радио Фреш!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
dice
100+
100+

Re: радио Фреш!

Мнениеот dice » 11 Яну 2009, 13:13

А според сайта на изпълнителката е излезнала на 15-ти Август тази година...

Ама чакай сега, като песента е по-стара да няма право да я пуска човека, така ли?
Я кажи с какво точно Николай Стоянов е провалил Сити, защото рейтингите друго говорят.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 11 Яну 2009, 13:27

Това, което dice се опитва да обясни, е че явно сега Fresh! ще бъдат нещо като Billboard радио, само че и с европейска музика. Ще пускат песните, които са в чартовете, без значение дали са нови или стари. Ако някоя песен е излязла преди две години, а чак сега е издадена в Англия, естествено, че чак сега ще тръгне там. Иначе, понякога се получава така, че стари песни оглавяват тези чартове, просто защото част от европейските изпълнители издават хитовете си в САЩ, а в Англия, по-късно, отколкото в родната си страна, да речем. Ясно е, че по The Voice и City ще ги завъртят по-рано - знаете, че както Septmeber, така и въпросните медии, имат доста общо със Скандинавския полустров. Иначе, в САЩ класациите на MTV са вързани изцяло с Billboard чарта - Top 10 на MTV USA е и Top 10 на най-продаваните в момента сингли. Ако се чудите как се формират плейлистите, вижте това и това и ще ви стане ясно. Според мен в България правят микстура между 4-5 такива класации, вземат оттук оттам по някоя песен от тях и така си правят листа.

P. S. Естествено, че не слушам Fresh! Само го проверявам. И не откривам нищо ново. И въобще не се кахъря за саунда му, за разлика от теб. За мен това радио не е звучало яко от 2001-а насам, просто защото не отговаря на вкусовите ми предпочитанния. Тия дни се задоволявам с плеъра си, на който съм си записал :wumpscut: .
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 11 Яну 2009, 13:30

Аз вече не слушам Фреш,понеже то се развали тотално и въобще не се кахъря за саунда му.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 11 Яну 2009, 13:34

Ма чакай бре, аз откъде да знам, че ще е така, гадая си просто, т.е. реално погледнато този формат трябва да е така, ама както и да е.
Да си довърша предната мисъл:
какво значение в крайна сметка коя песен се пуска и коя не, като не те кефи, сменяш станцията, пускаш уинампа, или там каквото ти се слуша и това е :)
Иначе, поне според мен, песен трябва да се пуска когато излезе официално или ако имаш право преди да излезе, да. Но не когато се появи в дейта.бг
Последна промяна 2 на dice, променена общо 11 пъти
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 11 Яну 2009, 13:36

dice написа:Ма чакай бре, аз откъде да знам, че ще е така, гадая си просто, т.е. реално погледнато този формат трябва да е така, ама както и да е.
Да си довърша предната мисъл:
какво значение в крайна сметка коя песен се пуска и коя не, като не те кефи, сменяш станцията, пускаш уинампа, или там каквото ти се слуша и това е :)
Иначе, поне според мен, песен трябва да се пуска когато излезе официално или ако имаш право преди да излезе, да. Но не когато се появи в дейта.бг

И аз съм на мнение,че всичко трябва да влиза,след като е излязло официално.Но никой не спазва това в БГ и всички излъчват песни от датата ;)
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 11 Яну 2009, 13:38

Е да, ама едно е да си плащаш правата за песните на профон, съвсем друго е да се съобразяваш със музикалната машина, на която на всичкото отгоре не и пука за място като България, по простата причина, че не обичаме да играем по правила, които са наложени още когато БеНеТе Едно се казваше БТ и имаше 6 часова програма!
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 11 Яну 2009, 13:40

Пука й,но нещата там са други.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 11 Яну 2009, 13:40

dice написа:Е да, ама едно е да си плащаш правата за песните на профон, съвсем друго е да се съобразяваш със музикалната машина, на която на всичкото отгоре не и пука за място като България, по простата причина, че не обичаме да играем по правила, които са наложени още когато БеНеТе Едно се казваше БТ и имаше 6 часова програма!

Не й пука за България, защото в България нищо де факто не продава. На запад радиостанциите правят реклама на синглите на изпълнителите. А в България дори няма сингъл пазар.
Аватар
dice
100+
100+

Мнениеот dice » 11 Яну 2009, 13:43

Между другото, не че съм много горд, не си мислете това, но просто винаги съм искал да го споделя:
Аз може никога вече да не искам да чуя думата радио, но все пак ще мога да правя такова по-добре от половината, които правят в момента.
Важното е като пуснеш станцията не да ти гърми името му три пъти по-силно от песните (да не ги изброявам), а да ти е кеф какво се пуска.
Винаги съм се чудел защо се заяждаме за това, което някой прави или неправи, при покложение, че сме с различни вкусове и няма начин да сме на едно мнение.
Освен това мисоля, че темата тотално забози, каквато и да е тя.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 11 Яну 2009, 14:09

dice написа:Много ми стана интересно, след като сте наспамили толкова яко, вие не работите ли бре?

Охлади интереса си, че ще вземеш да прегрееш, dude ;-)
Black Box
Нов
Нов

Мнениеот Black Box » 11 Яну 2009, 17:17

Под ника "По Дифолт" пише водещият от Power Music Боби. Погледнете докъде е избила простотията му и ниското му възпитание, което обяснява защо няма и завършено средно образование. По-странното е, че докато Виктор Костов беше в радиото Боби не спираше да му се мазни, същото правеше и с другите си началници - цяло лято стоя при Христин Стрижлев. Е, сега най-важен за него е интимният му приятел Ивчо.

По Дифолт написа:
krassyo написа:К'во? По Дифолт, ти май нещо се комплексираш, когато някой може да пие повече от теб ли?

Нееее, Красенце, дарлинг - заклета пияница съм! :D Доколкото чувам, наквасени ходят на работа само в Радио Ауреа - Златица :o , при останалите просто е въпрос на самоуважение, но преди всичко уважение към слушателите! :Good

А пък Снйежиту да не е заченала непорочно по телефона от някой от десетките и фенове-онанисти??? :-\

За Борислва или просто Боби всички са идиоти, кретени, онанисти. к***и и т.н. Така наричаше и Елина, която му беше дълго време партньорка в предаването, после и останалите си колеги с изключение на Ивчо.

Е това ви е кумирът от неземеното предаване Power music.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 11 Яну 2009, 17:36

@Black Box,
Ти да не си някой от радиото? Честно да ви кажа, ебати отношенията имате помежду си. Потвърждава се теорията, че когато една частна медии в България натрупа годинки и стане на над 10, отношенията между работещите в нея стават отношения ала БНТ. Трябва да приемат закон, когато една медия одъртее, да я заменят с друга, създавана от изцяло нов екип от първия до последния човек, май. :D
Black Box
Нов
Нов

Мнениеот Black Box » 11 Яну 2009, 18:20

Да, бях в радиото доскоро, но Борислав е пълен лицемер - по оперативките мълчи, а после зад гърба плюе всички. До такава степен, че вече в радио Фреш няма нормални хора. Останаха само лицемерите + Блондинките, които още се чудя как издържат всичките си злобни колеги.

Но каквото повикало - такова се обадило. То и Борислав освен интимният му приятел никой друг вече не го търпи.
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 11 Яну 2009, 19:01

Ех злобата и завистта в България край няма...Абе какво Ви интересува кой каква ориентация има..Живеем в Демократична страна,която се казва България..Управлявани едно некадърно правилство,но както и да е..
Живейте си Живота и не се задълбочавайте чак толкова кой какъв е и как се държи.
Black Box
Нов
Нов

Мнениеот Black Box » 11 Яну 2009, 19:05

Сексуланата ориентация не е най-важното. По-важно е какво отношение проявява към настоящи и бивши колеги и директори, а именно - просташко. И ако се чудите как 100% познах, че това е Боби - ами тия термини като "мазната коса", "алкохолин", "витКУР" сме ги слушали навсякъде в радиото. Обаче на една групичка в радиото, към която се числят Боби и Ивчо им се лепна заглавието "Гей дружинка Малинка". :P
А мизерията май е обхванала тотално Боби и е почнал да спи в радиото, защото у тях сигурно е спрял парното. Че чак и да пише в 7 часа сутринта.

@Roger_Boy, май именно ти беше набеден за "онаниста", откогото е заченала непорочната Снежина. Че дори си се и възмутил от изказването на Боби, но явно и на теб ти е сред кумирите.
Последна промяна 1 на Black Box, променена общо 11 пъти
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 11 Яну 2009, 19:07

Виждам доста добре си запознат...
Е айде кажи си и ти кой си??? Ако го направиш някой би ти се вързал на Въображаемите глупости... ;)

@ Black_Box Абсолютно прав си...Аз бях онаниста на Снежина и ДА фен съм на Боби и какво от това???
Всеки е свободен да защитава това което му харесва...
Последна промяна 1 на Roger_Boy, променена общо 11 пъти
Най-забавното нещо в живота е,че когато отказваш да приемеш нещо друго,освен най-доброто, много често получаваш именно него!
Black Box
Нов
Нов

Мнениеот Black Box » 11 Яну 2009, 19:14

Roger_Boy написа:Виждам доста добре си запознат...
Е айде кажи си и ти кой си??? Ако го направиш някой би ти се вързал на Въображаемите глупости... ;)

Обръщай се към мен в женски род. Няма да ти кажа коя съм, но възможностите да ме познаеш не са ти малки.
Все очаквах, че Борислав е злобен, ама не и чак толкова, колкото виждам в този форум да е изписал.
Успех на всички бивши фенове на радио Фреш! Скоро всички ще са "бивши", т.к. от Николай Стоянов не става нито директор, нито музикален редактор.
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 11 Яну 2009, 19:20

Black Box написа:Обръщай се към мен в женски род. Няма да ти кажа коя съм, но възможностите да ме познаеш не са ти малки.
Все очаквах, че Борислав е злобен, ама не и чак толкова, колкото виждам в този форум да е изписал.
Успех на всички бивши фенове на радио Фреш! Скоро всички ще са "бивши", т.к. от Николай Стоянов не става нито директор, нито музикален редактор.

Ще го имам впредвид това за женският род...За Стоянов съм съгласен, за феновете- още по ерата на Костов много хора спряха да слушат Фреш фактите са безспорни- въпроса е че във форума вариращата бройка си беше еднаква поради наличието на една групичка наричаща себе си "Емилоподобни"...
Най-забавното нещо в живота е,че когато отказваш да приемеш нещо друго,освен най-доброто, много често получаваш именно него!
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 11 Яну 2009, 19:26

Явно след промените,на вас двамата им е дошло в повече кризата с газЪ :D
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 11 Яну 2009, 19:31

Хахахахха витКУР! :-))) Ей това направо цикли паркет. Ама то ясно, че в кофти екип вървят големи интриги. А това с алкохолин е брутално, щото иронизира човешки порок. Все едно аз да се гавря с над 50-те процента пушачи, които ме обкръжават. Тъй че дефолта - не вървиш, душко!

Назад към