Star FM - класика в рока!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Adv
1000+
1000+

Re: Star FM - класика в рока!

Мнениеот Adv » 21 Апр 2008, 18:53

Съжалявам, Вълчев. Комунизмът отмина, дойде времето на капитализма. Никой вече не работи за доброто на слушателя, не си ли го забелязал? Дори и СЕМ, дето уж... нали... така...ние му плащаме.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 21 Апр 2008, 19:03

Adv написа:Съжалявам, Вълчев. Комунизмът отмина, дойде времето на капитализма. Никой вече не работи за доброто на слушателя, не си ли го забелязал? Дори и СЕМ, дето уж... нали... така...ние му плащаме.

:Clap Никой вече не работи за нас слушателите,всеки гледа да припечели някакви пари,иначе много радиа нямаше да съществуват...
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 22 Апр 2008, 08:03

Към Румен Вълчев. Румене, прав си в своите анализи братко,ама нали не виждаш скоро по-благоприятно развитие на нещата в България.Аз твърдо не виждам,особено след като прочетох разговора,с Лили Иванова,който най-вероятно се счита от много хора за интрвю. Това е пълен цинизъм, арогантност,бруталност,подигравка,и дребно,примитивнио заяждане с най-известната Българска вокалистка(певица). Очудвам се как е издържала на тази подлост към нейното достойнство и авторитет и се опитва да импровизира към чисто идиотските въпроси. Не знам кой е водещият разговора,мъж ли ,или жена,не искам и да знам,но твърдя че е пълен мръсник. Да говори с тази жена-легенда в новата истирия на България,в областта на изкуството по такъв идиотски начин,това може да се случи само в идиотска държава.Първо,говори на "ТИ",точно на нея говори на "ти".Не видях повече от два-три, горе-долу нормални въпроси,всички останали бяха пародия и предизвикателство. Даже бих упрекнал задочно Лили,как се е оставила да я шантажират и обиждат,особено по въпроса за липста на деца,дори се намеква за липсата на внуци,още малко дивотия е липсвала на водещия за да каже,че няма и правнуци. Боже мили,защо не прибереш тези гадове,а ги оставяш да доизтезават народеца и малкото останали достойни хора в страната.Как никой не протестира,това е кощунство към човека въобще,плюс това,че ЛИЛИ е дама,плюс това,че е може би най-известната личност в близката история в областта на музикалното изкуство. Как не ги е срам,а постояно се говори за "национални радиа". Това са преди всичко просташки радиостанции и поради релативната свобода ,правят каквото си искат. И нашият "буден" народ стои и съзерцава глуповато,вместо почитателите на Лили Иванова да се съберат пред сградата на Р.Дарик и да протестират срещу тази мърсития. Не, по-скоро те очакват следващата простотия,следващото изстъпление срещу някой достоен човек,а "националистите" и "патриотите" да казват, ето,и ние сме дали нещо на света. Това интервю нито една друга станция няма да преизлъчи,поне нормална такава. Срам и резил,нищо друго... Навремето една журналистка зададе въпрос към Джими Пейдж и Роберт Плант ,при посещението им за пръв път в България,дали биха сменили техните китари с пушка ???????!!!!! и двмата така се изненадаха и Джими отговори,ами откъде извадихте този въпрос?Ето посоченото "интервю" от теб показва какъв прогрес е извървяла България за 15 години,нека да продължава в същия дух, пропастта я чака неминуемо. И никой не се поставя на мястото на Лили,никой не поставя сестра си,мйака ,си,съпругата и пр. на мястото на тази заслужила личност,браво ,само така,напред към светлите хоризонти на простотията....
rumen5valchev
100+
100+

Мнениеот rumen5valchev » 22 Апр 2008, 17:40

bubic написа:Към Румен Вълчев. Румене, прав си в своите анализи братко,ама нали не виждаш скоро по-благоприятно развитие на нещата в България.Аз твърдо не виждам,особено след като прочетох разговора,с Лили Иванова,който най-вероятно се счита от много хора за интрвю. Това е пълен цинизъм, арогантност,бруталност,подигравка,и дребно,примитивнио заяждане с най-известната Българска вокалистка(певица). Очудвам се как е издържала на тази подлост към нейното достойнство и авторитет и се опитва да импровизира към чисто идиотските въпроси. Не знам кой е водещият разговора,мъж ли ,или жена,не искам и да знам,но твърдя че е пълен мръсник. Да говори с тази жена-легенда в новата истирия на България,в областта на изкуството по такъв идиотски начин,това може да се случи само в идиотска държава.Първо,говори на "ТИ",точно на нея говори на "ти".Не видях повече от два-три, горе-долу нормални въпроси,всички останали бяха пародия и предизвикателство. Даже бих упрекнал задочно Лили,как се е оставила да я шантажират и обиждат,особено по въпроса за липста на деца,дори се намеква за липсата на внуци,още малко дивотия е липсвала на водещия за да каже,че няма и правнуци. Боже мили,защо не прибереш тези гадове,а ги оставяш да доизтезават народеца и малкото останали достойни хора в страната.Как никой не протестира,това е кощунство към човека въобще,плюс това,че ЛИЛИ е дама,плюс това,че е може би най-известната личност в близката история в областта на музикалното изкуство. Как не ги е срам,а постояно се говори за "национални радиа". Това са преди всичко просташки радиостанции и поради релативната свобода ,правят каквото си искат. И нашият "буден" народ стои и съзерцава глуповато,вместо почитателите на Лили Иванова да се съберат пред сградата на Р.Дарик и да протестират срещу тази мърсития. Не, по-скоро те очакват следващата простотия,следващото изстъпление срещу някой достоен човек,а "националистите" и "патриотите" да казват, ето,и ние сме дали нещо на света. Това интервю нито една друга станция няма да преизлъчи,поне нормална такава. Срам и резил,нищо друго... Навремето една журналистка зададе въпрос към Джими Пейдж и Роберт Плант ,при посещението им за пръв път в България,дали биха сменили техните китари с пушка ???????!!!!! и двмата така се изненадаха и Джими отговори,ами откъде извадихте този въпрос?Ето посоченото "интервю" от теб показва какъв прогрес е извървяла България за 15 години,нека да продължава в същия дух, пропастта я чака неминуемо. И никой не се поставя на мястото на Лили,никой не поставя сестра си,мйака ,си,съпругата и пр. на мястото на тази заслужила личност,браво ,само така,напред към светлите хоризонти на простотията....

Това освен към теб е и към Adv! Целта ми с цитатите от Интервюто на Карбовски и Дарик беше да покажа, че все още някой смята, че у нас има по-голяма змезда от Азис! Колкото до това, че ние се подиграваме с наистина достойните българи- спор няма....
А колкото до СЕМ- жалко, уж е институция, ама май по-голяма свинщина от тях и парламента у нас НЯМА!
И да - никой не ни пита нас слушателите и не мисли за радиото, като радио, а не като касов апарат- За това ако някой ми каже, че има истинско радио от т.н. национални радио вериги у нас и ми го докаже- ще го поздравя!

Нооооо- няма, нашата родина си няма РАДИО, иначе касови апарати колкото щеш....ту чалга, ту ретро, ту денс.....но единствено простотия и нищо друго
Дано не досаждам много, много в този форум, радващо е, че поне като няма радия у нас са остонали истински слушатели- като вас
Дерзайте момчета!
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 22 Апр 2008, 18:06

Отново си прав,пич,ама я ги преброй хората около теб,които анализират нещата като теб и такива като теб,направи една груба справка и ще видиш картинката,жалка е,впрочем на теб нещата са ти ясни. Само за справка,бих те помолил ако си чул, или прочел някъде ,има ли някой,някога да е протестирал срещу цинизма и безочието в медиите,ако знаеш такъв случй,посочи го да се запозная и аз,благодаря ти предварително...
Забелязал съм още един "феномен" у нас,ако някой се изрази негативно към негативите в страната,да не кажа по-сина дума,има хора,които му се възмущават,защо въобще ги казава и му приписват антибългарски внушения,забелязал ли си подобно нещо и ти.....?
Посочения Карбовски,Азис ,Цветков,Воденичаров,Трифунов и др. са избрани да се държат шутовски с публиката и да я тушират.Вземат сериозни теми от живота,а ги унижават,поканят някого с болка в студиото,а го разобличат и му се присмиват пред зрителите,всичко е инсценировка....
rumen5valchev
100+
100+

Мнениеот rumen5valchev » 22 Апр 2008, 18:17

bubic написа:Отново си прав,пич,ама я ги преброй хората около теб,които анализират нещата като теб и такива като теб,направи една груба справка и ще видиш картинката,жалка е,впрочем на теб нещата са ти ясни. Само за справка,бих те помолил ако си чул, или прочел някъде ,има ли някой,някога да е протестирал срещу цинизма и безочието в медиите,ако знаеш такъв случй,посочи го да се запозная и аз,благодаря ти предварително...
Забелязал съм още един "феномен" у нас,ако някой се изрази негативно към негативите в страната,да не кажа по-сина дума,има хора,които му се възмущават,защо въобще ги казава и му приписват антибългарски внушения,забелязал ли си подобно нещо и ти.....?
Посочения Карбовски,Азис ,Цветков,Воденичаров,Трифунов и др. са избрани да се държат шутовски с публиката и да я тушират.Вземат сериозни теми от живота,а ги унижават,поканят някого с болка в студиото,а го разобличат и му се присмиват пред зрителите,всичко е инсценировка....

Какво да ти кажа, тези като теб и мен, дето се въмощават от цинизма и им се дава възможност само в подобни форуми и толкова. У нас отдавна си има избрани постоянни герои, които с личния и професионалния си живот занимават всички и се мислят за звезди!
А за това за протест в медиите и дума не може да става! Какъв протест, като всички медии, говоря тези с финансовите възможности, които имат право на глас, са на един човек и те уж гиганти, а не смеят да си отворят устата, колко добри журналисти сега се изявяват на свободна практика пишейки за нищожни списания, за да оцеляват, само защото са си отворили устата срещу неправдата
Няма да се оправят нещата....
Жалко е само, че кича падна и върху медиите- а уж са били някаква власт- власт са те , на чалгата и на К.Г.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 22 Апр 2008, 22:02

Румене,ясна ми е ситуацията напълно,но не посмях да се ангажирам с категорично мнение,но ти като човек на място в двата смисъла на думата го направи. Въпреки това,аз все пак имам някаква плаха надежда,че някой ,някога (желателно наскоро) да протестира,има още по някоя дузина непокварени личности в областта на поп-изкуството,ако и те си траят ,простащината категорично ще победи нормалното,защото виждам ,че по-младите хора в публичното пространство не ги вълнува думата морал. Много хора смятата невъзпитания начин на общуване за напълно нормално нещо. Виждал съм дори и деца с цинично поведение,не знам повече какво да кажа,спирам..
4avdar
Нов
Нов

Мнениеот 4avdar » 23 Апр 2008, 21:35

Яка музика с яки водещи ;D На мен друго не ми трябва. Жалко,че Лили Иванова не пасва на формата, но нямам нищо против и тя да се включи редом до Кирил Маричков, Звезди, Пецко, Васко Кръпката и не на последно място Алекс(нищо, че не се води за рок звезда). Това радио определено отговаря на името и на формата си и дори в момента е много по форматирано от други рок станции в България (тя е само една де).
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 24 Апр 2008, 00:32

4avdar написа:Яка музика с яки водещи ;D На мен друго не ми трябва. Жалко,че Лили Иванова не пасва на формата, но нямам нищо против и тя да се включи редом до Кирил Маричков, Звезди, Пецко, Васко Кръпката и не на последно място Алекс(нищо, че не се води за рок звезда). Това радио определено отговаря на името и на формата си и дори в момента е много по форматирано от други рок станции в България (тя е само една де).

Че кое им е страхотното на водещите...направо ужас...имаше един онзи ден вечерта който говореше като предрусал и едвам му разбирах..само мънкаше разни неща...Т
4avdar
Нов
Нов

Мнениеот 4avdar » 24 Апр 2008, 01:54

Кой ли е бил този водещ ? Страхотното е, че Стар ФМ събират български рок звезди, а от тях ми е трудно да си представя някой да се държи като стандартен водещ и не ме интересува как говори, а каво говори. За сега моят фаворит е Пеци Пецито той е понеделник вечер, не успях да го чуя тази седмица но разбрах, че гости са му били Б.Т.Р. Супер :Clap
Аватар
misho36
500+
500+

Мнениеот misho36 » 24 Апр 2008, 10:18

Хубаво е,че има и доволни от Стар ФМ ;) Аз много не си падам по тая музика...същото важи и за чалгата
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 07 Май 2008, 13:35

Ако видите рекламната презентация на бездAR FM в сайта на Аргента ще установите - че липсват честотите за Смолян и Кърджали, какво ли пак са измислили тези "умници", да не би Тилев да е участвал във възродителния процес (бел.м. работи в радиобизнеса от 1976) и да пуска радио за турците и българомохамеданите?! :D
therockm
Нов
Нов

Мнениеот therockm » 13 Май 2008, 22:15

Здравейте!Търся една песен по това радио вчера я пуснаха към 3 часа пее се:Give it up/get it up/tear it up повтаря се доста пъти в песента но не мога да чуя точно кое от трите е само се чува буквата р след първата дума и: you`ve got to give it up/tear it up.Много ще съм ви благодарен ако я намерите :) :Clap
rockfan
Нов
Нов

Мнениеот rockfan » 26 Май 2008, 12:40

Най-великото радио от ерата на Мила Голд насам.STAR FM -класика в рока името говори само по себе си.Само готина музика и готини водещи.Безкрайни благодарности към директора Константин Тилев,човек който наистина знае как се прави радио.Когато от Emmis му съобщили че сам може да реши какъв да е формата на новото радио,той не мислил много.Просто запазил формата на Мила Голд,евала за което.Поне с Инфо радио не стана като с Тангра не пуснаха на негово място гнусно чалга радио.
P.S.На 17 съм и класическите рок хитове ми пълнят душата :Clap
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 26 Май 2008, 12:53

rockfan написа:Най-великото радио от ерата на Мила Голд насам.

Чак пък ерата :-\

Безкрайни благодарности към директора Константин Тилев,човек който наистина знае как се прави радио.

Така разправят, за сега обаче в Стар ФМ още не си е проявил способностите.

Когато от Emmis му съобщили че сам може да реши какъв да е формата на новото радио,той не мислил много.Просто запазил формата на Мила Голд,евала за което.

Аз пък разбрах, че Барбара от Еммис директно привнесла американско know-how

Поне с Инфо радио не стана като с Тангра не пуснаха на негово място гнусно чалга радио.

Да, това е добре и малко учудващо, честно казано.

P.S.На 17 съм и класическите рок хитове ми пълнят душата

Мен пък ми разправяха, че слушателите му били в активна възраст, леко дори нагоре, на висши управленски позиции, high income :D
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 26 Май 2008, 13:53

Няма да се отърсим от българската черта "НАЙ-", и освен това приятелю ти правиш сравнение само с Мила Голд. Дали е велико не знам, факт е че в Хасково не се слуша, предполагам така е и в Кърджали, Смолян, Видин, да не говорим за по-големите градове, а и Мила си звучи в Пловдив и забелязвам, че макар и на доизживяване буди интерес! :)

rockfan написа:Безкрайни благодарности към директора Константин Тилев,човек който наистина знае как се прави радио.Когато от Emmis му съобщили че сам може да реши какъв да е формата на новото радио,той не мислил много.Просто запазил формата на Мила Голд,евала за което.

Ти сам каза колко знае да прави радио, спирам се на цитата - когато фактите говорят...

rockfan написа:Поне с Инфо радио не стана като с Тангра не пуснаха на негово място гнусно чалга радио.

Това, ако е повод за гордост?! А я ми кажи от колко музикални радиостанции са направени новинарски? :Hmmm
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 26 Май 2008, 14:22

Adv написа:

Чак пък ерата :-\

Безкрайни благодарности към директора Константин Тилев,човек който наистина знае как се прави радио.

Така разправят, за сега обаче в Стар ФМ още не си е проявил способностите.

Когато от Emmis му съобщили че сам може да реши какъв да е формата на новото радио,той не мислил много.Просто запазил формата на Мила Голд,евала за което.

Аз пък разбрах, че Барбара от Еммис директно привнесла американско know-how

Поне с Инфо радио не стана като с Тангра не пуснаха на негово място гнусно чалга радио.

Да, това е добре и малко учудващо, честно казано.

P.S.На 17 съм и класическите рок хитове ми пълнят душата

Мен пък ми разправяха, че слушателите му били в активна възраст, леко дори нагоре, на висши управленски позиции, high income :D

Защо го хапеш човека? Може наистина да е на толкова и да му харесва. Какво толкова учудващо?
Сина ми е на 18 и също го харесва. Аз съм на 58г и се считам за един от тия, последно изброените от теб - и го слушам с удоволствие. Поне ме разтоварва от отрицателните емоции, когато карам, когато без мигач ме задминава и засича от дясно някой "дрипаджия" по тениска и с надута до дупка чалга музика. Просто хубавата музика е хубава музика и надживява простотията. А на когото не му се нрави - чалга станции бол!
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 26 Май 2008, 15:21

Извинявам се на човека. Просто малко наивно ми прозвуча ентусиазмът му. Един вид чрез Стар ФМ ще построим светлото бъдеще. Явно 17-те години си казват думата. Опитвам се да го предпазя от кумирите с глинени крака на Ницше ;)
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 26 Май 2008, 16:03

Adv написа:Извинявам се на човека. Просто малко наивно ми прозвуча ентусиазмът му. Един вид чрез Стар ФМ ще построим светлото бъдеще. Явно 17-те години си казват думата. Опитвам се да го предпазя от кумирите с глинени крака на Ницше ;)

Е то ако на 17 не приема нещата с възторг и ентусиазъм, кога?
На 50 и без това живота ще го е направил скептик и мизантроп. Ницше няма да му се размине. ;)
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.

Назад към