радио Фреш!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Re: радио Фреш!

Мнениеот hot_fan » 26 Дек 2008, 01:47

ShaK написа:Какво е това бе хора , какво е, незнам вие като си пускате фреш на кои песни олучвате но аз само на 2 T.i Rihanna и Миро еее егати радиото

Като не ти харесва, направи като мен, не го слушай просто. ;) Като ти се слуша наистина нова и качествена музика радиата предполагам знаеш кои са. ;)
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 26 Дек 2008, 01:57

Ако ти се слуша нова музика, пусни си Витошка. Там от няколко месеца обявяват, че " they talk shit about me " е ново попълнение в плейлистата им :D :D :D Както и за песента " It's Alright " на Gadjo :) Ей на това му викам аз нова музика :Rolf :Rolf :Rolf
Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 26 Дек 2008, 08:44

hot_fan написа:Като не ти харесва, направи като мен, не го слушай просто. ;) Като ти се слуша наистина нова и качествена музика радиата предполагам знаеш кои са. ;)

XFM, SlamFM, BBC Radio 1 нали :-)
Защо се занимаваш с детенцето на фреш, батка? Не виждаш ли, че е безпредметно и от 20 мнения я отсеем едно смислено, я не... :-)
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 26 Дек 2008, 15:37

Наистина, аман от това Фреш! :Icecream
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 26 Дек 2008, 21:45

MIRORUSE написа:Чудя се, дали ги слуша вече някой :Hmmm

" Епа " миналата седмица минах през 2-3 магазина в центъра и там бучеше Фреш! Също така от коли съм чувал .. май още се слуша. :Hmmm

п.п. Cпоред мен Мила например е супер " умрело ", ама пък сигурно има хора, дето си го слушат .. същото е и за Фреш!
Изображение
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 27 Дек 2008, 01:06

MIRORUSE написа:Мисля, че тук говорим за навици, които май ще се окажат вредни, защото рано или късно, ако радиото не претърпи развитие, ако не прояви флексабилност, ще загуби и тази си аудитория, на която просто не и се занимава с дейността """въртене на копчето""". Рано или късно обаче и те ще се сетят да сменят честотата... :Baby

Да ти кажа аз съм от аудиторията, която често " върти копчето " и не се застоявам много на нито 1 радиостанция (ефирна) :)
Изображение
tv_maniac
100+
100+

Мнениеот tv_maniac » 27 Дек 2008, 01:10

MIRORUSE написа:Чудя се, дали ги слуша вече някой :Hmmm

Когато пътувам с автобус - а това напоследък доста често ми се случва поради ред причини - шофьорът го надува и нямам избор,понеже не съм си взел :Shoot
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 27 Дек 2008, 01:35

shoshko написа:Да ти кажа аз съм от аудиторията, която често " върти копчето " и не се застоявам много на нито 1 радиостанция (ефирна) :)

Лошото в случая е, че не остана на къде да "въртим копчето" кадето и да попадне слушателя, не му се предлага нищо ново и различно. Ето например Фреш, Сити и Витоша, аз ги слагам в една група, защото и 3-те не предлагат нищо различно, а се бият в гърдите, че са най-добри, а същевременно аудиторията им е представена от хора, на които им е все едно какво слушат, както се казва "важното е да дрънчи нещо там" и толкова.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 27 Дек 2008, 02:31

Ами ако вниманието то не е съсредоточено към музиката естествено, че ще ти е все едно :) Те за това не се стараят особено много да разнообразяват плейлистите си. Ако ще да се бият и в главите и сами да се хвалят - то е ясно, че ИЗОБЩО нямат нищо общо с най-добрите. :)
Изображение
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 27 Дек 2008, 10:55

Абе хора, радвайте се, че имате избор между радио и онлайн радио, защото някои и това нямат... Май българите в повечко знаем да мрънкаме :-) Замислете се в Зимбабве могат ли да слушат масово онлайн радио.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 27 Дек 2008, 13:40

krassyo написа:Абе хора, радвайте се, че имате избор между радио и онлайн радио, защото някои и това нямат... Май българите в повечко знаем да мрънкаме :-) Замислете се в Зимбабве могат ли да слушат масово онлайн радио.

А какво зависи това от нас ? То и в Сомалия едва ли са чували за интернет радио. :) Естествено, че винаги едни ca по-зле от други .. в света не всички са равнопоставени и имат еднакви неща (пък и достъп до интернет). Тъй, че не мисля,че сравнението ти е много удачно. Аз лично предпочитам ефирно да слушам радио.

п.п. За 1 си прав - мрънкаме в повечко, да не кажа МНОГО повечко. :)
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 27 Дек 2008, 19:33

Само да добавя за MIRORUSE, че под американска музика имам предвид и modern & alternative rock. Ако щеш и Metallica и Guns N' Roses.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 27 Дек 2008, 19:58

Красьо е прав.Ние имаме избор от радиа,понеже ползваме интернет.Проблема идва,когато излезеш навън и няма как да помъкнеш компа със себе си,и трябва да се довериш на местния ефир.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 27 Дек 2008, 20:09

UGLY_BOY написа:Само да добавя за MIRORUSE, че под американска музика имам предвид и modern & alternative rock. Ако щеш и Metallica и Guns N' Roses.

Ох, аман от този рок!
Изображение
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 29 Дек 2008, 16:05

Че мрънкаме много спор няма...
Едно обаче е сигурно всеки тук в България занимаващ се с медия търси единствено и само Облаги,а не примерно да направи щастливи своите слушатели..Нима вярвате че всички фенове на Фреш са били много щастливи..
Ей тва ние лошото на цялата нация,че всеки следи собственият интерес и възможността за кратко време да направи състояние.
Незнам дали някой би се престрашил да направи нещо Ново,нещо което да диктува модата в музиката- всеки залага на вече утвърдени неща поради липса на компетентност и въображение...
Проблемите ни в радиата явно са от "животеца ни" който живеем! ;)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 29 Дек 2008, 17:27

shoshko написа:
UGLY_BOY написа:Само да добавя за MIRORUSE, че под американска музика имам предвид и modern & alternative rock. Ако щеш и Metallica и Guns N' Roses.

Ох, аман от този рок!

С удоволствие бих се изкефил на т. нар. modern rock, който никога няма да се слуша в България. Ако не разбирате какво се има предвид под modern rock - това са гаражни/колежански бандички с китарки, от този тип.
Иначе, не мисля, че хленча, както се оплакват куп юзъри тук. Истината е, че не слушам радио активно (тоест, слушам, но не защото съм бесен фен и се интересувам от програмното съдържание на радиостанциите, а по-скоро от маниащина, за да слушам кое къде се хваща, да си правя някакви DX-чета или просто да видя как се изменя програмата на дадено радио - никога не съм слушал Fresh!, но сега ще проверя от елементарно любопитство какво ще стане с радиото след Нова година) и ми е през знаете кой орган какво ще стане с Fresh! Просто давам предположения, намирам се на приказка и дразня половинатам потребители на форума. И това е много забавно, уверявам ви.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 31 Дек 2008, 15:25

MIRORUSE написа:...има ентусиасти - познавам ги. Познавам екип от цели 7 души, които се занимават, точно с това, за което ти пишеш, а именно""да направят щастливи своите слушатели"". само, че са ъндърграунд и не се знае много много за тях. Просто голямата ръка на корупцията и в частност нейните икономически интереси, никога няма да им позволят да излязат наяве...

Няма ли да си платиш, за рекламата! ::) SрY FM
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 31 Дек 2008, 15:57

Замислете се над следното, казвате, че всеки гледа своя интерес, а не на слушателите:
За да получиш пари от реклама (което е интереса) трябва да имаш рейтинг, т.е. да те слушат хората, да се задоволени от това, което чуват, за да не сменят станцията.
Нещо или аз не ги схващам нещата или рекламодателите не се интересуват от рейтингите. :)
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 01 Яну 2009, 18:18

BestRadio написа:Да попитам в Хасково къде се намира предавателят на Smesh, който покрива Чирпан и Нова Загора :D

ААА!и аз точно това питам!в самият чирпан освен 103.3(пловдив)друга честота на fresh няма.........
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 02 Яну 2009, 00:18

Рекламодателите рекмалират във Фреш поради простата причина че Фреш е Национална Радио Станция с голям периметър на покритие както и със съвременна Музика.Тях примерно не ги интересува какво пуска Фреш,за тях е важно на колко места може да се чуе за тях!
Не ги интересува да ли "Емил цял ден е слушал или Не и да ли е писал там на Ексела :D " и това ако не е икономически интерес!
Пък и съм сигурен че много от данните които ни предлагат Агенциите за изследване на рейтинга са с манипулиран Вот...

Назад към