Защо не се дава лиценз на KATRAFM да излъчва в други градове

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
CHH4
Нов
Нов

Защо не се дава лиценз на KATRAFM да излъчва в други градове

Мнениеот CHH4 » 26 Мар 2008, 21:39

Мисля, че въпроса е ясен. Други радиостанцийки получават честоти на килограм, а бълват само едно и също. КАТРА е най-доброто радио за съвременна хит музика в България, и мисля, че заслужава повече от регион Пловдив. Ама май бизнес интересите си казват думата :(
Аватар
RADIO
500+
500+

Re: Защо не се дава лиценз на KATRAFM да излъчва в други градове

Мнениеот RADIO » 26 Мар 2008, 21:51

CHH4 написа:Мисля, че въпроса е ясен. Други радиостанцийки получават честоти на килограм, а бълват само едно и също. КАТРА е най-доброто радио за съвременна хит музика в България, и мисля, че заслужава повече от регион Пловдив. Ама май бизнес интересите си казват думата :(

резултатът е един: "МЕСТНО РАДИО"... Сигурно има причина ;-)
v_lazarov
Нов
Нов

Мнениеот v_lazarov » 26 Мар 2008, 22:33

По добре да не излиза от Пловдив, както Радио ФуРеж си беше върха когато беше Радио + в Плевен и Ловеч, а после с тия цени за предавания до София се преместиха там и станаха Радио Леж
Друго си е да чуеш рекламка на родно кафенце в града или културно събитие в твоя град, дискотека там и т.н. а не Простамол - вдигни самолета :-\
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 26 Мар 2008, 23:20

v_lazarov написа:По добре да не излиза от Пловдив, както Радио ФуРеж си беше върха когато беше Радио + в Плевен и Ловеч, а после с тия цени за предавания до София се преместиха там и станаха Радио Леж
Друго си е да чуеш рекламка на родно кафенце в града или културно събитие в твоя град, дискотека там и т.н. а не Простамол - вдигни самолета :-\

Лелей, хасковлий сме много ограничени...
И аз съм на мнение, че педро трябва само в Хасково да се слуша, даже трябва онлайн да се спре! Да го слушат само такива като в_лазаров... Той не е слушал КАТРА през живота си и ми говори за Фреш, първо чуй, нищо общо нямат!!! Слушай Дижей Пиедро и простей! :D
v_lazarov
Нов
Нов

Мнениеот v_lazarov » 26 Мар 2008, 23:56

За тебе три неща: Когато Педро в четвъртък прави Ретро парти в Exclusive в Хасково и пее на висок тон латино пумиите си които опитва да вкара в ала-брилянтин купона си, както ще е утре например-аз седя пред нета с Winamp от тук: http://www.katrafm.com/katrafm_aacp.pls. Аз съм от Плевен, зае** къде съм сега по временно местоживеене, Педро не ми харесва, по цял ден апелирам някой да купи Метроном защото смърди, а то самото си е само в Хасково както Катрата в пловдив, не знам за какво викаш и то да било си стояло тук, но както и да е. Довечера съм на вълна MIXED VIBES с JAY-D, а ти дет обиждаш "моя град" си мисли само че съм на една вълна с местните селски пръчки и мразя прогреса :Drunk :Horray :Icecream
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 27 Мар 2008, 11:05

v_lazarov написа:За тебе три неща: Когато Педро в четвъртък прави Ретро парти в Exclusive в Хасково и пее на висок тон латино пумиите си които опитва да вкара в ала-брилянтин купона си, както ще е утре например-аз седя пред нета с Winamp от тук: http://www.katrafm.com/katrafm_aacp.pls. Аз съм от Плевен, зае** къде съм сега по временно местоживеене, Педро не ми харесва, по цял ден апелирам някой да купи Метроном защото смърди, а то самото си е само в Хасково както Катрата в пловдив, не знам за какво викаш и то да било си стояло тук, но както и да е. Довечера съм на вълна MIXED VIBES с JAY-D, а ти дет обиждаш "моя град" си мисли само че съм на една вълна с местните селски пръчки и мразя прогреса :Drunk :Horray :Icecream

И аз мога да ти кажа някои факти...
Първо не знам за какво апелираш и къде, и за кое радио защото ако ще е някоя от софийските бози ефирът на Хасково съвсем ще стане ненужен - в момента някои радиа са с по 10-20 слушатели като Стар ФМ и Зи-Рок. Други се изчерпаха (ФМ+), а такова като Енджой се опитват да са лидери, но уви... Така, че ако искаш поредно такова радио, много жалко!
Последна промяна 1 на BestRadio, променена общо 18 пъти
v_lazarov
Нов
Нов

Мнениеот v_lazarov » 27 Мар 2008, 11:42

Метроном беше много хубаво радио, просто сега го дават ала DJ парти на живо по радиото, евала че е единственото място където можеш да чуеш Хаус музика в 7,30 сутринта. Дано това не е защото плейлиста го върти рандом а защото такъв е стила им. Хубави предавания има но цял следобед за един викач / Пйедрото беше от 3 до 7 / сега почва в 2, ами хубаво, а сега идва и 8 Септември празника на града, ще идват латино певци на карнавали по улиците - да видим пред тях дали ще пее като на "Ретро"/то в Хикса в четвъртък. А Катра просто кърти, мина ли Бяла река веднага ръгам в колата 100.4 и мнението ми че трябва да остане регионално не е защото се радвам че няма да има пари а защото регионалното радио звучи по-.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 27 Мар 2008, 13:11

Не знам какво разбираш под house музика, но първо да ти изясня 2 неща: в 7.30ч. вече има ефир, а не е на плейлист, и освен това ти как си го представяш на Random? ако е така няма да могат да се редуват песни с джингли... Проблемът, човеко е в хасковлии, няма стремеж към нещо, защо по-малки градове като Видин, Пазарджик, Благоевград, Силистра... имат местни радиостанции, а ние искаме и едното останало да се затрие?
Кметът Иванов с лека ръка затри едно окомплектовано радио като "Хасково", вместо да го ликвидира и заграбва общината можеше да продаде ценната честота някому (имайки предвид как 7г по-късно се води люта борба кой кого да закупи!!!).
Ако ще идва нещо нека бъде иновационно, като Фокус, Алфа, Нова, Катра...
Последна промяна 1 на BestRadio, променена общо 12 пъти
Shaker
100+
100+

Мнениеот Shaker » 27 Мар 2008, 14:55

Те искаха и в моето селце да го пуснат, но щом не става...
Представям си и в другите градове дали ще стане :D
Аватар
victory
Нов
Нов

Мнениеот victory » 27 Мар 2008, 15:53

predavali sa go i za stranata na nova godina :Clap
CHH4
Нов
Нов

Мнениеот CHH4 » 30 Мар 2008, 13:02

Аз смея да твърдя, че Катра е много по-добро и разнообразно радио от Фреш примерно. Фреш пускат едни и същи бълвочи по 120 пъти на ден, нито клубните им предавания (дали изобщо могат да се нарекат "клубни) са нещо особенно... :o
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 30 Мар 2008, 20:31

Не се дават честоти на Катра за да може Гергов да пусне бозите си в цялата ни родина... :(
CHH4
Нов
Нов

Мнениеот CHH4 » 28 Апр 2008, 12:05

Ами то за да пробиеш в националния ефир май трябва да си свързан с мафията... :Hmmm
rumen5valchev
100+
100+

Мнениеот rumen5valchev » 02 Май 2008, 21:39

CHH4 написа:Аз смея да твърдя, че Катра е много по-добро и разнообразно радио от Фреш примерно. Фреш пускат едни и същи бълвочи по 120 пъти на ден, нито клубните им предавания (дали изобщо могат да се нарекат "клубни) са нещо особенно... :o

Незнам колко от хората във форума са пловдивчани като мен, но за тези, които незнаят ще кажа, че именно Катра фм - радиото на господин Калоян Трачев беше първото в България, което започна да излъчва такъв формат музика, чак след това се сетиха Сити, Фреш, Витоша, NRJ и другите подобни да пускат новата денс и поп музика.
И за да не кажете, че съм пристрастен, ще направя и една забележка на Катра ем радио - СМЕНЯЙТЕ ВЕЧЕ ДЖИНГЛИТЕ, много остаряха, предложете ни нещо ново :)
CHH4
Нов
Нов

Мнениеот CHH4 » 03 Май 2008, 08:30

Естествено, че е първото CHR радио в България! Но на другите радиа им дават честоти на килограм по регионалните центрове, а на катра отказаха! :o
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 03 Май 2008, 12:06

Ама разбира се,че ще им откажат,те да не са луди за да дадат и други честоти на нормално радио.Виж,ако Гергов беше собственик,може би и национална медия щеше да стане!
В България няма КРС и СЕМ!!!
Пръдльо
Нов
Нов

Мнениеот Пръдльо » 03 Май 2008, 19:03

Гергов е господин Никой в радиото, не го надценявайте чак толкова.
Катра да се бяха постарали с документацията, бизнес плановете и т.н., вместо да обвиняваме КРС и СЕМ.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 05 Май 2008, 14:36

Пръдльо написа:Гергов е господин Никой в радиото, не го надценявайте чак толкова.
Катра да се бяха постарали с документацията, бизнес плановете и т.н., вместо да обвиняваме КРС и СЕМ.

Всеки който смята, че Гергов е господин Никой, значи самият той е господин Хахо :Crazy
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 05 Май 2008, 14:43

Трябва да се съглася с Аdv.
Физическото лице Гергов може и да се окаже никой някой ден, но хората, чиито интереси управлява още много много дълго няма да са никой... и то не само в радио и телевизионния сектор.
Пръдльо
Нов
Нов

Мнениеот Пръдльо » 05 Май 2008, 22:24

Работя с Краси Гергов и фирмите му от 1997 г. насам.
В областта на радиото (тук не говорим за телевизия, голф, туризъм и др.) имаше бегъл интерес към Джаз ФМ и Класик ФМ през 2004 г. - когато го бяха помолили да помогне при продажбата им, тъй като се затрудняваха да се издържат. Е, нямаше купувачи тогава... По-късно никой не обвърза пряко името му с Радиокомпания Си Джей (Джаз Фм, Класик ФМ, Z-Rock, N-Joy и Мелъди).

Трябва да си много, ама много Хахо да мислиш, че полага усилия в радио, вместо в ТВ2 и други телевизии (например) - това по адрес на Adv.
За radiator само ще уточня, че в тази тема не аз въведох "телевизионен сектор". Тук аз, както и авторът на темата, говоря единствено за радио. Гергов е кръгла нула в радио - и няма и никаква амбиция да бъде повече в нещо западащо. Никога не съм казвал, нито пък дори помислял, че е господин Никой въобще... Друг път, моля, не слагай свои думи в чужди уста.

ПП: Болкан Нюз корп. открито заявиха намеренията си да навлязат в радио още през 2000 г. Но темата тук е за Катра... Абсурдно е всеки неуспех да се обяснява с Гергов. А защо не с вселенския патриарх? :-)

Назад към