радио Фреш!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Re: радио Фреш!

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:16

UGLY_BOY написа:
shoshko написа:Шак ме нахрани на лично съобщение и искам да ви кажа, че вече спирам да се бъзикам с него ;D

Това той направи и с мен няколко пъти. Май ни храни всичките. Трябваше ми доста време, докато му обясня, че не желая да се подигравам с него и че никога не съм го целил. Тъпото е, че винаги заплашва с физическа саморазправа, а лично аз определено не мисля, че това е най-удачният начин за решаване на проблемите.

Ами Ъгли, какво очакваш от 1 слаб и комплексиран човек ? :) Просто има толкова дребни душички, че дори да им обясняваш как стоят нещата, техният манталитет просто не им позволява никакъв вид интелигентен спор или по-удачни методи за решаване на конфликти. Всъщност той засегна темата София - Провинция, което мисля, че е пълен абсурд поради много причини :) Били сме философи ми каза. Ама то между селянин и селяк има огромна разлика :)
Изображение
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 13 Яну 2009, 00:22

Еми той заплашва всички....Дори на мен в Казанлък беше пращал 4 джипа да ме търсят... :D :D :D :D
Още го чакам тоз хубавец да ме намери..Дори си оставих телефона като идва да ми звънни,ама и до ден днешен не го е направил...
Иначе ми е ясно колко Благозвучно и "правописно" Ви е наредил.(позната картинка)
Аз бих напрвил всичко възможно да му издигна кандидатурата за Министър-Председател!

П.С Да не забравяме че Учи "Висше за Музикален Редактор" в Икономическият във Варна! :o :D :D :D :D
Най-забавното нещо в живота е,че когато отказваш да приемеш нещо друго,освен най-доброто, много често получаваш именно него!
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:24

Той освен неграмотен май се оказа й мутра :D Джиповете може само да ги сънува ;)
Изображение
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 00:26

shoshko написа:Шак ме нахрани на лично съобщение и искам да ви кажа, че вече спирам да се бъзикам с него ;D

Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:29

>>> FM STEREO <<< написа:

Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.

Защото явно не си го поправял :D Той ми каза да изнеса лекция в СУ, а не на него. Не знам на кого е по-необходима обаче :)
Изображение
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 13 Яну 2009, 00:34

>>> FM STEREO <<< написа:Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.

Спокойно ти си следващия :D
Аз, Ugly и Shoshko вече треперим :D
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 00:36

hot_fan написа:
>>> FM STEREO <<< написа:Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.

Значи да си изровя бункер и да се запася със стока от първа необходимост - чипс,алкохол и тоалетна хартия :D
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:46

>>> FM STEREO <<< написа:
hot_fan написа:

Значи да си изровя бункер и да се запася със стока от първа необходимост - чипс,алкохол и тоалетна хартия :D

Че ти колко време ще седиш в него :D Дано не ти се налага да ползваш тоалетната хартия .. Колкото до Ъгли и Хот ... горките НИЕ.
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 13 Яну 2009, 00:54

Хах, не бе, не искам да се подигравам на момчето. Посочих му грешките, за да му покажа, че пише грешно, а не за да го обидя. Не съм от хората, които обичат да се конфронтират... Май. ;)
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 01:07

UGLY_BOY написа:Хах, не бе, не искам да се подигравам на момчето. Посочих му грешките, за да му покажа, че пише грешно, а не за да го обидя. Не съм от хората, които обичат да се конфронтират... Май. ;)

Ами то така се получава и при всички останали, явно сме останали недоразбрани :)
Изображение
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 01:25

Е,вие как може да се държите така с човека.Не стига,че над трибуквените думи го затормозяват,вие го обърквате още (ожте) повече :D
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 13 Яну 2009, 07:55

Аз имам познати които имат познати в Добрич и вече притежават негова снимка. Ай се съберем да го научим на правопис, пък ако не отбира с добро, ще го завържем за някое дърво и с фуния ще му наливаме знания.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 13 Яну 2009, 08:42

Добро утро!
Интересно ми е защо темата така се разгърна, като оставим всички офф топици...
Когато напусна Виктор Костов радио Фреш! нямаше такъв интерес, сега защо да има?
Има си нов програмен, той така ги вижда нещата, харесва ви или не.
Някой каза, че бил адски некадърен и обрал чужди лаври в Сити, а някой да се сеща, кой създаде радиото, за което е тази тема? Или кой обучи човека, за който твърдите, че не си е получил раврите?
Айде малко по сериозно...
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 13 Яну 2009, 09:45

ShaK написа:Аз винаги съм писал по темата(преди 'а' се пише ',') а не като някои фигури тук(тук следва да има '.') , (ново изречение се започва с главна буква)направете си подфорум и там вече на воля си оправеите(пише се 'оправяйте') грешки(отново следва да има '.') , (ново изречение се започва с главна буква)както казах вчера(къде забрави ',') това е тема за радио фреш(имай уважение към радиото и му напиши името с главна буква) а не български език ;)
Аватар
По Дифолт
Нов
Нов

Мнениеот По Дифолт » 13 Яну 2009, 10:25

Тази тема може да се ползва вместо коремни преси :D :D :D - големи смешници си хвърлят пяната из нея! Ама то като си имаш само бездарието и си горд с него, какво друго да очакваш...?!? :-\ Прави са старите хора с поговорката "Пази Боже сляпо да прогледа!" :Cool2
БАУ-БАУ!!!
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 10:36

Аз не разбирам как отговорните фактори в този форум(дам,визирам точно вас,господине) не са погледнали тази тема,която стана сборище на две меки китки,една мутра и тук-таме някой свестен колега.В началото беше забавно,сега е просто жалко.Shak,не виждам защо те затруднява буквата "щ",в българския език като чуеш звука "шт",то това е буквата "щ",няма друг вариант.Виж,ако погледнеш македонския език,там имат проблеми ;)
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 10:46

Ако пишеш на BDS,"щ"-то ти е на този символ "] }".На мен лично ми дотегна да се смея на различните му вариации.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 13 Яну 2009, 10:53

Именно на БДС не е там, а на фонетика е ']'
Малкият май умишлено се гаври с форума.

@По дефолт: човек да ти се начуди на етиката и самочувствието... Ет' заради такива екземпляри на радиото му падна като цяло рейтинга. Май не само витКУР е за изхвърляне...
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 11:03

krassyo написа:Именно на БДС не е там, а на фонетика е ']'
Малкият май умишлено се гаври с форума.

@По дефолт: човек да ти се начуди на етиката и самочувствието... Ет' заради такива екземпляри на радиото му падна като цяло рейтинга. Май не само витКУР е за изхвърляне...

Вярно че беше на фонетика.Извинявам се,не беше нарочно.Всчики са за изхвърляне,или да сменят името на радиото с радио Ризи.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 11:06

Все пак Фреш е радиото с най-много "ВОДЕЖТИ".

п.п. Аз ако съм ти проверявал есетата (шак), щеше -2 да имаш. Май си прав - трябва да преподавам в СУ.
Изображение

Назад към