Стартът на STAR...

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Re: Стартът на STAR...

Мнениеот Miss_Smart » 18 Мар 2008, 20:07

Ан Мари Тонколонкова написа:
radiator написа:Вижте сега,

Тилев има защо да се нарича така. По-младите тук може и да не знаят той с какво се занимаваше и доколко беше популярен.
Не коментирам дали е било адекватно да каже, че е легенда, но като цяло Тилев бе много популярен радиоводещ и правеше не лоши предавания.

Коментирай - не бъди безгръбначен. Дай си мнението, млади момко. Предаванията му не бяха на нужното ниво и затова не го взехме в БГРАДИО, когато ни молеше. Добре, че сега им дадох безценните си съвети и новото радио ще жъне успехи!

Същите успехи като на БГ радио ли? Мадам, вие направо се оляхте .... :Happy
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 18 Мар 2008, 20:10

Ан Мари Тонколонкова написа:
radiator написа:Вижте сега,

Тилев има защо да се нарича така. По-младите тук може и да не знаят той с какво се занимаваше и доколко беше популярен.
Не коментирам дали е било адекватно да каже, че е легенда, но като цяло Тилев бе много популярен радиоводещ и правеше не лоши предавания.

Коментирай - не бъди безгръбначен. Дай си мнението, млади момко. Предаванията му не бяха на нужното ниво и затова не го взехме в БГРАДИО, когато ни молеше. Добре, че сега им дадох безценните си съвети и новото радио ще жъне успехи!

Леле,дори и на най-големите си врагове не пожелавам да се развиват като БГ РАДИО!Или поне нямам такива бавноразвиващи се врагове :D
Аватар
Halfdead
1000+
1000+

Мнениеот Halfdead » 19 Мар 2008, 13:03

Star FM Тръгна и във Видин.. На 105.2. Като цяло радиото не е зле, но ще е супер ако понагласят звученето (почти няма високи), и пуснат РДС. Успех на новото радио.
radioliubitel
Нов
Нов

Мнениеот radioliubitel » 19 Мар 2008, 17:05

mnogo haresvah radio MI-LA gold, koeto syshto beshe svyrazano s FM plus i Fresh, no bylgarskiat medien monopolist neiasno kak im go e otkradnal. mnogo mi lipsva Inforadio, a novoto radio Star mi zvuchi kato opit da se vyzstanovi MI-LA gold, koeto principno ne e losho - dano da uspeiat...
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 19 Мар 2008, 18:05

radioliubitel написа:mnogo haresvah radio MI-LA gold, koeto syshto beshe svyrazano s FM plus i Fresh, no bylgarskiat medien monopolist neiasno kak im go e otkradnal. mnogo mi lipsva Inforadio, a novoto radio Star mi zvuchi kato opit da se vyzstanovi MI-LA gold, koeto principno ne e losho - dano da uspeiat...

Доста си близо до истината. Много скоро очаквай познатите ти водещи от Ми-Ла Голд в това число и епично пъшкащата Юлия ;)
А кво ще кажете за джингълчетата- страшна продукция :P
alexis
Нов
Нов

Мнениеот alexis » 19 Мар 2008, 19:52

kroki написа:И между другото - съвсем случайно разбрах кой е новият програмен директор на Стар ФМ - малко ми е странно и ми се иска да го споделя - избрали са Евелина Павлова. Все пак не мога да гарантирам, че това не е поредния слух... въпреки че за това радио, повечето слухове се оказаха верни

Ne znam naistina dali 6te stane programen direktor, no e fakt, 4e momi4eto si se podvizava tam. Za vode6ite na MI-LA Gold mai su6to 6te se okaze vqrno,a po vaprosa za muzikata: redi q edno mlado devoi4e :Baby
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 19 Мар 2008, 20:46

:Drunk
Последна промяна 1 на BestRadio, променена общо 19 пъти
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 19 Мар 2008, 20:52

Durli написа:
radioliubitel написа:mnogo haresvah radio MI-LA gold, koeto syshto beshe svyrazano s FM plus i Fresh, no bylgarskiat medien monopolist neiasno kak im go e otkradnal. mnogo mi lipsva Inforadio, a novoto radio Star mi zvuchi kato opit da se vyzstanovi MI-LA gold, koeto principno ne e losho - dano da uspeiat...

Доста си близо до истината. Много скоро очаквай познатите ти водещи от Ми-Ла Голд в това число и епично пъшкащата Юлия ;)

с нетърпение ще чакам пъшкащата Юлия :D
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 19 Мар 2008, 21:08

>>> FM STEREO <<< написа:
Durli написа:

с нетърпение ще чакам пъшкащата Юлия :D

Best radio ще я очаква с по- голямо нетърпение, ще запълни най- голямата му липса- половия живот :Hump
MaskataNaZoro
100+
100+

Мнениеот MaskataNaZoro » 19 Мар 2008, 21:46

alexis написа:
kroki написа:И между другото - съвсем случайно разбрах кой е новият програмен директор на Стар ФМ - малко ми е странно и ми се иска да го споделя - избрали са Евелина Павлова. Все пак не мога да гарантирам, че това не е поредния слух... въпреки че за това радио, повечето слухове се оказаха верни

Ne znam naistina dali 6te stane programen direktor, no e fakt, 4e momi4eto si se podvizava tam. Za vode6ite na MI-LA Gold mai su6to 6te se okaze vqrno,a po vaprosa za muzikata: redi q edno mlado devoi4e :Baby

Кое е това младо девойче? Може би споменатаа Юлия? Или някоя нова звезда? :Beee
bodil4e
Нов
Нов

Мнениеот bodil4e » 20 Мар 2008, 19:12

Слушам радио "Стар" около час и половина. Слушах и в деня на СТАРтирането. Уви, разочароващо е. :(
Музика и новини всеки час - колко "оригинално".
Джингли - със сигурност е можело по-добре, защото по-зле не би могло да бъде.
Музика - добра колекция класически рок-парчета може да има всеки средностатистически меломан.
С това ли се изчерпва "Стар"? Ако е така, значи няма нищо, с което да ме задържи повече от 15 мин.
rumen5valchev
100+
100+

Мнениеот rumen5valchev » 20 Мар 2008, 19:56

bodil4e написа:Слушам радио "Стар" около час и половина. Слушах и в деня на СТАРтирането. Уви, разочароващо е. :(
Музика и новини всеки час - колко "оригинално".
Джингли - със сигурност е можело по-добре, защото по-зле не би могло да бъде.
Музика - добра колекция класически рок-парчета може да има всеки средностатистически меломан.
С това ли се изчерпва "Стар"? Ако е така, значи няма нищо, с което да ме задържи повече от 15 мин.

Напълно съм съгласен за джинглите, ако искат добър старт трябва да е нещо на ниво, привличащо вниманието, а не преспивни шапки! Колкото до водещите на Мила голд още не съм ги чул, чуват се само някои от старите новинари на Инфорадио, сега поне те имат повече ентусиазъм и хъс! Искам да ви питам - така ли ще остане само музика и новини или се предвиждат и предвания като на Зи-рок с кака ви Розберг:) И понеже съм от Пловдив да ви кажа, че тук още си има Мила-Голд, така че не я отписвайте още!
Аватар
misho36
500+
500+

Мнениеот misho36 » 20 Мар 2008, 22:17

Радиото като визия и лого е добре,но музиката може да е по-различна,някак си не е толкова вдъхновяваща.Лично мое мнение :) Успех на радиото
Варненската честота звучи перфектно има РДС "STAR FM"
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 21 Мар 2008, 18:10

Определено това стар ми допада!Има готини песни и звучи доста добре браво браво!А за РДСа май още си върви този на Инфо.
kroki
Нов
Нов

Мнениеот kroki » 22 Мар 2008, 13:14

alexis написа:

Кое е това младо девойче? Може би споменатаа Юлия? Или някоя нова звезда? :Beee

Евелина беше водеща в FM+, дали още е - не знам, че не съм слушала скоро.... Беше водеща, заедно с Ники Кънчев на първото издание на Биг Брадър и като че ли с това се изчерпва биографията й, ако пропускам нещо - й се извинявам най-сърдечно
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 22 Мар 2008, 13:23

Ми тя май още си е в ФМ+.Мен лично ме кефи Евелина Павлова.
А сега две думи за Стар чувам днеска много нови песни в плейлиста които не бях слушал отдавна.
Stix-Boat on the river ей това ми напълни душата..А някой знае ли кога ще тръгне и форума на радиото? :)
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 22 Мар 2008, 14:30

Ужасно лигави джингли са направили и не знам защо точно тя е подходящият човек, защо ли в България кариеристите са винаги подходящите?! :-\
И понеже бяха казали в друга тема, че след 3 месеца никой няма да се сеща за Инфорадио, да попитам а след 3 месеца все същият брой, колкото и в момента, ще знаят за новото радио, защото в Хасково, почти никой не е чувал за него... :Baby
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 22 Мар 2008, 14:37

Бест някъде беше вметнал ,че Инфо 3 месеца е било на носеща в Хасково.Сега като е вече Стар оправиха ли проблема или още е тишина на 95,3?
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 22 Мар 2008, 20:47

BigBrother написа:Бест някъде беше вметнал ,че Инфо 3 месеца е било на носеща в Хасково.Сега като е вече Стар оправиха ли проблема или още е тишина на 95,3?

Oще на 17 март пуснаха, когато си беше Инфорадио, в деня на старта, обаче имаше пак 3-4 часово "затишие", но сега всичко е наред... И въпреки това мисля, че Star FM не само няма да мине по популярност Инфо, че даже и ще бъде по-малко популярно - аутсайдерът в града!
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 22 Мар 2008, 22:46

Слушам вече 3 дни по 2-3 часа радио Star FM. Златни рок хитове, но слушани хиляди пъти. Често се повтарят, след втория час слушане определено омръзва. Май подборките на радио Мила по ми допадат....
Последна промяна 1 на Lupus, променена общо 23 пъти
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.

Назад към