радио Фреш!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Re: радио Фреш!

Мнениеот hot_fan » 12 Яну 2009, 21:25

shoshko написа:Първо когато думата започва с " В" или "Ф" предлога В се пише ВЪВ. Второ пише се " завръЩаш "

Светльо, брат, не се хаби напразно, дай да си караме по темата ;)
roman
Нов
Нов

Мнениеот roman » 12 Яну 2009, 22:21

kak da dazbera ko\akvo par4e sviri vav momenta?
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 12 Яну 2009, 22:22

roman написа:kak da dazbera ko\akvo par4e sviri vav momenta?

Никак. :D
Аватар
Stoycho
Нов
Нов

Мнениеот Stoycho » 12 Яну 2009, 22:26

:Baby
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 12 Яну 2009, 23:25

roman написа:kak da dazbera ko\akvo par4e sviri vav momenta?

Хвърляй боб :D
Повечето БГ радиа нямат в RDSa си име на песен,някой радиа до скоро и RDS нямаха :P А Радио Фреш от известно време не прави лист с песните,които са звучали и часът,в който са звучали.Така,че няма как да узнаеш какво парче свири ;)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 12 Яну 2009, 23:43

Радио Fresh никога не са изписвали името на парчето, което свири в момента, нито в стрийма, нито в RDS-а си, така или иначе.
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 12 Яну 2009, 23:47

UGLY_BOY написа:Радио Fresh никога не са изписвали името на парчето, което свири в момента, нито в стрийма, нито в RDS-а си, така или иначе.

Но Радио Фреш доскоро в сайта си правиха точно този,споменат от мен лист.Но и той изчезна,както много други неща в радиото.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 13 Яну 2009, 00:03

>>> FM STEREO <<< написа:Но Радио Фреш доскоро в сайта си правиха точно този,споменат от мен лист.Но и той изчезна,както много други неща в радиото.

Възможно е, не съм се интересувал.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:06

Шак ме нахрани на лично съобщение и искам да ви кажа, че вече спирам да се бъзикам с него ;D
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 13 Яну 2009, 00:08

shoshko написа:Шак ме нахрани на лично съобщение и искам да ви кажа, че вече спирам да се бъзикам с него ;D

Това той направи и с мен няколко пъти. Май ни храни всичките. Трябваше ми доста време, докато му обясня, че не желая да се подигравам с него и че никога не съм го целил. Тъпото е, че винаги заплашва с физическа саморазправа, а лично аз определено не мисля, че това е най-удачният начин за решаване на проблемите.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:16

UGLY_BOY написа:
shoshko написа:Шак ме нахрани на лично съобщение и искам да ви кажа, че вече спирам да се бъзикам с него ;D

Това той направи и с мен няколко пъти. Май ни храни всичките. Трябваше ми доста време, докато му обясня, че не желая да се подигравам с него и че никога не съм го целил. Тъпото е, че винаги заплашва с физическа саморазправа, а лично аз определено не мисля, че това е най-удачният начин за решаване на проблемите.

Ами Ъгли, какво очакваш от 1 слаб и комплексиран човек ? :) Просто има толкова дребни душички, че дори да им обясняваш как стоят нещата, техният манталитет просто не им позволява никакъв вид интелигентен спор или по-удачни методи за решаване на конфликти. Всъщност той засегна темата София - Провинция, което мисля, че е пълен абсурд поради много причини :) Били сме философи ми каза. Ама то между селянин и селяк има огромна разлика :)
Изображение
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 13 Яну 2009, 00:22

Еми той заплашва всички....Дори на мен в Казанлък беше пращал 4 джипа да ме търсят... :D :D :D :D
Още го чакам тоз хубавец да ме намери..Дори си оставих телефона като идва да ми звънни,ама и до ден днешен не го е направил...
Иначе ми е ясно колко Благозвучно и "правописно" Ви е наредил.(позната картинка)
Аз бих напрвил всичко възможно да му издигна кандидатурата за Министър-Председател!

П.С Да не забравяме че Учи "Висше за Музикален Редактор" в Икономическият във Варна! :o :D :D :D :D
Най-забавното нещо в живота е,че когато отказваш да приемеш нещо друго,освен най-доброто, много често получаваш именно него!
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:24

Той освен неграмотен май се оказа й мутра :D Джиповете може само да ги сънува ;)
Изображение
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 00:26

Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:29

>>> FM STEREO <<< написа:

Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.

Защото явно не си го поправял :D Той ми каза да изнеса лекция в СУ, а не на него. Не знам на кого е по-необходима обаче :)
Изображение
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 13 Яну 2009, 00:34

>>> FM STEREO <<< написа:Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.

Спокойно ти си следващия :D
Аз, Ugly и Shoshko вече треперим :D
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 13 Яну 2009, 00:36

hot_fan написа:
>>> FM STEREO <<< написа:Само мен не е нашарил,мен ме "сгази" друг,по-стойностен човек от форума.Абе,да не ти пука,все пак си в свободно общество.Приказвай каквото искаш.

Значи да си изровя бункер и да се запася със стока от първа необходимост - чипс,алкохол и тоалетна хартия :D
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 00:46

>>> FM STEREO <<< написа:
hot_fan написа:

Значи да си изровя бункер и да се запася със стока от първа необходимост - чипс,алкохол и тоалетна хартия :D

Че ти колко време ще седиш в него :D Дано не ти се налага да ползваш тоалетната хартия .. Колкото до Ъгли и Хот ... горките НИЕ.
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 13 Яну 2009, 00:54

Хах, не бе, не искам да се подигравам на момчето. Посочих му грешките, за да му покажа, че пише грешно, а не за да го обидя. Не съм от хората, които обичат да се конфронтират... Май. ;)
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 13 Яну 2009, 01:07

UGLY_BOY написа:Хах, не бе, не искам да се подигравам на момчето. Посочих му грешките, за да му покажа, че пише грешно, а не за да го обидя. Не съм от хората, които обичат да се конфронтират... Май. ;)

Ами то така се получава и при всички останали, явно сме останали недоразбрани :)
Изображение

Назад към