радио Фреш!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Zen
1000+
1000+

Re: радио Фреш!

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 10:41

Пише се с "ж" - дръжки, душко!
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 09 Яну 2009, 10:53

hot_fan написа:
Timo_Maas написа:
По Дифолт написа:
Алкохолин го спряха от ефирни изяви принудително! :Drunk :D Ай стига писа простотии, дето хич не са ти ясни!!! :Fool

Ми като закриха Матрицата 4, не можем и да се видим дори, че да ми изясниш и вашата позиция. То вече не ме и интересува де.

Аз пак искам да попитам, Фреш няма ли си форум, та там да си пишете ''гениалните'' умозакючения?! :Drunk

Ами да ти отговоря - НЕ няма си, има някакво бледо подобие на форум, в което се изтриха половината раздели, а една лигла бе възкачена до поста супер модератор и по 24 часа стои пред компютъра, за да трие всичко, което е написано срещу оня, който редеше плейлистата през септември и октомври. Ама то какъвто сайта, такъв и форумът.

Иначе стана интересно, защото хора, които работят в радиото са се изказали в тази тема и по-конкретно - "ПО Дифолт". Навярно се сещате и кой точно е.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 11:04

Just a girl е симпатяга! Кво имаш против детето?
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 09 Яну 2009, 11:07

krassyo написа:Just a girl е симпатяга! Кво имаш против детето?

Ами да, дете е, а се мисли за голяма. А е и пълна подлога на смехо - е това имам предвид. И то от тия гадните мазни подлоги, които се лендзят беркем му се хареса повече. Ама то и ОНЯ нали вече не може да разчита на никого, освен на нея.

Абе Николай Стоянов няма ли да вкара ред и сред тия бе.
Последна промяна 1 на Timo_Maas, променена общо 9 пъти
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 11:10

Момичето много адектватно се грижи за модерацията на форума. Нямам наблюдения да е направила нещо, което противоречи на модераторската етика.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 09 Яну 2009, 11:45

krassyo написа:Момичето много адектватно се грижи за модерацията на форума. Нямам наблюдения да е направила нещо, което противоречи на модераторската етика.

Хм, дали е готина? Вчера в София не бяха реагирали навреме и не изчистиха улиците от снега веднага, в следствие на което имаше опасност да се хлъзна, докато зазяпвам момичетата! :D Иначе, Fresh! май се сетиха и те да пускат Circus.
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 09 Яну 2009, 11:56

UGLY_BOY написа:
krassyo написа:Момичето много адектватно се грижи за модерацията на форума. Нямам наблюдения да е направила нещо, което противоречи на модераторската етика.

Хм, дали е готина? Вчера в София не бяха реагирали навреме и не изчистиха улиците от снега веднага, в следствие на което имаше опасност да се хлъзна, докато зазяпвам момичетата! :D Иначе, Fresh! май се сетиха и те да пускат Circus.

Е да, сетиха се благодарение на Николай Стоянов. По-собре късно, отколкото никога. Ако плейлистата се редеше от оня ОНЯ септемвриеца, Circus немаше и като промо да мине, но щяха да се изсипат 10 помии от холандските радиа.
Ugly, ако ти се зяпат момичета в София, трябва да идеш в някое кафене. Не знам какво си зяпал, те момичетата сега са се опаковали повече от талибанките в Авганистан.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 09 Яну 2009, 12:07

Хах, да, относно модераторката - винаги съм имал съмнения по отношение на момичетата, които знаят що е компютър. :Rolf Иначе, през нощта са почистили улиците от падналия вчера сняг. Мога да си зяпам. :D Леле, много съм зле. :(
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 09 Яну 2009, 13:07

ShaK написа:100 процента съм сигорен че дори не знае как да си принсталира windows , аз това го знам от 15 годишен , ама да трииш деноношно форум си е лапешка работа и тя е на 17 и съм сигорен че хабер си няма какво да си мод или админ

Доста грамотен пост :)
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 13:34

@Durli, това е един от звездите на Костов и е отскоро нашата гордост на форума ;-) Пише особено грамотно и се отличава с доста висока култура :D

@UGLY: Не го слушай тоз костовист. Много си е симпатично детето. Даже е почти комшийка - от Ямбол. Можеш като наминаваш към Сливен град да си чукнете една среща.

Иначе като стана въпрос за жени и компютри, недейте зяпа много щото ще ви запозная с една кака от Габрово дето ще ви скрие шапката. Компилира Linux kernel със затворени очи ;-)
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 09 Яну 2009, 14:03

ShaK написа: хабер си няма какво да си мод или админ

как да си няма, бре? Триеш всичко, което не ти харесва или би засегнало самозваните админи, ревеш по телефона на оня, който го сваля с репликата "оле, ужас, емо пак се регистрира и пише срещу теб, какво да правя", а той и отговаря "аз сега съм в гърция, но като се върна ще му е** майката на тоя капут" и това са й функциите.

Ugly - абе снегът не е толкова голям, че да закрива целите момичета :P. Ама аз ти казах, че те са се опаковали из основи и можеш само дрехите им да видиш.

Краси - костовист съм по два параграфа дори - освен на Виктор Костов съм поддръжник и на Иван Костов.

Сериозно - всичко това, което се е изписало е много, ама много трагично за радио като Фреш. Определено конкуренцията му в лицето на Витоша може да ликува, т.к. остана единственото радио с по-голямо покритие с приоритетно нова музика(над половината им песни са от последната година).
trmkr
100+
100+

Мнениеот trmkr » 09 Яну 2009, 14:09

ShaK написа:100 процента съм сигорен че дори не знае как да си принсталира windows , аз това го знам от 15 годишен , ама да трииш деноношно форум си е лапешка работа и тя е на 17 и съм сигорен че хабер си няма какво да си мод или админ

Жалко само, че не си се научил и на правопис. Всъщност май ти беше онзи АСТРА от форума на Фреш, който цитирам "ходи на уроци за университета".
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 14:10

Тоя последния Коствов май няма да влезе тоя път в парламента ако не се коалира със СДС :-) Поне аз такива работи чувам...
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 09 Яну 2009, 14:24

@krassyo,
Нашият колега FM STEREO май познава това момиче. ;)
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 09 Яну 2009, 14:41

ShaK написа:То в добрич оште не са почистени на центъра гледах една блондинка и за малко се блъзна в дървото като слушах музика и то радио фреш еии нештастие ми носят тия фреш

Хора, дайте да съберем пари и да му вземем един правописен речник, че направо ми иде да си блъЗна главата в стената! :D
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 14:50

То има безплатни корекции на Български за Firefox... Нема си даваш парите за обречена кауза. По-лесно е да избелиш негър ;-)
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 09 Яну 2009, 15:13

Отностно "модераторката" ще заевя,че за годините си е изключителен човек и си върши много съвестно работата..
Емо,
В много отношения мацката е напред дори от теб,а какво остава за мен...Що се касае до глупостите които пишеш отностно Смехо,ще добавя че момчето си върши много добре работата,това че Карикатурата Костов не му даваше да използва въобрежението си е въпрос по друга тема...
За форума на Фреш си прав че вече няма много хора които да пишат,но то и преди си беше така- просто сега твоето "стадо" го няма заради Костов...Вие не бяхте фенове на радиото вие стояхте там заради него!

Малко са хората в България вече които работят с въображение.. :-\
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 15:26

За бога, вземети ги обратно да ги превъзпитате с тоягата, щото тук са прекалено толерантни към тях ;-) Ако зависеше от мен - тия дето не са се научили да пишат на български щяха да ядат отдавна тоягата от форума :-)

За Just a girl - съгласен. Добре си модерира момичето, ама Емо малко лично отношение има по темата и не може да обективен както в повечето случаи. Пък и костовистите са си такива... какво да ги правиш. А и той бил двоен костовист (че се и радва на това)...
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 09 Яну 2009, 15:31

ShaK написа:Отново протежета на стоянов и на иваило от фреш аман от ваз

Някой май е спал на отворен прозорец :D
Първо, в голяма заблуда си, не съм протеже на който и да е било. И второ, ако може да ми кажеш, това какво общо има с факта, че не можеш да пишеш правилно? ;)

Krassyo написа: Ако зависеше от мен - тия дето не са се научили да пишат на български щяха да ядат отдавна тоягата от форума :-)

Съгласен съм с теб, те освен че не пишат правилно, а и постоянно влизат в някакви конфликти и то без причина, наистина трябва да се вземат мерки. :)
Последна промяна 1 на hot_fan, променена общо 9 пъти
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 15:33

hot_fan написа:Някой май е спал на отворен прозорец :D

Също така и на мокри вестници :Bounce

Назад към