко важно да е говорим правилно български език, а самата тя направи толкова много грешки... Ужасна интонация, много кофти подход към слушателите. А и като цяло някакво станно предаване за трафика, което ми се струва леко нетипично. Но те си знаят. Относно музиката - кефи.

Първо-предавания и водещи в неделя няма.Второ-как прецени подхода към слушателите?Ти самият какви представи имаш за водене на предаване?
P.S.Винаги съм призовавал такива като теб да се замислят те самите как биха звучали,ако седнат пред микрофона.
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 26 Май 2010, 14:52

the_heaven написа:HotMusicFan, човекът изразява собственото си мнение.
Не е нужно да се превръщаме в адвокат на любимото си радио след всяко мнение, което критикува даденото радио.

В интерес на истината, и на мен не ми допада монотонната интонация на водещата през седмицата, но явно такава представа за звучене имат от Катра, в което няма нищо лошо.

Аз не адвокатствам,а говоря с факти;против човека нямам нищо лично,но просто си личи,че коментарът му не е на място;само факта,че той говори за време (неделя),през което няма водещ в студиото,показва,че мнението му се базира на "слушане" от тип "през едното влязло,през другото излязло"...
Нямам нищо против-нека каже-колко време е слушал,какво е чул,и какво е очаквал да чуе?
Последна промяна 1 на HotMusicFan, променена общо 26 пъти
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 26 Май 2010, 14:55

HotMusicFan написа:

Повярвай ми, ATi ЗНАЕ и ИМА подход към слушателите... просто го е правил много години (сядането и говоренето пред микрофона) и е много добър в това, което прави.
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 26 Май 2010, 16:54

radiator написа:Повярвай ми, ATi ЗНАЕ и ИМА подход към слушателите... просто го е правил много години (сядането и говоренето пред микрофона) и е много добър в това, което прави.

OK.Повтарям пак,не го познавам,нищо лично.Но в този случай,според мен,думите му още повече не подхождат-най-малко като за професионалист:

Имам и още един въпрос към ATi-след като има опит,нима не е чувал предавания за трафик?Какво нетипично има?Не съвпада с формата?
freaky.greek
100+
100+

Мнениеот freaky.greek » 26 Май 2010, 17:29

И аз мисля, че Катра е изключително професионално правено радио, но мнението ми за водещите е сходно с това на ATi.
Eminem - Not Afraid
Now This Will Be A Beautiful Death - Jumping Out The Window, Letting Everything Go

Назад към